Přejít na obsah

Sbírka pro Jendu /Frostie/


Doporučené příspěvky

  1. Honzo, přihodím bůra - jsi chytrej člověk s obrovským rozhledem a znalostmi, jeden z mála, kdo mi zrcadlí moji povahu, včetně temperamentu a přál bych Ti se znovu uzdravit, respektive postavit. Když to nezvládla pojišťovna, což je fakt ostudné, tak tady je kopec dobrých lidí a teď můžeš mít pohodlnější mobilitu.
  2. Do budoucna se mnou můžeš počítat, když můžu, rád pomůžu.
  3. Za stroj ze Švédska palec nahoru :D
  4. Jsem moc rád, že jsme tady jedna rodina, která si vzájemně pomůže, to je fakt super.

Dej pak vědět nějaké resumé, jak to vypadá a dopadlo. Snad tohle vlákno nezanikne.

Hodně zdaru, kamaráde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sice je ještě trochu času, i tak bych chtěl všem, co přispěli poděkovat, zvlášť Bertovi za možnost zveřejnění . Velmi si cením toho, že mohu být členem společenství ,které se umí semknout a udělat správnou věc ve správný okamžik. Překvapilo mne, kolik se dá vybrat za tak krátký čas. Ano je to hladká čtvrtka /250/ . 

Ještě jednou, děkuji všem. Vlákno nechám otevřené, aby Honza pak mohl přidat nějaké fotky vozového parku. 

Upraveno uživatelem bohus76
edit
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já se též připojuji s velkým poděkováním za vaši empatii a solidaritu. Z vybrané částky sbírky budou pro mé ulehčení a možný pohyb a další život pořízeny:

- elektrický vozík Eloflex P

- rehabilitační stroj Motomed Loop Ligh L+A (Legs and arms)

- toaletní a sprchový vozík https://unizdrav.cz/zbozi/2021/toaletni-kreslo-pojizdne?gad=1&gclid=Cj0KCQjwwISlBhD6ARIsAESAmp6DmEtfM-3c205sdxfzmMFG596xIPar2_ao6B04390TuizqG-QaNMEaAqduEALw_wcB

 

Velice jsi vážím ochoty vás všech dárců přispět! 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Hoši a děvčata, první výstup ze zde pořádané sbírky je motomed, dnes přivezený do Habrů. Pokud bude vše dle plánu, do pondělí 24/7 přivezou i elektrický vozík. Ještě jednou obrovské díky všem donátorům, bez vaší skvělé pomoci by to nebylo možné! Záznam o provedené platbě viz poslední položka IB ve FIO Bance, pár foto zde:

https://ib.fio.cz/ib/transparent?a=2802565651

 

 

IMG_20230720_100152.jpg

IMG_20230720_100137.jpg

IMG_20230720_095410.jpg

IMG_20230720_093929.jpg

Upraveno uživatelem Frostie
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hoši a děvčata, nemožné se stalo dnes skutkem. Nejenže se mi i vaší pomocí podařilo vybrat na el. vozík Eloflex a rehabilitační přístroj Motomed, ale oba dva tyto předměty jsou již smontovány a v pořádku doma. Dnes tedy druhá várka foto a zůstatek na transparentním účtu:

https://ib.fio.cz/ib/transparent?a=2802565651

 

Ještě jednou obrovské díky všem, kteří se do sbírky zapojili, @Bert @bohus76

IMG_20230721_103125.jpg

IMG_20230721_111726.jpg

IMG_20230721_113313.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, Xenomorfus napsal:

Parada, Frostie! Snad Ti to v mezich moznosti trochu ulehci udel. Ted uz Ti na vozik chybi jen to male logo chronopacienta Chronomagu ;-).

To bych rád, ale nemám onu kouzelnou samolepku, jinak bych hned vylepil. Sloužit snad bude dobře, je naddimenzovaný po všech stránkách a vyhrál nějaký test bezpečnosti, což ovšem nemá pražádný vliv na funkci živočicháře 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...