Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Ale jo, já ti to neberu... já tohle mám prostě nastavený jinak. Vím, kolik toho času holky na kole stráví.... Neříkám, že dětem kupuju sracky. Ale i kolem těch 6 koupíš zánovní bajk. Zase pro dceru nechci těžítko s odpruženou vidlicí. Jak jsem psal, splašil jsem ji novou Orbeu 24 za 5,5k....

Upraveno uživatelem Gustaf
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Samozřejmě každý dle svého uvážení, s přihlédnutím k financím a k tomu na co to ty děti mají. Pokud bude dítě mít kolo na přemístění se ke kamarádovi 1,2km a zpět nebo na projížďku s rodiči na zmrzlinu 5km tak asi nepotřebuje mít stejné vybavení jako dítě co jezdí 1500km ročně. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně kluci, nakonec náš cíl je stejný :cheers: Mě lanařil kámoš tady na toho Supáčka Team 24" že bere pro kluka, tak že vezmeme dva a vydřeme slevičku, no a to už se mě taky zdálo o čertech....ale kolo tedy fajnový, pro malý závodníky pokud jim to dupe, nakonec proč ne. imagessuperior-team-24-3.555310507.thumb.jpg.f669a7c8f1f2ae4f2782e0d21f457776.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi tak. Letos má 4,5 letá dcerka nájezd ke třem stovkám. Samozřejmě jsou to výlety kolem Vltavy a Berounky cca 15km,ale baví jí to. Navíc chudera dostává vybírat z unisexovych barev, protože do pelotonu přibyde mladší brácha. Někdo ukládá peníze na spořák, já je mám uložený v kolech 😄

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 48 minutami, kral083 napsal:

Asi tak. Letos má 4,5 letá dcerka nájezd ke třem stovkám. Samozřejmě jsou to výlety kolem Vltavy a Berounky cca 15km,ale baví jí to. Navíc chudera dostává vybírat z unisexovych barev, protože do pelotonu přibyde mladší brácha. Někdo ukládá peníze na spořák, já je mám uložený v kolech 😄

Peníze uložený v kolech...ten je dobrej :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tam asi moc cyklistů nepotkáš, že?  :)

 

Jeden dotaz - něco neurčitého jsem našel, ale kdo nosíte brýle, teď s úbytkem světla přemýšlím nad dioptrickýma brýlema na kolo, asi čiré nejlépe. V létě pohoda, ale hůř vidím na dálku (tuším 3/4 dioptrie), normálně do optiky, nechat změřit zrak a vybrat sportovní brýle, nebo řešit přes očního lékaře?  Díky za rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tome řeším posledního půl roku dioptrické brýle na kolo a pokud chceš sportovní skla zaoblený tak cena jednoho sklíčka něco kolem 4 až 7 tisíc :-( rámeček 4tisice to znamená 12 až 17 tisíc :-( jestli najdeš něco zajímavého tak dej vědět :-)

Odesláno z mého SM-A405FN pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Marťas, nemáte tam i lyže? :D Dělám inventuru sportovního vybavení, no a kluk potřebuje nové větší lyžáky, i delší lyže :wacko: Aspoň že holka na všechny ty téměř nové věci pěkně navazuje, akorát na Ghosta mi rovnou řekla, že bude chtít růžového a ne modrého po klukovi. Jdu si vytisknout nějakej ten cash :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...