Přejít na obsah

běhání


Doporučené příspěvky

před 12 minutami, Ajaj napsal:

Víš co se říká? Jak to není na Strava, tak se to nepočítá. Takže teď to je obráceně: je to tam? Je! Tak to musí bejt pravda 🙂

Ale správný čas tam máš taky. Skoro. 34 místo. Což bylo za 15:56

dyt to rikam 4h ses flakal na občerstvovackach 😂🙋‍♂️🥳

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, sido napsal:

hele bedna asi ne, možná v kategorii, ale mladý kluci litaj, šanci bych mel ve dvojicích, ale David je zranenej a druhej parťák Láďa Tuček který byl 3 celkove v 2018 si zlomil stehenní kost, takže budu doufat ze se připraví poradně na příští rok, já si jdu spis zkusit, jak se dá ušetřit čas na obcerstvovackach atd. jiný ambice nemám, resp rad bych dokončil a zažil si ten super pocit v cílové rovince  ☺️

jinak jo, 101 není těch 95 resp 87 co to bylo na začátku, ona ta Kykulka je proste regulérní kopec navíc co tam nebýval 😂

Jj, bylo to 95km. A stejně jako teď Kykulka, tak jsem tehdy taky nechápal, proč to není B8, když je tam ještě ta finální potvora Javorník 😁

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 16 minutami, runner napsal:

Jj, bylo to 95km. A stejně jako teď Kykulka, tak jsem tehdy taky nechápal, proč to není B8, když je tam ještě ta finální potvora Javorník 😁

já si pamatuju když tam ještě nebyla 😂 jinak je to 7kopcu nad 1000mnm ale kopců je to regulérně 9 🙋‍♂️ Javorník nahoru mě nevadí, ale ty první km z nej dolu jsou dost hnus, když už mas rozmlacene nohy, tak to je finální tečka 😵‍💫

 

IMG_9812.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, sido napsal:

 Javorník nahoru mě nevadí, ale ty první km z nej dolu jsou dost hnus, když už mas rozmlacene nohy, tak to je finální tečka 😵‍💫

 

IMG_9812.jpeg

No právě... nahoru to jde, ale to celé té anabázi je to dost přísný finální seběh

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 minutami, runner napsal:

No právě... nahoru to jde, ale to celé té anabázi je to dost přísný finální seběh

přesně 🙋‍♂️🫡, hlavně aby nebylo vedro jako minulej rok, už nemůžu dospat, Smrk sem sebehl v noci za poslední tyden alespoň 4x 😵‍💫 ☺️ 😂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kluci napisu reportáž zítra,  byla to totální noční můra, pro mě jednoznačně nejtěžší dokončení jakéhokoliv závodu co sem kdy zažil… čas směšný ale pro mě naprosto neuvěřitelne ze sem dokázal přemluvit hlavu a dojít do cile

SN 653 Čas 19:38

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 hodinami, Ajaj napsal:

Ajaj, to mi neco pripomina, co se mi nedavno stalo. 
 

P.S. dal‘s to vole a historie se nepta. Jakejkoli cas je vzdycky lepsi nez DNF

jasný, čas sem úplně přestal řešit po druhým kopci, za daných podmínek je pro mě to? ze sem se dostal do cíle, jedno z největších životních vítězství a tak to má bejt. Na tohle nezapomenu 🙋‍♂️

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak par slov k průběhu. Snad tu nebudu za vola ze se takhle rozepisu. 

Obecne si myslím ze sem byl nejlíp připraveny za posledních 10let, žádná zranění, žádné bolistky, proste ideál. Počasí dle předpovědi a všeho mělo byt naprosto ideální ☺️ 

Start, pohoda, první kopec, šel sem celkem opatrně, ale svižně, byl sem v první skupině za partou nadlidi kteří to dávají pod 13h. Najednou se spustil prisernej liják, nevidíš na krok, všechno mokrý, ale i tak sebeh a druhy kopec s relativně bezva pocity. 

