Přejít na obsah

běhání


Doporučené příspěvky

Dnes jsem běžel přes Čavisov a slyšel jsem hlášení místního rozhlasu, že mají být lidé shovívaví. :)

Každopádně já tam nebudu, to je na mě moc dlouhé. Přeju, ať se daří.

díky, pomohlo to, dařilo se :)

zlepšil jsem si čas o 13 minut a s odřenýma ušima se vešel do šesti hodin, s odřenýma ušima jsem se dokonce udržel v desítce, takže jsem moc spokojený.

a ta trasa vede tak krásným prostředím :)

počasí letos bylo o poznání tvrdší, v tom vedru jsem po cestě vylemtal tři litry vody.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po 2 týdnech...
  • po 2 týdnech...
  • po 2 týdnech...

máte někdo zkušenost s výdrží podrážky u tenisek Hoka? chci něco spíš na asfalt a aby vydržely alespoň 1000 km.

já mám ty své inov8 moc rád, ale říkám si, že bych zkusil něco jiného a zpracováván ultratrailovým marketingem vidím momentálně značku Hoka jako jediné východisko :D

 

a ještě sháním větrovku do deště - nemáte náhodou někdo tohle nebo zkušenost s něčím v podobné cenové hladině? https://www.mizunostore.cz/Mizuno-Impulse-Impermalite-Jacket-J2GE750223

případně tip na něco ne za pět litrů?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V sobotu jsem zaběhnul první závod Slovenského poháru v běhu do vrchu, čas hrozný ale zážitek parádní.

7km a 810m

A Primky na ruce. :-)

post-33119-0-19948600-1530513661_thumb.jpg

Upraveno uživatelem guzmic
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V sobotu jsem zaběhnul první závod Slovenského poháru v běhu do vrchu, čas hrozný ale zážitek parádní.

7km a 810m

A Primky na ruce. :-)

paráda!

mám to podobně, baví mě kopce a chybí mi rychlost, proto nejraději běhám vzdálenosti, kde už samotný fakt, že člověk dovede klusat víc než čtyři hodiny v kuse tak nějak stačí. na coopera zaběhnu ledva ty 3 km a na ostatní klasické distance mám výsledky spíše podprůměrné :)

 

btw. koukám na fotku, že na tobě to běhání zanechává stopy. pamatuju si kdysi z chronosrazu, že tě byl větší kus :) ale komu by se chtělo tahat ty kila po horách, že :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ještě v sobotu jsem říkal, že to bylo už na mě moc...

No dnes, jsem se registroval na běh do Choča 2018 tj. 6 km a tisíc metrů výšky.

Do té doby, musím sundat aspoň 3kg nejlépe 5.

Upraveno uživatelem guzmic
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

pořád jsem si říkal, jak by bylo fajn hodit sem nějaký relevantní čas na nějakou klasickou distanci, ale pořád se mi do cesty pletly kopce, jako třeba v sobotu, kdy jsem běžel 24 km, ale profil byl +800/-600, takže výsledný čas v tom vedru byl spíše podobný chůzi než běhu.

až dnes se konečně podařilo, sice taky vedro, ale 30km trasa vedla podél řeky a s parťákem jsme drželi tempo kolem 5:20. když se na 16km odpojil, řekl jsem si, že to zkusím udržet alespoň na ten půlmaraton a skoro se podařilo - za 1:55:40

těch posledních 9km pak už bylo tak trochu za trest (navíc asfalt), ale vlezl jsem se do tří hodin i s překonáním lehké krize :)

tak alespoň vidím, že to umím "zaběhnout" pod dvě hoďky :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pořád jsem si říkal, jak by bylo fajn hodit sem nějaký relevantní čas na nějakou klasickou distanci, ale pořád se mi do cesty pletly kopce, jako třeba v sobotu, kdy jsem běžel 24 km, ale profil byl +800/-600, takže výsledný čas v tom vedru byl spíše podobný chůzi než běhu.

až dnes se konečně podařilo, sice taky vedro, ale 30km trasa vedla podél řeky a s parťákem jsme drželi tempo kolem 5:20. když se na 16km odpojil, řekl jsem si, že to zkusím udržet alespoň na ten půlmaraton a skoro se podařilo - za 1:55:40

těch posledních 9km pak už bylo tak trochu za trest (navíc asfalt), ale vlezl jsem se do tří hodin i s překonáním lehké krize :)

tak alespoň vidím, že to umím "zaběhnout" pod dvě hoďky :)

Super. A v závodě by to bylo ještě rychleji. ;)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...