Přejít na obsah

Co mě dnes potěšilo :)


Doporučené příspěvky

před 46 minutami, kuncák7 napsal:

Afri, budu uprimnej. Ty mě tak se.es 🤣🤣👍. Máš to parádní.

Life is short kamaráde :punk: Já jsem rád za toho kluka, protože všichni okolo mě začínají být nějaký chcípnutý a malej je pro každou prdel.... přeji fajnový večer 🙏

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co se tyce "trampingu", tak ma Nickolas v mnoha vecech pravdu. Aktualne sedim na starem fleku u Jakartovic. O kousel vedle, v Udoli Sycku je vitani snezenek. Asi 30 trampu, az na vyjimky 60+ . Schvalne sem tam nesel na obe noci, protoze bych to nedal. Loni sem to este prekousl, ale letos sem se musel v sedm sbalit a prejit jinam. Roky uz mezi tyhle lidi chodim zcela vyjimecne. Mam tam par kamaradu a kluk, co to organizuje, je muj davny kamos a bunkrak. Dneska to vyvrcholilo tim, ze mne nekdo "okrikl" , at sem zticha. Jakoze at nemluvim. Pritom se tam bavilo nekolik skupinek lidi. Asi abych nerusil hrace na kytary. Nebo jeho konkretne. Mozna proto, ze s nima nejezdim poslednich 50 let. Nevim. Proto sem o sobe dycky tvrdil, ze nejsem tramp, ale vandrak. 

IMG_20230304_200752.jpg

IMG_20230304_132653.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 4. 3. 2023 v 20:17, Xenomorfus napsal:

Co se tyce "trampingu", tak ma Nickolas v mnoha vecech pravdu. Aktualne sedim na starem fleku u Jakartovic. O kousel vedle, v Udoli Sycku je vitani snezenek. Asi 30 trampu, az na vyjimky 60+ . Schvalne sem tam nesel na obe noci, protoze bych to nedal. Loni sem to este prekousl, ale letos sem se musel v sedm sbalit a prejit jinam. Roky uz mezi tyhle lidi chodim zcela vyjimecne. Mam tam par kamaradu a kluk, co to organizuje, je muj davny kamos a bunkrak. Dneska to vyvrcholilo tim, ze mne nekdo "okrikl" , at sem zticha. Jakoze at nemluvim. Pritom se tam bavilo nekolik skupinek lidi. Asi abych nerusil hrace na kytary. Nebo jeho konkretne. Mozna proto, ze s nima nejezdim poslednich 50 let. Nevim. Proto sem o sobe dycky tvrdil, ze nejsem tramp, ale vandrak. 

IMG_20230304_200752.jpg

IMG_20230304_132653.jpg

To není o věku, ale o mentalitě. Věk je jen číslo.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja vam to sice muzu verit, kluci, ze je vek jen cislo, budte radi, ze to tak v okoli mate, nicmene osobni zkusenosti mam jine. Na druhou stranu jsem hodne nesnasenlivy, nemam rad lidi a proto vandruju nejvic sam. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 28 minutami, Xenomorfus napsal:

Ja vam to sice muzu verit, kluci, ze je vek jen cislo, budte radi, ze to tak v okoli mate, nicmene osobni zkusenosti mam jine. Na druhou stranu jsem hodne nesnasenlivy, nemam rad lidi a proto vandruju nejvic sam. 

Už jsme spolu na tohle téma mluvili, že by jsme se mohli někdy v lese potkat. Jinak Lynx a já to máme stejné, taky nejradši jezdíme sami.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...