Přejít na obsah

Jaké hodinky nosí VIP?


African

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 24,8tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

I have no idea why Marlon Brando?s Rolex GMT Master is missing its bezel? Maybe the idea was to make it look like while he was in combat it fell off and he could not replace it, or maybe he thinks it looks better without the bezel?

As I mentioned, I have no idea why the bezel is missing, but in some photos, from some angles it almost looks like his watch is a jumbo Rolex Explorer. Either way, it is definitely an interesting look.

 

Přesně.

 

Tady je ještě jeden "článek" o Brandovi a jeho evidentně oblíbených Rolexkách...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V tom linku od Leclerca se uvádí tahle hypotéza:

I have no idea why Marlon Brando?s Rolex GMT Master is missing its bezel? Maybe the idea was to make it look like while he was in combat it fell off and he could not replace it, or maybe he thinks it looks better without the bezel?

As I mentioned, I have no idea why the bezel is missing, but in some photos, from some angles it almost looks like his watch is a jumbo Rolex Explorer. Either way, it is definitely an interesting look.

 

Jojo číst umím, ale to je hypotéza asi tak platná jako že na Vánoce bude na Staromáku možná sníh. A co je to Jumbo Explorer ví asi jen autor.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně.

 

Tady je ještě jeden "článek" o Brandovi a jeho evidentně oblíbených Rolexkách...

 

Stejně si nemyslím že to není misingovej bejzl. Znám GMT bez bejzlu, a nejeskne se jak psí kulky, a taky nemá skosení. Je to placka, a na fotkách s MB to vypadá jinak Myslím že to je nějakej kustom mistra. Ale je to zase jen moje hypotéza.

 

takhle vypadá GMT bez vnitřku bejzlu, zkusím najít ještě fotku úplně bez...

Upraveno uživatelem Cyber
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jojo číst umím, ale to je hypotéza asi tak platná jako že na Vánoce bude na Staromáku možná sníh. A co je to Jumbo Explorer ví asi jen autor.

 

Tim Jumbo Explorerem myslel nejspis Exp II, ktere maji hladkou lunetu. S GMT-M maji podobne pouzdro, pricemz to druhe je o neco masivnejsi (?). GMT-M bez lunety ty EXP II trochu pripominaji, proto to obrazne "Jumbo EXP", rekl bych.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stejně si nemyslím že to není misingovej bejzl. Znám GMT bez bejzlu, a nejeskne se jak psí kulky, a taky nemá skosení. Je to placka, a na fotkách s MB to vypadá jinak Myslím že to je nějakej kustom mistra. Ale je to zase jen moje hypotéza.

 

takhle vypadá GMT bez vnitřku bejzlu, zkusím najít ještě fotku úplně bez...

 

...odkaz...

post-617-029323100 1290116085.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Né, takovej ten, já nevím jak se jmenuje, říkají mu Princ a je to syn Diany

 

Edit: Podle Wikipedie se jmenuje Princ William Arthur Philip Louis

 

:D A já si říkal, že ten prstýnek mi je nějáký povědomí" Chce ho celá Británie a moje mladá také"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Ondra

Zasnoubenec v Británii nosí Bondovky...

 

Je vidět, že William má dobrý královský vkus mladého muže :) Není se ani co divit, že si vybral tyhle Omegy, vždyť dokonalý gentleman James Bond je v Anglii doma ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...