Přejít na obsah

Vintage seiko


Chumpus

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 3,6tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Zo mna je uz tiez riadny Seikomaniak. Teraz kazdy den na ruke tieto world time krasavice :) Prepadnutie vintazkam si odnesiete vo forme vecneho obtazovania :D

 

btw by ma zaujimalo, kde sa na SVK daju taketo hodinky servisovat...

 

011f57dc2b4c60075689f081ec1b6c9f.jpg

 

 

Odoslané z môjho iPhone cez Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zo mna je uz tiez riadny Seikomaniak. Teraz kazdy den na ruke tieto world time krasavice :) Prepadnutie vintazkam si odnesiete vo forme vecneho obtazovania :D

 

btw by ma zaujimalo, kde sa na SVK daju taketo hodinky servisovat...

 

 

Odoslané z môjho iPhone cez Tapatalk

Tyhle World Timery jsou perfektní ... servis ale nebude snadný, už jen sehnat díly bude celkem adrenalin. Ovšem ty tvoje vypadají zánovně, takže asi není co servisovat :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tyhle World Timery jsou perfektní ... servis ale nebude snadný, už jen sehnat díly bude celkem adrenalin. Ovšem ty tvoje vypadají zánovně, takže asi není co servisovat :)

Tieto su v perfektnom stave, za tyzden robia +10s, neuveritelne :). Mam este jedny, ale tie su zrele na komplet servis. Ale skor ich asi pustim niekomu inemu. Skor ma zaujima, kde by sa vobec vintazky dali servisovat. Mam ich viacero a aj ked su vsetky v celkom dobrom stave, tak sem tam by som niektore nechal pozriet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Este taka otazocka na miestnych expertov. Viem, ze bulheady existuju v 4 verziach. Ale akej farby je sekundova rucicka pri hnedych SpeedTimeroch? Orandzova alebo zlta? Alebo sa robili obe verzie?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Este taka otazocka na miestnych expertov. Viem, ze bulheady existuju v 4 verziach. Ale akej farby je sekundova rucicka pri hnedych SpeedTimeroch? Orandzova alebo zlta? Alebo sa robili obe verzie?

 

Pouze a jen oranžová a ještě tam je chyták na lunetě, Seiko 5Sports Speed-Timer, stejně jako Chronograph Automatic mají nápis TACHYMETER žlutý /žlutozlatý/ podle vyblednutí a Seiko Speed-Timer bez 5 ho mají stříbrný

 

A gratuluji k WT, mám stejné
20170830_073519.jpg
20170830_073619.jpg

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Praveze dvoje uz mi zoservisovat nevedel. A to nemyslim, ze by nemal nahradne diely. Tie som mal. A jedny som mal u neho viac ako 2 mesiace a ani sa na nich nepozrel, ked som sa prisiel opytat, ze kde je problem... Takze niekoho ineho zhanam. Kludne aj v Cechach.

 

Zdar

Vintažky ti zoservisuje p.Barták na mäsiarskej

 

Odoslané z môjho iPhone cez Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zaujimave, vdaka za poznamku. Ved o chvilu mi pridu a hodim tu nejake foto. Zatial iba jednu552232cb4a361e021b4e67fa53da3ffb.jpg od predajcu. S tym napisom si si isty? Islo mi pri kupe hlavne o povodnost vsetkych suciastok. Ale asi sa nezmienil, ze je to sice povodne, len z ineho typu...

 

Pouze a jen oranžová a ještě tam je chyták na lunetě, Seiko 5Sports Speed-Timer, stejně jako Chronograph Automatic mají nápis TACHYMETER žlutý /žlutozlatý/ podle vyblednutí a Seiko Speed-Timer bez 5 ho mají stříbrný

 

A gratuluji k WT, mám stejné

 

Odoslané z môjho iPhone cez Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, nápisem jsem si jistý, má vypadat takto :

luneta.JPG

 

Navíc u těch tvých neodpovídá hodinová ručka, má to vypadat takto :

ručky.JPG

 

 

A na Chronograph Automatic patří ručky, jako mají černo/modré, viz můj kousek /má mít žlutou vteřinovku, ale nekdo to nechal "vylepšit"

 

20150825_085513.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ty jsou fakt dobrý, takový musím taky sehnat.

Inak worldtimery pekné ;) ja pre zmenu pridám jedny quartzove chrona z osemdesiatehoosmeho

Konečně jsem sehnal správnou stěžejku do spony, trochu jsem zrenovoval tah, tak je musím pořádně ponosit.

36ed0c7a0b7c890a626f49e4a8ff4a26.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ty jsou fakt dobrý, takový musím taky sehnat.Konečně jsem sehnal správnou stěžejku do spony, trochu jsem zrenovoval tah, tak je musím pořádně ponosit.

No jistě, parádní kousek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pekne me s tema Bullikama sejrite, delate mi chute, uz takhle jsem odolaval jen tak tak. Colonel Pogue potrebuje kolegu... :)

 

Jinak abych jen neplkal, tak tady jednoduchy automatky z konce 70tych.

I kdyz vypadaji jako decentni oblekovky, ten domaci rally remen jim hrozne slusi, nemuzu si pomoct...

post-54084-0-11159700-1518025989_thumb.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

meetU: neviem ako casto mas cestu do BA, tak skus tu.

alebo sa mozme dohodnut dovoz, odvoz, zaslanie.

Do BA jazdim relativne casto. Opravujes, renovujes osobne? Vies zohnat aj nahradne diely, ci si ich mam radsej zhanat sam?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Do BA jazdim relativne casto. Opravujes, renovujes osobne? Vies zohnat aj nahradne diely, ci si ich mam radsej zhanat sam?

Ja niesom hodinar bohuzial. Som len myslel, ze keby si nemal cestu do BA, zeby som ti ich tam mohol zaniest.

Zatial mam len pozitivne skusenosti, aj s vintage hodinkami.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...