Přejít na obsah

běhání


Doporučené příspěvky

budu se opakovat (uz jsem je tady v tom vlakne chvalil) :)

vloni jsem si tri dny pred b7 koupil funglovky inov8 tralroc a bez zadneho zkouseni (mel jsem je na noze predtim jen 6 km) uplne v pohode jsem to dal bez jedineho puchyre  nebo otlaceniny. myslim si, ze inov8 ma na vetsine modelu docela siroke kopyto, ale trebas trailroc mi prisly uzke, proti raceultra. inov8 paradne drzi za vsech okolnosti a letosni novinka graphene je pry zas jeste nekde uplne jinde, rikali kluci co uz ji maji...

trochu me akorat zklamala zivotnost (ale na to si stezujou asi vsichni u vsech tech trailovych tenisek), ale jde o to aby prezily nohy, boty muzou padnout.

 

letos bych chtel zmenu, ale nevim stihnu neco objevit. chtel jsem zkusit hoka ale ty mi prisly uzke a salmingy pry mizi jeste rychleji nez inov8, mozna nekde zkusim i ty adidy nebo brooksy.

 

tak doufam ze se potkame nekde na startu nebo na trati :)

 

Panove prosim o radu. Kolega me uvrtal na B7 a potrebuji sehnat boty na siroke chodidlo ve kterych vydrzim 95 km. Mam adidy terrex agravic speed, ale v tom vydrzim max 20 km, pak zbytecne trpim. Mate nejake tipy? Dik


Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dikes, urcite zkusim na nohu. Ty agravic speedy urcite nejsou etalonem pohodli, ale musim pochvalit continental podrazku. Co jsem v nich chodil/behal v zime, tak vyborne drzi na lede. (kdyz to prelozim - klouzal jsem vyrazne mene, nez kamaradi

 

Edit: Co se tyce B7...vubec nevim, co od toho mam cekat. Spis si jdem s kamaradem nastavit nejakou vlasni latku pro pripadny dalsi rocnik) Klidne si dame vedet pred zavodem;)

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Upraveno uživatelem Igicz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to hodne zalezi i na tom jestli uz jsi neco takhle dlouheho sel/bezel.

 

b7 je masovka, rekl bych nekde za prvni tretinou pole se zacnou delat kolony ve stoupani a pry i v nekterych sestupech (kamarad vloni stal trictvrte hodiny nekde nad Krasnou). bezel/sel jsem to vloni poprve a libilo se mi to, takze jsem v euforii hned koupil listek na dalsi rocnik, ale partak mi rekl ze nepujde a sehnat spravneho partaka je slozite. ono je dost tezke sladit vykon dvojice tak at si to oba uzijete. snad mam radeji byt ve dvojici ten slabsi, ikdyz to je docela peklo. ale opacne je to misty takovy slozity pocit, kdy bys chtel bezet rychleji, ale nemuzes partakovi utect. taky to neni lehke.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo ty vypadají peckově, značka se mi líbí hlavně díky tomu, že mají ambasadora Tonyho Krupičku, ale u nás jsou k vidění docela málo. asi je ještě brzo na hodnocení, ale jaké jsou první dojmy?

 

já jdu na lov bot zítra. jsem zvědavý, jestli mi sedne něco jiného, nebo jestli to zase bude inov8

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dik:) Hele, ja v nich dneska vylezl akorat sjezdovku na Javorovy. Nahoru i dolu drzi a na asfaltu sem se nadnasel jak na oblacku. Sou pohodlne, lehke a prodysne. V pondeli snad prubnu neco delsiho nez sjezdovku a do b7 chci urcite vyzkouset neco v noci, at si zvyknu. S trailkama moc zkusenosti nemam. Ty adidy agr. speed sou oproti tomu, jak zavodni tretry na stadion. Lehke, rychle jak svin, ale zadne pohodli.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chalani odporučte nieco na objemove behy. Cez tyzden beham kratsie (10km) behy na to mam Asics Cumulus gel 18, ale cez vikend si vybehnem na dlhsie (18-25km) a tam by som potreboval asi nieco maksie. Mam 95kg, neutralny došlap a beham asfalt. Rozmyslal som nad Hoka(take tie z tou vyssou podrazkou) :) Dakujem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chalani odporučte nieco na objemove behy. Cez tyzden beham kratsie (10km) behy na to mam Asics Cumulus gel 18, ale cez vikend si vybehnem na dlhsie (18-25km) a tam by som potreboval asi nieco maksie. Mam 95kg, neutralny došlap a beham asfalt. Rozmyslal som nad Hoka(take tie z tou vyssou podrazkou) :) Dakujem

Ahoj, na asfalt bych doporučil On cloud

 

https://www.sportrysy.sk/sportova-obuv/bezecka-obuv/?vyrobca%5B%5D=on&color_relation_id=

Dva kamarádi je běhají a nemůžou si je vynachválit, já tomu asfaltu tolik nedám, ale až bude nějaké euro doma navíc, koupím je asi taky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ve středu jsem si pořídil první "silničky" - Hoka one one elevon. Zatím jenom tréninkově 10 km po asfaltě - a zatím hodně příjemné. Též jsem chtěl něco tlumivého a neutrálního. Sedly mi na nohu a jsou příjemně vzdušné a lehké.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak další závod Slovenského poháru v běhu do vrchu za mnou....

ale bylo to peklo start v 10 hod 32 stupňů 10 km a +500m no dal jsem to pod hodinu, ale jen tak tak. :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

guymic: tak to je paradicka, obzvlaste v tom vedru!

 

Běhá tady někdo v salomon speedcross 4 gtx? Nemají boty v patní části tendenci se rozedirat? Je tam šev, ale i tak? U XA PRO 3D se mi pata ke konci životnosti trhala.

myslis roztrhanou podsivku zevnitr boty? tu ja mam do pul roku roztrhanou, rozedrenou prakticky v kazde bote... ale samozrejme netlaci to, neskrabe to, nejsou z toho puchyre.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

guymic: tak to je paradicka, obzvlaste v tom vedru!

 

 

myslis roztrhanou podsivku zevnitr boty? tu ja mam do pul roku roztrhanou, rozedrenou prakticky v kazde bote... ale samozrejme netlaci to, neskrabe to, nejsou z toho puchyre.

Jj, myslím tu podšívku, řeším právě, jestli ji preventivně zalepit Upraveno uživatelem moco
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...