Jump to content

Zenith Chronomaster Sport

Recommended Posts

• Replies 77
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

před 33 minutami, Frantik napsal:

Skoda te datumky, ta je jako pest na oko. Jinak pekny, ta luneta jim dost pomohla.

Přesně! Hodinky krásný, ale datum na týhle pozici nedávám.

mám z nich takové rozporuplné pocity. zenith mám moc rád a tady je fakt hodně k mání, pořádně potuněný skvělý stroj, 1/10,  větší rezervu nátahu a mají i hacking, hurá! ale ta luneta mi tam nějak na první dobrou nesedí, jsem zvědav naživo. ty černé se mi tady na fotce líbí převelice. ale tu sponu, tu sponu, jako bych už u nějakých hodinek viděl...:-)

Zenith-Chronomaster-Sport-14.jpg

Zenith-Chronomaster-Sport-12.jpg

Jedine, co se jim da vytknout je absence celoservene vterinovky jako na starych el primero... jinak bezchyby...1955b33add201a04340b4a54af97941c.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Jako já jsem strašně rozpolcenej, na jednu stranu jsou to překrásný hodinky se super strojkem za fajn cenu, na druhou stranu je to brutální kopírka Dayton... :D prostě nevim z jakýho konce to uchopit... 

před 1 hodinou, tkol napsal:

na druhou stranu je to brutální kopírka Dayton... :D 

Jestli už ty Rolady nezpůsobují lehkou paranoiu 🤣. Ať se dívám, jak se dívám, tak jediné co je stejné tak je hodinová a minutová ručička a barva/materiál lunety.  

Edited by xbraj19
Jestli už ty Rolady nezpůsobují lehkou paranoiu . Ať se dívám, jak se dívám, tak jediné co je stejné tak je hodinová a minutová ručička a barva/materiál lunety.  
Me to taky prijde dost rozdilne, a jak uz jsem psal, rolex driv pouzival do dayton zenith strojky, tak si za to pujcili design snad jen spony no

nemate nekdo odkaz na fotku, kde jsou kukacky videt na tom rubberu - z pohledu spony, jestli tam je jazyckova, preklapecka ci jak to proste vypada. Vsude fotky na tahu zatim....

nemate nekdo odkaz na fotku, kde jsou kukacky videt na tom rubberu - z pohledu spony, jestli tam je jazyckova, preklapecka ci jak to proste vypada. Vsude fotky na tahu zatim....
Na zenith webu pisou "CLASP-Stainless steel triple folding clasp"

O všem se dá normálně diskutovat, ale průšvih je ta vizuálně okopčená spona.

Pro to mimimum lidí, co chrona někdy použijí, by taky možná nebylo špatný propašovat na příslušný subcifry třeba MIN/SEC.

před 8 minutami, blackhead napsal:

Zasadni vyhoda Z je ta, ze se daji koupit, daytony v oceli nikoliv emoji6.png

Jak jsem procházel instagram, tak pod některými příspěvky se už zmiňoval waiting list. Každopádně ale nebude tak dlouhý jako na daytony, resp se na něj bude aspoň dát dostat 😃

před 3 minutami, ondrejm napsal:

Jak jsem procházel instagram, tak pod některými příspěvky se už zmiňoval waiting list. Každopádně ale nebude tak dlouhý jako na daytony, resp se na něj bude aspoň dát dostat 😃

To je jen to pocatecni silenstvi, zachvili budou vsude. Btw na zenith DE eshopu jdou normalne objednat jsem koukal.

před 2 hodinami, IzTaPa napsal:

Tak kdyz uz se to tu proklada vtipama...

3bd7f2e8f3fe2415b04097936015a617.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Super nadsázka 👍, akorát já jsem detailista a tahá mě za oči, že místo vlka vidím "Sibiře", tak jsem to lehce upravil.

New.jpg