Přejít na obsah

běhání


Doporučené příspěvky

Taky jsem loni pořídil altry, nějaký lehce off road model. Jako fajn, ake na delší běhy mě přijde, že jsou až moc "free". Nizky drop mi nevadí, taky nosím vivo jako civilní a vibramky na courani kolem baráku. Nicméně na běh a turistiku mám radši nohu trochu fixovanou v té botě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
V 1. 1. 2023 v 20:57, guzmic napsal:

Měl bych si uložit nějaký běžecký cíl pro rok 2023 udělám to zde a příští rok si to tady vyhodnotím. 😉

- uběhnout min. 1000 km

- dokončit aspoň jeden ultra trail tj. +42 km v přírodě (bude to poprvé)

- zlepšit si o pár minut desítku

- zaběhnout si měřený půlmaraton (taky poprvé)

- víc běhat na oblíbené krásné kopce v okolí 

běhání zdar,

splněno - 1125km když bych nebyl celý podzim líný, mohlo to bejt výrazně víc.

ultra splněno - Valašský Hrb 56 km 

desítku mám loni nejrychlejší takže taky splněno

na půlmaraton jsem se vysral, takže nesplněno

kopce okolo baráku jsem celkem dával, takže taky cajk. 👌

Rok 2024 ještě nevím. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

paráda kluci, tak at to v novém roce všem běhá hlavně bez bolesti 😉 

ze své statistiky za 2023 jsem si odnesl, že je to už 11 rok po sobě kdy sem se dostal přes 3tkm/rok a konečně sem se přiblížil hranici 100 vertikálních km, což si dávám letos jako milník k překonání....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já loni 350km, asi nejhorší za posledních 10 let.😅

@sido 100 vertikálních km to je masakr, já mám 54 v chůzi a to mi přijde že se pořád někde hrabu do kopce 😀

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Prochy68 napsal:

Tak já loni 350km, asi nejhorší za posledních 10 let.😅

@sido 100 vertikálních km to je masakr, já mám 54 v chůzi a to mi přijde že se pořád někde hrabu do kopce 😀

mno hele já to mám taky spis v chůzi, sice v rámci nějakýho behu, ale ja už dneska ty prudký kopce chodím a vlastně tomu co já předvádim se dá spis říkat geranto klus 🤓

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja jsem spokojenej parchant. Co jsem si naplanoval, tak na 99% vyslo -  2 velky Ultra-zavody, jednou kratkej rychlej abych si nalhal ze nejsem starej, dlouho odkladana operace krecovych zil protoze jsem starej, prvni rocnik  celodenniho pochodu v horach starejch chlapiku - kamaradu z “detstvi”, a par dalsich drobnosti okolo.

Plany pro tento rok - nic velkyho, protoze jsem se, opet (uz 7 pokus v loterii) nedostal na Western States, ale 2 perlicky tam jsou - po par letech zkusim trenink pod trenerem. Plus za 2 mesice pobezim Vasaloppe (90km bezky), coz bude super zazitek, protoze jsem na tom 35 let nestal 😂😂😂

 

IMG_1492.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 hodinami, Ajaj napsal:

Ja jsem spokojenej parchant. Co jsem si naplanoval, tak na 99% vyslo -  2 velky Ultra-zavody, jednou kratkej rychlej abych si nalhal ze nejsem starej, dlouho odkladana operace krecovych zil protoze jsem starej, prvni rocnik  celodenniho pochodu v horach starejch chlapiku - kamaradu z “detstvi”, a par dalsich drobnosti okolo.

Plany pro tento rok - nic velkyho, protoze jsem se, opet (uz 7 pokus v loterii) nedostal na Western States, ale 2 perlicky tam jsou - po par letech zkusim trenink pod trenerem. Plus za 2 mesice pobezim Vasaloppe (90km bezky), coz bude super zazitek, protoze jsem na tom 35 let nestal 😂😂😂

 

IMG_1492.png

Někdy mě vážně sere, že moje rodice neměli žádný vztah k sportu a na běžkách jsem nikdy nestal.....tohle bych si asi uzil

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
Tak co, na jakém km jsi?

