Jump to content

Recommended Posts

před 12 hodinami, Juraj11 napsal:

Dnes mi přítelkyně poslala video,že už ví kam pojedeme na svatební cestuemoji848.png
Tak jsem se jí raději zeptal jestli se nespletla a nebylo to adresovano někomu jinému emoji1787.png

Sent from my iPhone using Tapatalk

A je to vtip nebo jaksi "ze zivota" (Tveho)? 🙂

Vážený pane senátore Doubravo,

Jako lavina se internetem šíří zpráva o vašem hrdinském počínání při vaší dovolené na Ukrajinském, Rusy dočasně okupovaném poloostrově Krym.

Zpráva o tom, jak vaše vskutku brilantní diverzní akce přikrytá údajnou dovolenou a kulturní výměnou, způsobila explozi dvou muničních skladů a kompletní zničení armádního letiště Saki v Novofedorovce.

Takové škody nezvládla způsobit žádná západem dodaná zbraň, což z vás činí opravdového hrdinu boje proti fašistickému Rusku a jeho diktátorovi.

Navrhnu, aby vám v Bruselu byla vystavěna socha s doplňujícím textem "Hrdina Ukrajiny, opravdový bojovník a největší nepřítel fašistického Ruska".

Slava Ukraini!

S pozdravem
Opravdový obdivovatel

před 2 hodinami, Lynx12 napsal:

Vážený pane senátore Doubravo,

Jako lavina se internetem šíří zpráva o vašem hrdinském počínání při vaší dovolené na Ukrajinském, Rusy dočasně okupovaném poloostrově Krym.

Zpráva o tom, jak vaše vskutku brilantní diverzní akce přikrytá údajnou dovolenou a kulturní výměnou, způsobila explozi dvou muničních skladů a kompletní zničení armádního letiště Saki v Novofedorovce.

Takové škody nezvládla způsobit žádná západem dodaná zbraň, což z vás činí opravdového hrdinu boje proti fašistickému Rusku a jeho diktátorovi.

Navrhnu, aby vám v Bruselu byla vystavěna socha s doplňujícím textem "Hrdina Ukrajiny, opravdový bojovník a největší nepřítel fašistického Ruska".

Slava Ukraini!

S pozdravem
Opravdový obdivovatel

Posláno na mail senátora doubravaj@senat.cz

Edited by vaba

Michal Horáček píše na Twitteru:
Ruština je podivuhodný jazyk.
Ruská goebbelsistka Skabajeva Rusy ujistila, že výbuchy na krymském letišti zanechaly jen zanedbatelné škody, nikdo nebyl zraněn a nic poškozeno.
Proslov zakončila výzvou: Pojďme na pláž!
Ti, kdo ruštinu ovládají, pochopili, že mrtvých jsou desítky, zničených letadel hromada. Pláže vyklidili a naskákali do aut. Na silnici mezi Krymem a Ruskem se vytvořila 100km zácpa.
Kolik řečí umíš, tolikrát jsi člověkem.

Ruská tv zpovídá na Rudém náměstí respondenty:

Co si myslíte o politice našeho prezidenta?

No já myslím, že to u nás povede k velkému navýšení počtu lékařů, počítačových odborníků, vědců a vůbec schopných lidí všeho druhu.

Výborně. A vy jste z Moskvy?

Ne, já jsem z Tel Avivu