Třetí kopec je hnus, úzká cesta, všude hromada vody, křoví a kde co, ale dobrý. Situace se změnila v sebehu. Nevím přesně jak ale najednou se valim na zádech a chvíli si rikam ze už se nezvednu, ruce, nohy, hlava vše Ok jen při zvedani strasna bolest nad prdeli. Zřejmě sem si tam vrazil kus nějakýho kořenu nevím, nějak se posbiram a spis už belhanim sem se dostal Krásný, už při chůzi po silnici na obcerstovcku si rikam, ze tohle je proste konec. Na chvíli sem si sednul, ukapnul slzu, zkontroloval hodiny a jelikož je kolem druhy ráno, medituju nad tím zda zavolat manželce aby pro mě zajela. Nějaký neznámý zachránce se mě ptá co a jak a nabízí ibuprofen s tím ze ať ho dam a třeba to rozjedu (podle mě chyba si ho brát) ale hodím ho do sebe a belham se na Kykulku, plán je jasný, když to nepůjde dolezu na Lysou udělám nějaký hezky fotky, dobelham se do Ostravice kde mě paní nabere a odveze na ubykaci. 

Brufen zabral, do kopce to jde celkem dobře, z kopce to jde nahovno, rozhodne nebezim jako normálně ale  na Lysé jsem za tmy a do Ostravice jdu ještě celkem v normální kondici. 

Dal sem si polivku a rikam si, prelezu Smrk a zabalim to v Celadne kde máme ubytko. Brufen už přestává působit, ze Smrku sem se zmacknul a po te nekonečně cestě bezim v solidním tempu. V Celadny sem si vyměnil triko, odhodil vetrovku,  celovky, dal si kyselé okurky a vyrazil na Certuv Mlýn, brufen už nefunguje, už i nahoru sem šel spis jako bába s nusi jak říká @ajaj. Dobelham se na Pustevny a rikam si konec, ale už je to vlastně docela blízko. Odhodim tekutiny horem spodem, predem i zadem. Vtipná story u kadibudky s krásnou holkou je nepublikovatelna 😳

Long story short, na posledních 20km se ztratil minimálně 2 h možná víc, nebezim, vůbec, do kopce se vlecu, vše je spatny, sluníčko vytáhlo poslední zbytky sil. Javornik nevím nepamatuju se na nic víc než ze to bylo strašný a na pocity za za chvíli přijde kolaps a budu mít klid. Až nahore potkám podobnýho zombie, tak spolu kecame jak je to nahovno a ze je to nekonečný atd atd. No vzájemně se vyhecujeme poslední 3km bezime teda  

syn rikal ze sem vypadal ze mám prerazene nohy 😂 

Když pominu ty natluceny zada, tak spoustu potíží s příjmem tekutin a potravy mě asi udělal ten brufen. Nebyl sem schopny se dopit, neustálý pocit žízně, to fakt neznam a nikdy se mě to nestalo a asi jak mě nadluh podržel tak mě ve finále asi i potopil. Je to věc která ke sportu nepatri, naopak bolest ano, funguje jako regulace a zpětne si myslím ze bych to zvládl i bez nej možná i lip a nebo taky ne a mel bych jen narazeny zada a ne rozsekane cele tělo a nahovno pocit z DNF 🙋‍♂️ každopádně zážitek intenzivní, odnesl sem si z toho hodne na co budu vzpomínat a o to jde. Včera sem prý hodně hlásil ze už nikdy, ale hloda to ve mě a asi si to příští rok s Beskydama rozdam znovu 🥳☺️

 

Heslo B7 tj. Ze lehce dosažitelné věci nemají žádnou cenu, se pro tu B7 opravdu hodí 🙋‍♂️

 

Jinak UTMB sem videl záznam muselo to byt supr live pokoukani a uspěli lidi kterým sem to přál 🙋‍♂️

Upraveno uživatelem sido
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak to je Schei..sse. Jak jsem četl zprávy, že tam silně zapršelo, tak jsem si říkal, že to pročeše hodně pole (v tvůj prospěch). Ve sračkách potřebuje člověk hlavně hlavu a ta přijde se zkušenostma. Bohužel pády člověk nenatrénuje. 

Jinak story na brufen - já to použil jen na jednom závodě. Dokonce 2x a právě UTMB - první dávka na nějakým 110 a strašně mě to nakoplo. Pak asi 20 před koncem a vůbec, absolutně vůbec žádnej efekt 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@sidojses frajer, že jsi to nevzdal 👌

kámoš to běžel taky, jeho první velké ultra měl to za 26 hod

už teď to mám v hlavě i já, příští rok bych to taky zkusil, ale to chce pořádný tréning. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

díky kluci, jednou vzdas vždycky vzdas, dokud to jde není důvod vzdát, protože to jde ne? 😉

uvidime, kluk ročník 1978 skončil druhej ve fantastickym case, na který ani nahodou nemám, ale příští rok to zkusím znova a třeba to vyjde lip, nakonec mě stejně nejvic baví proces toho tréninku a je potřeba mít nějaký cíl :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...