Špatenka, kemo. Od pulky listopadu me boli paty a minulej tyden mi doktor rekl, ze mam krasne ostruhy. Tak ted cekam na vlozky a uvidim co bude dal. Takze objem vyrazne klesl. Nyni takto:
932a7730c702ddc8f5687b5b43ce0faf.jpg
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@hopa26 - že ty ses na to běhání tak trochu vy..sral? A takovejch trenérů jsi tu měl 😂

@AndyAaron - tak to zamrzí. Doufám, že vložky pomůžou a budeš v pohodě.

Stáří je svině. Já mám jen drobnosti, ale každý týden něco přibyde. Teď mě bolí prst na noze a nechápu proč, před 2 týdny si při jednom z prvních tréninků natáhnu hamstring a včera si v posilovně votevřu ocelovým kroužkem vlastní lebku 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Ajaj prave ze jsem vas poslechl myslim skoro ve vsem.

zvolnil jsem, nespecham a drzim si pohodove vyklusove tempo. proste si jen bezim a je mi fajn. 

vic asi nepotrebuji, tesim se jen z faktu, ze bezet dokazu a ze mne to navic furt bavi. nedokazu se tomu vynadivit.

dobrej nebudu nikdy a je mi to vlastne uplne jedno.  🙂

sem si sepsal na pamatku, lonsky sportovni rok uz tezko nekdy prekonam.    https://www.strojvedouci.com/2024/sport-v-roce-2023/

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Ajaj sem linej, palicatej a zatvrzelej. nechce se mi vubec z te sve bubliny jistoty co znam vylejzat.  

bojim se neznameho a rikam si ze by mne to tutove nebavilo. 

dneska sem si dal po nocni  ve vode 4 kilaky a kdybych nemusel domu, se koupu jeste ted!  😀

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja chodím a běhám Altra lone peak 5 a 6

Hlavně v lese, připadám si v nich jak kdybych měl o 20kg míň 😀

Po asfaltu to moc nejde, ale 200km pochod s 20kg batohem Vlašim-Lipno bez problému.caf01582-bdc7-49ee-a601-08d87bfe3b37.thumb.jpeg.cf80b6ba58d34eb0f9bd237667783c08.jpeg

IMG_8848.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V sobotu běh Na Blaník. Byl jsem náhradník a rozhodnutí padlo relativně na poslední chvíli a hlavně protože na místě v 9:30 byl u registrace takový nával, že jsem z praktických důvodů zůstal u kratší (doplňkové) trasy 11km. Podmínky byly perfektní, ažůro a cca -3. Běželo se skvěle, testoval jsem Hoka Torrent 3, které jsem koupil narychlo a doma mi přišlo, že budou těsnější, ale zkusíme a uvidíme. Po několika km jsem měl pocit nahrnuté ponožky (je to Hilly Twin skin) nějak pod prsty, zvláštní pocit. Pak jsem si uvědomil, že zřejmě utrpěly nehty na ukazováčcích. No, kdyby měl někdo zájem, tak defacto nové boty ve velikosti UK12 jsou u mě k dispozici ;-).
Poměrně výživný je i u této kratší verze závěr, kdy se musí vyběhnout cílový krpál do centra Načeradce. A v tom krpálu se ještě navzájem předbíhá. Doběhl jsem 5., s čímž jsem spokojený. Příští rok bych asi zařadil tu delší verzi, ale musím dorazit včas, byl to fakt hukot. Moc pěkná akce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, luftwaffle napsal:

Sníh, Altry a voděodolné fusky Bridgedale 😎

 

Jsou ty fusekle dobré? Fungují? Mám právě taky Altry Lone Peak 7 a furt laboruji nad dalšími, neboť ten "goráč" někdy potřebuji, zároveň ale úplně nepotřebuji další boty 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...