Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

před 1 minutou, Beet napsal:

Chlapi. Mel jsem ted pujcene 29" 1x12 na zavody a je to pecka. Ty 29" je neuvěřitelný upgrade z 26" a to razeni taky bomba. Mam ale dotaz. Ten retez musi byt silene namahany, ne? Kolik vam tak vydrzi kilaku?

Vydrží v pohodě, namahanej není nic než normál. Záleží i na stylu jízdy...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě teď, Gustaf napsal:

Vydrží v pohodě, namahanej není nic než normál. Záleží i na stylu jízdy...

Mi slo o to, ze se musi hodne krizit a tak se rychle "vyvikla".

I na me silnicce a dvojtaliri nikdy nepouzivam na danem taliri dva krajni pastorky v domeni, ze trochu setrim retez. Ale mozna je to jen ma fixni predstava z pred 20 let a dnes jsou materialy nekde jinde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Řetěz je spotřební materiál, není třeba se tím omezovat, já mám letos už šestý a to jezdím "šetrnější" sytém 2x11 a 11sp řetěz je o něco robustnější než 12sp řetěz

A taky dost záleží na konkrétním typu řetězu, SRAM PC X1 měním po 1000, typy PC1170 a PC1130 letěly do koše už po 700

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A měníte vůbec řetězy, nebo to necháváte pak na celkovou výměnu?

Já si pamatuju, že jsem měníval kdysi řetězy tak kolem 700 -1000km nájezdu. To bylo ještě Shinano IG. Ale co přišly děti a mě se snížil nájezd pod 1000km ročně, tak jsem to řešit přestal. Na moji silničcce jsem třeba neměnil řetěz nikdy a to má přes 10 let a nájezd odhaduju tak 5000-7000km. Ale řadí pořád dobře a teď už mám strach vyměnit jen řetěz, pač budou asi v kýblu minimálně i pastorky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A měníte vůbec řetězy, nebo to necháváte pak na celkovou výměnu?
Já si pamatuju, že jsem měníval kdysi řetězy tak kolem 700 -1000km nájezdu. To bylo ještě Shinano IG. Ale co přišly děti a mě se snížil nájezd pod 1000km ročně, tak jsem to řešit přestal. Na moji silničcce jsem třeba neměnil řetěz nikdy a to má přes 10 let a nájezd odhaduju tak 5000-7000km. Ale řadí pořád dobře a teď už mám strach vyměnit jen řetěz, pač budou asi v kýblu minimálně i pastorky.

Já bych to neřešil nájezdem, ale skutečným stavem řetězu. Kup si měrku za kilo a budeš vědět hned. Jsou řetězy různých kvalit a navíc každý jezdí tak trošku svým stylem, takže těžko určit interval...Na silnici mi to teď vyšlo po cca 5tis km. Asi jezdím malé watty:) Pokud nemáš žádný velký nájezd a vše řadí jak má, asi bych to neřešil. A jestli chceš udělat kolu po 10 letech radost, tak mu dopřej nového řetězu i kazety:)




Sent from my iPhone using Tapatalk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 19 hodinami, Micey napsal:

Jo, oba si strašně s manželkou chválíme, že jsem jí pořídil 1 x 12. Úplně odpadlo moje hemzání a její zpruzení ohledně řazení, páč na tom prostě blbě nezařadíš:)

Přesně, tesat do kamene.

od dubna má manželka SCOTT Contesa s 1x12 a jsme happy oba, řadí jen jednou rukou a vyjede v podstatě všechno co já, takže paráda

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nazdar, existuje nejakej spravnej postup, jak prekontrolovat stav karbonovych MTB riditek po nehode. Pred tydnem mi vjelo do cesty auto i pres stopku. Panicky brzdeni, kotrmelec. Davam se dohromady.

Kolo slo za mnou hore nohami a prvni ranu schytalo zjevne do sedla-pokrouceny lyziny. Jedina dalsi znamka byla pootocena packa brzdy, ale vozim je prave povoleny, aby se mohly pri padu pootocit a abych nepretahnul karbon. 

No jo, jenze vubec neodhadnu, jak se to kolo valelo a kam schytalo rany. Bajk je komplet hlina a je uplne v cajku vcetne teleskopu, jenom riditka z karbonu. Spunty do riditek mam kovovy a okrisany je mam fest uz z jinyho kola. Takze ani tady neni napoveda.

Vizualne riditka v poho, zadny pazvuky. Ale prece jenom, je to kokpit. Vyhodit?
 

A dole jedina bajkova radost tohoto tydne - stal jsem se sponzorem. Habit 2 SE pro bratrankova syna. Asi mu ho zavidim.
 

 

99F3F5A7-EF6F-4F32-B2D0-5A59FC5CEDA0.jpeg

3532D187-ED61-4923-A287-711D06D8F02D.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 18 hodinami, Moty napsal:

To je šílený, poslední dobou samý nehody, tak ať máš krátkou rekonvalescenci. 

KOlo krásný, ty pneu sou frajersky

Jojo, diky, mam klidovy rezim.
U me to byla klasicka "auto"nehoda na poslednich km pri dojezdu domu. Uz po vyjizdce. Znalost prostredi a mistniho znaceni, na ktery se spolehas, a ktery paradoxne hraje proti. No a najdednou auto na miste a ve chvili, kde a kdy nemelo co delat. A pak hned na to uz vedomi, ze pres riditka jdu a kontrolovat muzu uz jen pad. 
Takze to cely beru spis jako satori o tom, ze jizda na bajku rychlosti 30kmh mezi stromy je bezpecnejsi nez jizda stejnou rychlosti po silnici. Proc? Moje jizda mezi stromy vyzaduje totiz pradžňu a samádhi. Zatimco sance potkat na silnici nekoho, jehoz jizda je techto prosta - teda bez jakehokoliv chapani ci soustredeni - je neovlivnitelna.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...