Přejít na obsah

Longines Hydro Conquest Automatic


Radius

Doporučené příspěvky

Myslim lunetu, teda vložku, to jsem si sliboval od novýho modelu, o stupínek lépe v designu i v materiálech, zmákli to podobně ale volili jinou cestu- o stupínek hůře v designu a stejný materiály :)

Jasně hliníková vložka je levnější na výměnu, ale ta se zase u keramický tak často neděje. Bohužel trpím fóbií ze škráblý lunety a tim se to naopak přitahuje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tyyjo ja mam lunetu na fortiskach uz skoro 2 roky cistu jak lalia... ano viem, dnes vecer to pride!! :D

ja som bud este slepo zamilovany alebo co, no ja by som na tych hydrach (okrem spony) snad nic nezmenil... :)

Upraveno uživatelem misoo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ona ta luneta na Hydách bude nějaké dobrá  :D Po dvou měsících neustálého nošení je zatím netknutá. To před rokem u Archimedů se na ní po stejné době nějaké škrábance už začaly objevovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po 2 týdnech...

chlapi, co myslite, ktory bude k modrym hydram lepsi?

 

Hirsch grand duke : http://www.strapshop.cz/hirsch-strukturovana-kuze/hirsch-grand-duke

teletina, 22/20mm, hrubka od 5,5mm do 3,5mm

405376d1300299492-new-strap-b-m-8692-gra

 

Hirsch Carbon blue : http://www.strapshop.cz/hirsch-synteticke/hirsch-carbon

tkanina s carbon vzorom, 22/20mm, hrubka od 5,5mm do 3mm

Carbon_80_Blue_02.jpg

 

Rios Wave dark blue : http://www.strapshop.cz/rios-zralok/rios-wave

zralok, 22/18mm, hrubka od 6mm do 3mm

3412_21012.jpg

 

Najviac sa mi pozdava ten Hirsch Carbon, no je to v podstate racing remen, tak sa bojim ci by mi to casom nevadilo... Zato ten zralok od Riosu by bol tematicky super, len sa bojim ci ten remen nebude velmi tvrdy - na stranke chvalia jeho "pevnost"... lenza tahat kamiony s nim neplanujem, uprednostnil by som skor jemnost a ohybnost... No a ten Hirsch Grand duke sa mi pozdava asi najmenej, lebo "krokous" sa mi vidi dost elegantny, no ktovie, mozno by hydram slusalo prave to... :/

A viem, vsetko su to 22mm, no Chorche vravi ze je to v pohode, tak prinajhorsom mu ich oplieskam o hlavu :D :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chtěl bych se zeptat, zda máte někdo typ na nákup té keramické lunety. Chtěl bych ji dát na hydry v chronu...Také nemáte někdo doma gumu na hydry, kterou se chcete zbavit? Myslím samo prodej?.)

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mne by ještě napadlo se zeptat v Sapě, jestli nemají nějaký zdařilý fejk za pár korun, že to stejně nikdo nepozná... :lol2: 

 

Samozřejmě, AD. A pokud se ti to nezdá, tak takové hodinky nenos a pořiď si jiné, s cenou pod cenou té lunety...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...