Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

před 48 minutami, shewcza napsal:

Díky moc. Po práci jedu vyzkoušet Enduru MT500 ke švagrovi a když mi bude dobře je rozhodnuto. Jinak vezmu z Alzy Poc Tectal, Giro Radix, Met Roam, Fox Speedframe a bude se zkoušet 🙂 Díky! Výsledkem se jistě pochlubím.

Jsem zvědav jestli máme stejně šišatou hlavu, protože POC ani Fox mě nesedl ani trochu 😆

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, African napsal:

Jsem zvědav jestli máme stejně šišatou hlavu, protože POC ani Fox mě nesedl ani trochu 😆

Měl jsem na hlavě spoustu blembaku. ale sedla až ta Afrim doporučená Met roam.Jako prdel na hrnec

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkouška dopadla skvěle, takže jsem objednal Enduru Mt500 mips. Ještě jednou Vám děkuji.

 

BTW: ten MIPS, jako já Vám nevím, přijde mi to spíš jako dobrej marketing než něco co by mělo nějak výrazněji ochránit hlavu, respektive mozek. Představoval jsem si to jinak 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Praskne to I při nárazu kterej podle mne neničí helmu. Dřív šel koupit MIPS samostatně, dnes už moc ne. Tak buď to zbastlíš "izolačkou" nebo půjdeš koupit novou helmu.....

Odesláno z mého SM-F711B pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, já kdybych při každým prdnutim MIPSU měnil helmu tak jich dám tak pět do roka.... Prostě chtěl jsem tím říct že to reaguje i na nárazy který nenarušuje skelet helmy....

Odesláno z mého SM-F711B pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rozumim, mne ten MIPS nikdy nepraskl a beru to jako takovou dalsi “pojistku”, az nastane nejakej pruser. Tobe fakt petkrat za rok ten MIPS praskne, teda minimalne tolikrat spadnes na hlavu? To musis jezdit celkem vrazdy, zlaty moje Polabi:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 hodinami, shewcza napsal:

Zkouška dopadla skvěle, takže jsem objednal Enduru Mt500 mips. Ještě jednou Vám děkuji.

 

BTW: ten MIPS, jako já Vám nevím, přijde mi to spíš jako dobrej marketing než něco co by mělo nějak výrazněji ochránit hlavu, respektive mozek. Představoval jsem si to jinak 🙂

Paráda, tak dobře že jsi vybral. MIPS dnes používá defakto každý lepší výrobce helem a to na všechny sporty od lyží, skejtu až po kola, takže to úplně blbý nebude si myslím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové, já si nedovolím zpochybňovat experty. Jen podle toho názvu, jsem si představoval úplně něco jiného. Věřím, že nějaký smysl to asi má i vzhledem k množství patentů tohoto systému.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 minutami, shewcza napsal:

Pánové, já si nedovolím zpochybňovat experty. Jen podle toho názvu, jsem si představoval úplně něco jiného. Věřím, že nějaký smysl to asi má i vzhledem k množství patentů tohoto systému.

Hlavně ho nevyndávej, až budeš čistit helmu jako jeden z mých kamarádů 😆

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 minutou, shewcza napsal:

To ani nejde ne? Je to na nějakých "silentblocích" a ty jak prasknou, tak je to nenávratně zničené. Nebo tak jsem to pochopil alespoň.

Přesně, nejde to. Ale kámoš říkal, když trochu zabereš tak jo 😂 Myslel že jde nějak nastavit, protože ho tlačila na hlavě a zničil defakto novou helmu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poradili byste mi prosím ještě nějaké fotochromatické brýle? Jsem světloplachý a přejezdy (les, louka), které jezdíme nejčastěji mě "zabíjí". Musím pořád sundávat a nasazovat brýle a od tohoto si slibuji, že by to problém mohlo vyřešit. Nechci do nich investovat víc než 2K. Dá se v této ceně pořídit něco skutečně funkčního? Budu rád hlavně za osobní zkušenosti. Díky moc!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@shewczaVim, vim, je to dražší.. ale zrovna na brejlích bych nešetřil. Pár let vydržej, pokud je někde nenecháš a fakt je rozdíl mezi brejlema za dvojku a čtyřku. Když si člověk veme, kolik utratí za různý píčoviny..:)

 Šel bych do Oakley, maj super skla.

https://www.bike-components.de/de/Oakley/Sutro-Photochromic-Brille-p89603/?o=1000348834-matte-carbon-clear-to-black-iridium-photochromic&utm_source=idealo.de&utm_medium=cpc&utm_campaign=psm|0|de|de|idealo|c&utm_content=de-idealo-de-Oakley-Bekleidung-Brillen_und_Goggles-Fahrradbrillen-89603-2475-14351&delivery_country=DE

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...