Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Právě mě spadnul 20kg motůrek na palec u ruky, shit, myslíte, že si mám taky nachcat do očí? :crying_anim02: Jedu do nemocnice, něco se tam asi porouchalo, zrovna teď, já se picnu :weird:

Tím nic nezkazíš. Hlavně si nechčij na ten palec, abys nedostal otravu. Přeji brzké uzdravení!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě mě spadnul 20kg motůrek na palec u ruky, shit, myslíte, že si mám taky nachcat do očí? :crying_anim02: Jedu do nemocnice, něco se tam asi porouchalo, zrovna teď, já se picnu :weird:

 

 

 

Poradil bych Ti aby jsi způsobil nějakou jinou bolest, aby jsi na ten palec zapomněl, ale zrovna mě napadlo, že ta bolest v tom palci asi stačí co ?

 

Jo a ber to POZITIVNĚ. Nebudou Ti sm.dět nohy , bo budeš chodit dva až tři týdny v žabkách.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poradil bych Ti aby jsi způsobil nějakou jinou bolest, aby jsi na ten palec zapomněl, ale zrovna mě napadlo, že ta bolest v tom palci asi stačí co ?

 

Jo a ber to POZITIVNĚ. Nebudou Ti sm.dět nohy , bo budeš chodit dva až tři týdny v žabkách.

 

 

Voni se nosi zabky na rukou?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Může být hůř, takovej hezkej den to vypadalo a pěkně se pos... :sad01_anim: Teď mi volal zdrcenej kamarád, že jeho teplýho synka načapali nadřízený v práci, jak si to tam dává s kuchařem, on to psychicky nedal, vylezl na balkon a skočil" Odvezli ho do HK a vypadá to na krvácení do mozku a špatnou páteř :unsure: Kluk je strašně hodnej, doufám, že bude dobrej"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ani s palcem nejedu, je mi s toho blbě :sad01_anim: Kámoš hledá viníka, ale já mu říkal, prostě se to posra.. no, spíš musíme doufat, že s toho kluk vybruslí" Skočil přímo vedle šéfa když vycházel z restaurace, ten ještě chytnul šok a kluka odtáhnul do kanclu a něják s ním blbě pohnul, pak teprve zavolali prej sanitu, všechno prostě špatně"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...