Přejít na obsah

GA-2100-1A1ER


(eco)Driver

Doporučené příspěvky

  • po měsíci...
  • Odpovědi 151
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

On 5/5/2022 at 8:30 AM, miro_mt said:

Tieto budu mat na 100% appku CONNECTED, nie MOVE.

Move maju iba sportove modely ako GBD, Connected ostatne (napr aj klasicke square s BT)

Dalsi App v poradi, CASIO WATCHES

Ze by to nahradilo ty 2 predchozi?

😅

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Z počátku rtrošku pruda, bo neumím moc anglicky. První problém by, že apka nechtěla fungovat, protože neměla povolenou polohu. To se vyřešilo a pak už to šlo celkem dobře. Hodinky jsem nastavil, tak jak jsem chtěl. Budíky a podobně nebudu provozovat. Občas si udělám jen synchronizaci času. Takže za mě to je v poho.

Hodinky samotné.... jsou o něco hůře čitelné než jsem si myslel, ale je to v normě. Nicméně vlastně třeba 5600 se nedali číst vůbec když bylo hodně šero, tady je šance žu se ukážou ručičky s lumi. Barevné fičury na displeji jsou sexy. Celý cifr působí velmi plasticky, velikost na mou 17,5 ruku v pohodě. Kdesi jsem četl, že někteří řemínek hrnkovali, to mi přijde naprosto zbytečné, zdá se mi naprosto v pohodě měkký. Celkově zatím spokojenost. Časem napíšu víc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
před 22 hodinami, Murphy97 napsal:

Pevne verim, ze nema. A pokud ano, nebude se s tim tady chlubit.

Ale práveže by mal.... ja to samozrejme odsudzujem a pevne verím, že sú natoľko rozoznateľné a nekvalitné, že si to ľudia rozmyslia do budúcna. Len ma práve zqujíma do akej miery sú nepodareným alebo podareným FAKE.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po 3 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...