Jump to content
prischera

ORIS PROPILOT X

Recommended Posts

Oris dnes predstavil novinku, desetidenni  skeletonizovany manual v titanu. Jak na skeletony nejsem, tak tohle je tak technicky, az se mi to libi. Cenovka je celkem ambiciozni 6.900? 

fotky ukradene z ofiku webu:

post-18334-0-07202100-1567687538_thumb.png

post-18334-0-69114200-1567687549_thumb.jpg

Edited by prischera

Chtelo by to realny foto, tady vypada to napojeni tahu na pouzdro hrozne. Ostry hrany jsou zakerny.. jinak zajimavy, ale za ty prachy..

Obecne by me zajimalo, jak se dari prodejum tedlech desetidennich rad.

Libi se mi, moc! Ale ta cena je teda pekelna. Kolem kila bych rekl ok.

Edit: na druhou stranu proc ne - tohle na kazde ruce nepotkas

Edited by nickolas

taky by mi stačil průhled na spodek... docela překvapili, můj šálek čase to není. 

tedy "čaje"

Sakra dobrý počin, skeleton asi zbytečný, klidně by stačil jen spodní průhled, ale třeba bude časem i verze bez. Hodně se mi líbí i tah, všechny ty hrany a zkosení vypadají zatraceně dobře.

Chtelo by to realny foto, tady vypada to napojeni tahu na pouzdro hrozne. Ostry hrany jsou zakerny.. jinak zajimavy, ale za ty prachy..

Obecne by me zajimalo, jak se dari prodejum tedlech desetidennich rad.

Mě se naopak to napojení líbí, připomíná mi to 70. léta. Mě se od Orisu libí skoro všechny desetidenní, ale ta velikost.....bohužel. 

Zaujal mě ten tah a hlavně spona, hodinky nějak nee. A cena už mi přijde strašidelná.

Tak jsem si je dosel zkusit :) 44mm je prekvapive v pohode, sedi. Hrany jsou napojene presne. Nazivo pusobi jeste mozna vic industrialne nez na renderech. Cvakl jsem vam dve mobilovky, pokud budu mit cas a bude zajem, zkusil bych si vzit priste vybavu a udelat neco slusnejsiho. Sorry za kvalitu...

post-18334-1567692004,89.jpg

post-18334-1567691997,2.jpg

Edited by prischera

Skvele, ze uz jsou v Praze. Ta size se zda masivni.neco jak Defy od Zenithu...

To je hodně dobře provedenej skeleton. Začíná mě tenhle trend bavit, že jde udělat moderně pojatý skeleton, co nevypadá jak z Číny.

zaujmave hodinky hold ta cena na Oris je divočina :) hm.. uvidíme časom možno sa budu dať zohnať za zaujmave peniaze.

Na Oris je ta cena vysoka. To je prvni co me napadlo. A to je kamen urazu. Nehledime na zpracovani, strojovnu, praci kterou to dalo atd. Vidime znacku a cenu. Hotovo, odsouzeno. Ty hodinky vypadaji vyborne. Maji krasny a urcite skvely stroj. Vymakany tah a jeste vymakanejsi sponu. Ale je to Oris a stoji to balik. Fuj, to si prece nemuzou dovolit.

Cena je vysoka, nicmene v Koscomu nevydrzely ani 24 hodin. Aktualne by mel byt na ceste druhy kus. Jinak pokud budete mit cestu kolem, maji VR bryle, ktere nabizi pohled dovnitr strojku, docela fajn zazitek :).