Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

No tak teď jsem z toho úplně paf. Jednak si docela odporuješ v tom, co píšeš, útočíš ne osobně na můj intelekt, to je docela vtipné, skoro schyzofrenické pojetí problému. Pokud jde o počet svědků, tak tam bylo více lidí, ale mám už dost sklerózu, pokud jde o můj neosobní intelekt, tak ten je úměrný společnosti ve které žijeme a mému věku, to znamená mírný dement, pokud jde o udání, tak nejsem udavač, pokud jde o předem připravený zločin, tak jde spíše o ochranu po. Ale nerad bych tady rozjížděl další vlákno osobních invektiv, takže tímto ne osobním prohlášením osobně v diskusi končím. Děkuji.

 

respektuju tvou neochotu o tom diskutovat. se mnou bys do osobního střetu nespadl, tolik za mě.

mě se chtělo diskutovat o tom, že právě nejde o ochranu policistů po zločinu (zločince), ale o zločin policistů - úpravu faktů, důkazů resp. umožnění si zastřelit při výkonu někoho neoprávněně - protože neozbrojeného! (a je jedno, že po zločinu zločince)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vesměs se bude tenhle judikát aplikovat pouze na shodný případ, čili když pachatel prchá z místa činu a okradený ho postřelí.

A tady to máte už na iDnes: http://zpravy.idnes.cz/nejvyssi-soud-couva-zabiti-zlodeje-je-vrazdou-kdyz-je-na-uteku-p7n-/krimi.asp?c=A110309_144509_krimi_cen

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak prave me nastvali dopravni policiste. Mam asi devet dni proslou technickou, moje blbost, ale aby mi ten fizl vykladal, ze oni jsou represivni slozka a ze muzu byt rad ze me nenecha to auto odstavit a odtahnout odtahovkou, tak s tim at jde do pr*ele. Jezdim slusne, auto je v poradku a on se tvaril, jako bych srazil srazil decko na prechodu a ujel. Nerikam kdyz ma nekdo technickou propadlou treba rok a auto v dezolatnim stavu, ale devet dni? cmon ... navic samozrejme zitra jsem mel v planu tu technickou vyridit :suicide_anim: :D ... shit happens

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Od pondělní operace jsem konečně schopen pročíst forum a něco napsat. Mělo se jednat o celkem banální zákrok (zavedení drenů), ale už na cestě ze sálu jsem (dle slov sanitáře) křičel bolestí. Noha neskutečně bolí, jsem pod morfiem v kapačce, prý to zítra poleví, snad...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Od pondělní operace jsem konečně schopen pročíst forum a něco napsat. Mělo se jednat o celkem banální zákrok (zavedení drenů), ale už na cestě ze sálu jsem (dle slov sanitáře) křičel bolestí. Noha neskutečně bolí, jsem pod morfiem v kapačce, prý to zítra poleví, snad...

 

TY TI DÁVAJ ČOUDA....AT JE TI BRZO LÍP
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Od pondělní operace jsem konečně schopen pročíst forum a něco napsat. Mělo se jednat o celkem banální zákrok (zavedení drenů), ale už na cestě ze sálu jsem (dle slov sanitáře) křičel bolestí. Noha neskutečně bolí, jsem pod morfiem v kapačce, prý to zítra poleví, snad...

 

No ty vole... A víš že už je čtvrtek ? Měl jsi tenkrát zdrhnout s náma, Fazer by to u něj v hospodě proplách lihem, přelepil slouplou etiketou z lahváče a byl bys na tom určitě líp.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ty vole... A víš že už je čtvrtek ? Měl jsi tenkrát zdrhnout s náma, Fazer by to u něj v hospodě proplách lihem, přelepil slouplou etiketou z lahváče a byl bys na tom určitě líp.

 

Melu blbosti - od úterka. V pondělí jsem měl jít původně domů, v úterý byla operace. Každopádně dnes slavím 7 týdnů v nemocnici... :suicide_anim:
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To ricous: Pozdě jsem přečetla detailně tohle vlákno, nemůžu věřit popsaným postupům, měl jsi nárok změnit nemocnici, ošetřujícího lékaře. Snad už tě brzy pustí.Věřím, že nejsi žádný mejdlo, tak jsi asi neřval bolestí jen tak. Nějak mi uniklo, kde tě mučí...

Přeju hodně sil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...