Přejít na obsah

Grand Seiko SBGX295


nickolas

Doporučené příspěvky

Dobry sou, ne ze ne! Dik za recenzi a super cteni. Ja kolem GS obslapuju dlouho, ale porad ne a ne najit ty spravny. Mozna opravdu vzit na milost baterku? No uvidime. Jinak ten velikostni prechod je uplne v pohode, klidne si behem dne prehodim obri regulator Alpiny za 36mm DJ a furt dobry

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsou krásný, jak se píše gratuluji. Tu potřebu bílých chápu a i když jsem naprosto "nasycený", bílé a žluté Seika by ještě měla být.  Ty doktorovy RLX jsou pecka, ale nebudeme mu to říkat, ať nezpychne 🙂. I když jsem jedny bílé 5ky nadělil ženě a asi si je ponosím, stejně mě to láká......  Hezký čtení, užívej 😉

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Koukám že jsem nedal vědět jak dopadlo dilematum s náramkem. Nakonec jsem v Koscomu objednal tříčlánek, který je určený pro dané pouzdro. Dostupnost tahu měla být cca. tři měsíce, ale nakonec to bylo sotva za půlku doby. A jako správný tahař už jsem ho téměř nesundal. Parádní univerzály. A ta přesnost 👍
 

 

FE5ADD7D-CF1B-4891-A3D4-60FC2B4124C0.jpeg

D11F23F7-B30E-4CBF-A2CC-889F2EF54924.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Velmi uhladne pismo - nesedí mi G a G, taky E a E a to N mi taky trochu ujelo :D

No a presnost, cakal by niekto nieco ine - vyhrožují až 10 sec/rok, takže to mohlo být výrazně horší. 

Ani sa nedivim dobremu vkusu na hodinky - tady parafrázuji, čekal by někdo něco jiného? :lol2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
V 16. 5. 2021 v 9:20, nickolas napsal:

Diky ;) Jinak s tim dukladnym vyberem to bylo trochu jinak. Vlastne za vsechno muze @dr.sphinx a jeho DJ. Uz dlouho se mi libi male klasicke jednoduche hodinky se svetlym cifrem. Casto je to videt i ve filmech, kde se nemusi propagovat sponzorske. Prijdou mi takove dospele. No a pak prisel Kuba s novymi DJ, sice vetsimi, ale ten zaklad tam je. Tak jsem se zasnil a doma se zminil, no a zena me poverila, at okamzite sezenu zpet SBGX103. Vypatral jsem kde zrovna jsou a mezitim okukoval stare fotky. No a pri tom na me prisel stary pocit, skolnik v Mercedesu… Dosel jsem k zaveru, ze by mi zase brzy prisly prezdobene. Tak jsem se jen tak letmo podival na nejake GS na google obrazkach a relativne brzy jsem narazil na fotku, ktera to cele rozsekla na prvni dobrou. Laska na prvni pohled :)

To je ona

 

360C91C5-577F-4084-9FE1-3975F2C2EB21.jpeg

Tato fotka je supervěc, to nadzvedne ze židle i jen čtenáře o Seiku... ☕😎

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...