Přejít na obsah

Zenith Chronomaster Sport


sashator

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 115
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po 2 týdnech...
  • po 2 týdnech...
před 5 minutami, igor261069 napsal:

Tak sem hodím foto na tahu a srovnání se 42 mm tricolorou. Bohužel, pro mě jsou malé, v reálu se mi mé stříbrňáky líbí víc.

Dík za srovnání... Taky se tam chystám je zkusit, ale už to vidím, že z toho nic nebude. Skoro se mi víc líbily na tom textilu.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak hosi, prvni postrehy ze zkouseni nazivo.

- tah super, lehky, spona jak stary dobry plechace na Erkach

- tah mi ovsem provadel dokonalou depilaci behem tech 15 minut co jsem je mel na ruce

- luneta nevyrazna, vyrazne zkosena, pusobi subtilne (i indexy na ni)

- cifr: tesil jsem se na bily, ale pro mne propadak: vubec ne leskly, ale podivne bily (matno-neco), vsechny napisy velmi titerne, nehluboke, jak spendlikem....

- subdialy: jako barvy ne spatny, ale proste "bez smrncu, velmi titerny okruzi neviditelny 🙂

- tvar pouzdra typycky Zetka, neni co vytknout

- na ruce pusobi hodne malicky

- strojek: pruhled dobry, strojek vyplnuje cely pouzdro, ale je tu ale! zapomente na zdobnost co maji jine Zenith, ci moony. Je to vsechno malicky, sedy, ale hezky no 🙂

PS: byl jsem namlsany videama, fotkama, kde ty hodinky jsou veliky, zvetseny....to je super, ale nazivo fakt vsechno maly, titerny, nevyrazny. Za mne jsou hezcejsi Elrpimera v nabidce Zetka....

PPS: jeste se tesim na cernou variantu, treba mne zlomi 🙂

PPPS: Jasne, foceno uvnitr, umele svetlo, ale spoustu poznatku nezmeni ani slunicko. A zamerne neporovnavam s Daytonama, v tom smysl nevidim.

IMG_4878.jpg

IMG_4879.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Pěkné srovnání. Jenny mám rád, nevím jestli se rád dívám na Jenny nebo na hodinky. 😍 Líbí se mi ten její přízvuk. Musím říct, že u těch Rolexek mají fakt nejhezčí ciferník, přijde mi takový vyvážený. U Zenithu se mi nelíbí ta datumovka na boku. Jinak jsou to moc hezké hodinky, které si člověk v reálně může koupit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...