Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Po updatu uz si nemuzu dat ban sam, napsal jsem Kamilovi at mi ho tam strihne, za sve neprimerene jednani se verejne omlouvam!

 

 

Tak to by stálo za to, založit vlákno " Co mě právě potěšilo ".

A tím nemyslím ten BAN, ale skutečnost, že se někdo, kdo se zachoval jako (sorry) v.l, dokáže omluvit !!! :)

To se tu často nevidí. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to by stálo za to, založit vlákno " Co mě právě potěšilo ".

A tím nemyslím ten BAN, ale skutečnost, že se někdo, kdo se zachoval jako (sorry) v.l, dokáže omluvit !!! :)

To se tu často nevidí. ;)

 

To je mozna zbytecny, obcas se clovek zachova jako debil a stava se nam to asi vsem ;)

 

kasli na ban (ja myslim ze omluva staci) ... me by spis zajimalo jak se postavit k tomu cos prodaval. Aby sme si udelali jasno, jak to vlastne je.

 

Napiste Chronomagovi nebo Kamilovi at to rozlousknou ;)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

me nevytocila az tak ta anketa, jako spis fakt, ze na jednu stranu mas krasny IWCcka, na druhou se chovas jak socka a zasiras to tu srackama :(

 

Hele Honzo, zajimalo by me kde jsi prisel na to tucne vyznacene.. kazdopadne mam hodinky, jestli jsou krasny nebo ne netusim, ale fakt je ten, ze rozsirovat bych to tady nemel a nebudu, nepatri to sem..
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Napiste Chronomagovi nebo Kamilovi at to rozlousknou ;)

 

A co takhle (psáno hovorově):

 

Fake jsou hodinky, které se nijak neliší (anebo se o to snaží) od originální předlohy, včetně nápisů a "značky" (tedy včetně Marina Militare). Na fóru jsou zakázány a jejich prezentace je trestána banem.

Hodinky zjevně inspirované předlohou, pokud mají jiné nápisy včetně značky nejsou fake v pravém smyslu. Na fóru nejsou oslavovány, ale jsou tolerovány (Parnis, Steinhart Ocean atd.).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A co takhle (psáno hovorově):

 

Fake jsou hodinky, které se nijak neliší (anebo se o to snaží) od originální předlohy, včetně nápisů a "značky" (tedy včetně Marina Militare). Na fóru jsou zakázány a jejich prezentace je trestána banem.

Hodinky zjevně inspirované předlohou, pokud mají jiné nápisy včetně značky nejsou fake v pravém smyslu. Na fóru nejsou oslavovány, ale jsou tolerovány (Parnis, Steinhart Ocean atd.).

 

OK posilam do MOD sekce ;) Diky za nastrel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...