Jump to content

Recommended Posts

Jako tak jsem chvili premyslel, ale rekl bych, ze ten prvni je, ze videt dneska hlasit se dite v ceske skole je skoro zazrak a vzpominka.. :-))

... no a druhej.. kdo by tam tak nadsene koukal zrovna u porodu.. jen nenasytnej cechacek...kterej kdyz muze, tak se koukne.. :-)

Židovský podnikatel z Chicaga poslal svého syna na rok do Izraele, aby tam nasál tamní kulturu.

Když se syn vrátil, řekl: „Tati, měl jsem se v Izraeli skvěle, díky, že jsi mě tam poslal. Mimochodem, konvertoval jsem ke křesťanství.

“„Ach, ne!“ - řekl otec - tohle jsem nechtěl! Co jsem jen udělal špatně? "

Otec tedy šel za svým nejlepším přítelem Jakobem . "Jakobe" řekl, "poslal jsem svého syna do Izraele a on se vrátil domů jako křesťan." Co můžu dělat?"

"Je zábavné, že se obracíte s tímto problémem zrovna na mě," řekl Jakob. "Také jsem poslal svého syna do Izraele a také se vrátil domů jako křesťan." Možná bychom měli jít společně k rabínovi. "

Tak to udělali a vysvětlili svůj problém rabínovi.

" Je zábavné, že se obracíte s tímto problémem zrovna na mě," řekl rabín. - Také jsem poslal stejně jako vy dva, svého syna do Izraele a také se mi vrátil domů jako křesťan. Řekněte mi lidi, co se to jen děje s tou naší mládeží? "

A tak se všichni společně začali modlit k Bohu a řekli mu o svých synech a v modlitbě se ptali, co mají dělat. Když dokončili modlitbu, náhle se ozval z nebe hlas:

"Je zábavné, že se obracíte s tímto problémem zrovna na mě ," odpověděl hlas.

„Také jsem kdysi poslal svého syna do místa kde je Izrael...

@Sarka Farka Ja som vedel, že mi to niečo pripomína :-). Uvidíme, či to dotiahne na "Sloníka".

V 25. 7. 2022 v 17:21, Jan7 napsal:

Tatínek na procházce..
"Tati, dala bych si zmrzlinu."
"Miláčku, rád bych ti ji koupil, ale mamka nám dala peníze jenom na dvě piva."
🤔😃