Přejít na obsah

Longines Hydro Conquest Automatic


Radius

Doporučené příspěvky

Tady jsem našel keramickou lunetu na Conquestech, ale myslím si, že by měla jít objednat i na Hydroconquest....JInak myslel jsem třeba v zahraničí AD apod. Cechy a Prahu ne, jelikož ty ceny mají opravdu trošku jiné. A nemyslím si, že by to bylo jen tím, že neplněj určité prodejní kóty a tím mají větší nákupní ceny, ale zkrátka jsou zde asi větší provize:-)))

post-36583-0-07699700-1411131276_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Problém u náhradních dílů pro Longines je ten, že je jinak než přes AD nekoupíš. Firma sama je soukromým uživatelům neprodává. Jediné řešení je zkusit to přes zahraničního AD, jak sám píšeš. Výsledek by mě samotného zajímal, a to jako z hlediska ochoty samotného AD, tak i ceny. Domnívám se, že u položky, jako je luneta, ušetříš možná pár set. Ale bude to stát za tu námahu a čas? I to je třeba k ceně připočítat. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem volal do Bechyně a servisák se také dost divil .-), že proč to chci. Zjistí mi to do úterý, zda se v Longines opravdu dá sehnat keramika na Hydry. Také mi zjistí zda se dá dát z Conquestů keramika na Hydry. Což by byl velmi zajimavý " tuning" :-))) Také jsem psal do Německa, tak uvidím i jejich reakci :-))) Zajímá mě to z důvodů toho hliníku a možnosti vyměnit jej za něco více udržitelného.

Dám vědět, jak budu mít něco nového.

Upraveno uživatelem Macho
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

podla mna je to blbost, conquesty maju sice spolocne puzdro, no nemaju otocnu lunetu. podla mna tam bude uplne ina konstrukcia a nebude sa to dat prehodit. ak som teda spravne pochopil, ze chces zachovat otocnu lunetu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak je zde resumé...Keramické lunety nejsou určeny na Hydroconquesty a ani se nedají objednat ( což jsem trošku předpokládal ), ale ani mi nedokázali říci, zda by lunety s jiného modelu ( keramická ) šly přehodit ( po určité úpravě ). Čili, ikdyž bych měl velkou snahu a chuť to nějakou cestou zkusit, prozatím to dávám k vodě. Minimálně do doby, než mi originální luneta nebude stačit:-) Jinak děkuji za každou radu. Avšak rady typu je to blbost apod., nejsou pro mě prosím pěkně radami, ale pouze názory a těch máme každý z nás dost:-)

Pěknej den

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Pozdravujem všetkých, mám jednu otázku. Manželke sa páčia Hydroconquesty(automat), len mám otázku či tu niekto z Vás má skúsenosť so strojčekom vo vnútri ten ženský model má iné označenie ako pánsky ? Jedná sa o rovnakú kvalitu strojčeka pri oboch modeloch? Asi hlúpa otázka, ale o ženskom modely som tu nič nenašiel... BTW možno som zle hľadal... :) dakujem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...