Přejít na obsah

Sbírka pro Jendu /Frostie/


Doporučené příspěvky

Kamarádi se svolením nejvyššího  /Berta/ si vás dovoluji požádat o příspěvek a tím i zkvalitnění života našeho místního člena  Frostie /ho/ ,tedy Jendy Mráze.  Po úraze /autonehodě/ ,dvou infarktech a  vleklých problémech s diabetem přišel o nohu a jelikož je to chlap jak hora není v silách jeho partnerky Jitky jej přepravovat ani při každodenních činnostech. Nechal si udělat protézu, bohužel prognóza u druhé nohy není příznivá, tak potřeboval by elektricky vozík za cca 120k /tisíc/,/který pojišťovna nezaplatí/, což není v jeho finančních možnostech.

Číslo transparentního účtu je : 2802565651/2010 

Tímto Vám všem děkuji a věřím, že zde pořád jsou ti "džentlmeni" staré školy, Pokud budete mít jakékoliv dotazy pište prosím SZ mě či přímo Honzovi https://forum.chronomag.cz/profile/15103-frostie/  

FB_IMG_1686911539604.thumb.jpg.f29eacda3fdf1a44bd78f595f39fc9c1.jpgjak je znám.  

Frostie.jpg

FB_IMG_1686911528433.jpg

QRPlatba_na_ucet_2802565651 500 Kc.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky moc předem, kamarádi a lidé, kteří jste se mnou přišli při různých příležitost do kontaktu a mnohým z vás jsem dokázal v rámci mých možností pomoci. Bez vozíku se už bohužel neobejdu, jedna noha je amputovaná, druhá s mnoha defekty půjde brzy asi též 😞

 

Pro platby ze zahraničí jsou platné tyto údaje: majitelka účtu je Ignigena, z. s., BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX, IBAN: CZ19 2010 0000 0028 0256 565

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Bert připnul téma
před 10 minutami, Bert napsal:

Příspěvek poslán. Borci, jde o našeho člena. Pomožte prosím. 

Díky moc, náčelníku, že ses mne zastal, na konto už padají i první koruny z CHMG, momentální stav je zatím cca 32.000 Kč

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 minutami, Xenomorfus napsal:

Frostie, par drobnych taky posilam. Na Rondu to bude stacit ;-). Drz se, kamarade! 

Diky moc, Xeno. Kdyby uvnitř vozíku byla Ronda s jedním kamenem, tak bychom nepřejeli asi ani dvůr 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...