Přejít na obsah

běhání


Doporučené příspěvky

před 2 hodinami, Prochy68 napsal:

Kluci diky za povzbuzeni, ted budu muset bud zhubnout nebo se dat na drahu kulturisty emoji3.png, protoze s touhle vahou se to moc seriozne delat neda.
Jeste ze zdravotniho koutku, porad me neco boli, to uz beru jako normalni. Posledni dva mesice mi zacala pobolivat pata pri doslapu, pred 14 dny jsem se musel po 10 kilacich turistiky vratit protoze to vazne neslo. Objednal jsem si dokonce dalsi asi vic tlumeny boty, uleva prisla ale zadne dramaticke zlepseni. Paradoxne pri pochodu a ted pod bolest uplne vymizela, asi jako po sesti sezenich na razovce emoji3.png. Tohle se mi jeste nestalo.

jo váha děla hodně, když sem mel v zimě o 5kg víc bylo to hned znát, teď při 183/ 69 a je to ideál, teda na beh a na kolo 😂

mě bolí stridave skoro všechno a předpokládám ze se to bude spis zhoršovat 🤞🙋‍♂️ pomáhá protahovani, ale ráno než se rozhýbu připomínám robota 🤣

s patou bych šel k ortopedovi, protože to muže byt ostruha a ta potřebuje byt řešena s odborníkem..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo váha děla hodně, když sem mel v zimě o 5kg víc bylo to hned znát, teď při 183/ 69 a je to ideál, teda na beh a na kolo
mě bolí stridave skoro všechno a předpokládám ze se to bude spis zhoršovat pomáhá protahovani, ale ráno než se rozhýbu připomínám robota
s patou bych šel k ortopedovi, protože to muže byt ostruha a ta potřebuje byt řešena s odborníkem..
Tak ja k ty tvy vaze jeste nosim 30 kilovej bagl a pri mensi vysce
Patu jsem resil asi pred peti lety a pomohla razova vlna, uz ani nevim jaka pata to byla. Uvidim jak se to vyvrbi, kolena jsem resil na prelomu roku a od ortopeda jsem se jen dozvedel ze ok, pouze jemny drasot. Proc boli a jak resit ani nahodou, byl jen zklamanej (tak mi to aspon prislo) ze si nezareze a neni to jeste na nahradu.....na Vanoce si poridim asi dalsi kolobezku a bude novej konicek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 minutami, Prochy68 napsal:

Tak ja k ty tvy vaze jeste nosim 30 kilovej bagl a pri mensi vysce emoji3.png
Patu jsem resil asi pred peti lety a pomohla razova vlna, uz ani nevim jaka pata to byla. Uvidim jak se to vyvrbi, kolena jsem resil na prelomu roku a od ortopeda jsem se jen dozvedel ze ok, pouze jemny drasot. Proc boli a jak resit ani nahodou, byl jen zklamanej (tak mi to aspon prislo) ze si nezareze a neni to jeste na nahradu.....na Vanoce si poridim asi dalsi kolobezku a bude novej konicek emoji846.png

jo jo me se to keca 😇 žádný potíže tohohle typu sem nastesti nemusel řešit, mimo úrazu mám celej život pohybovej aparát tak nějak v cajku…

drzim palec, kolobezka je super 👍

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...
před 14 minutami, Prochy68 napsal:

tak to gratulace, ty me schazi jeste 4

Budu muset sakra pridat

🙃 ja uz bych to ted nedal, pomalu konci sezona, aktualne se spis poflakuju vicemene na rovine a tesim se na skialpy, snad to brzo nekde v dojezdu napadne  😉 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...