Přejít na obsah

Ebay


nas76

Doporučené příspěvky

Mám vyzkoušený, že na počítačích, které si pamatují moje přihlašovací údaje k eBayi, mi to neukáže skoro žádný hledaný hodinky, když ale mrknu na eBay z počítače někoho jiného, kdo na eBay účet nemá, vyjede toho spousta.

Pak cvičně zadám svoje přihlašovací údaje, a už nevyjede nic. A počítač si mě pamatuje. Podle mě to je nějaká blokace east endu. :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A nevíte někdo náhodou, jestli se někdy automaticky zvedne limit pro prodej, nebo fakt musím někam telefonovat? Mám 100% feedback jak za nákupy, tak za prodej, jsem tam přes 3 roky a můžu prodat max za 500$, nebo 10 položek za měsíc, což je celkem málo...

Díky za info.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A nevíte někdo náhodou, jestli se někdy automaticky zvedne limit pro prodej, nebo fakt musím někam telefonovat? Mám 100% feedback jak za nákupy, tak za prodej, jsem tam přes 3 roky a můžu prodat max za 500$, nebo 10 položek za měsíc, což je celkem málo...

Díky za info.

tak toto by zaujimalo aj mna...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě zase dost nedochází, proč, když jdu na český e-Bay, tak vidím jen nabídky profi prodejců a nezobrazí se mi žádné nabídky od soukromých osob jako třeba u Aukra. Je to asi někde v nastavení, ale nevím kde. Když přejdu na ebay.com, tak se dostanu i do soukromých aukcí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kamil

Ebay změnilo vyhledávací algoritmus a podle IP adresy pozná, odkud jsi a ukazuje jen zboží, u kterého je definovaný shipping do příslušné země. Čímž to totálně zabili a mají hodně negativních ohlasů. Mnohokrát se mi stalo, že ČR nebyla uvedena, ale po dotazu mi prodávající spočítal bez problémů cenu za dopravu. A buď přidal možnost poslání k nám do popisu aukce nebo jsem kupoval rovnou a platil bezpečně přes Paypal. Řešením je nějaký prográmek na změnu IP adresy nebo vyhledávat přes ebay.co.uk, kde je většina věcí z ebay.com.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A nevíte někdo náhodou, jestli se někdy automaticky zvedne limit pro prodej, nebo fakt musím někam telefonovat? Mám 100% feedback jak za nákupy, tak za prodej, jsem tam přes 3 roky a můžu prodat max za 500$, nebo 10 položek za měsíc, což je celkem málo...

Díky za info.

 

Tak to nevím.

Já prodal na ebay celkem asi 6 věcí. Vše za pár peněz, ale jedna byla přes tisíc EURO. A limit nemám žádnej, ať jedu přes IP adresu českou či německou.

Akorát asi před půl rokem to po mně chtělo kopii průkazu totožnosti a ověření adresy, tak jsem jim ho poslal a od té doby mě nikdo neotravuje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čím to může být, jsem v pasti

Asi před měsícem jsem u watches-mania, běžně něco zakoupil a udělili jsme si oboustraně kladné Feedbacky.

Včera jsem chtěl opět něco objednat a ejhle, mám u něj bann.Na eng. email nereaguje, francouzky vím prd.

Nevíte někdo, co jsem mu provedl. :wallbash:

post-5091-044603200 1349805862.jpg

 

Měl jsem podobnej problém,koupil jsem hodinky a pak už to nešlo,přitom bylo vše OK děkovali za obchod a bla bla.Ale přestali doručovat do čr.možná někdo z čr nakupoval a prodával a tak dokola a o to samo zájem nemaj.Chtěj prodávat sami.Takže Ty osobně jsi jim nic neprovedl ale spadl jsi do globalizace čr.Ale ted čtu,že jsi překročil limit nákupů ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měl jsem podobnej problém,koupil jsem hodinky a pak už to nešlo,přitom bylo vše OK děkovali za obchod a bla bla.Ale přestali doručovat do čr.možná někdo z čr nakupoval a prodával a tak dokola a o to samo zájem nemaj.Chtěj prodávat sami.Takže Ty osobně jsi jim nic neprovedl ale spadl jsi do globalizace čr.Ale ted čtu,že jsi překročil limit nákupů ?

No právě, koupil jsem u něho snad jen 2 položky (celkem) během roku.Jsem ztoho fakt jelen. Upraveno uživatelem vikhra
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No právě, koupil jsem u něho snad jen 2 položky (celkem) během roku.Jsem ztoho fakt jelen.

 

No ale v tom anglickym milostnym dopise je že jsi překročil počet nákupů za určité období.Tak jestli to nemá nějak omezený třeba během jednoho měsíce,čert ví.Zkoušej to dál a uvidíš.Je divný,že nereaguje.A na franštinu vem translator,třeba nějakej smysl vyleze.V každym případku,na konci milostnýho dopisu je odkaz,kde se máš dozvědět víc.A to ses nedozvěděl?Já vim,vyjely Ti ptákoviny,jedna přez druhou.

Upraveno uživatelem Daemonultimate
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nelze nutit kohokoliv do rozkoše. Jestliže nechce prodat, tak i kdyby bylo přiklepnuto či zaplaceno, je jednodušší cancel. Málokdy se jedná o natolik unikátní záležitost, že má smysl ze zalamovat.

Obecně doručování do některých zemí je neoblíbené, nejenom kvůli platební morálce, ale i jakémusi pohodlí při prodeji. Prostě se jim to nechce řešit a hotovo. V USA 3/4 prodejců nedoručuje mimo "kontinent" a respektuje se to.

Na prodejce trotla, co není schopen se rozumně domluvit bych se vy** a z vysoka. Zažil jsem Němce, který mně volal, protože tracking mu skončil na přepážce pošty (jestli mně neošidili ...) - mluvil anglicky a německy ... I s těmi "číňany" se lze domluvit ...

Nevím co potřebuješ, ale podobné zboží prodává více prodejců (pásky a kvalitní sety pouzder s cifry a ručkami, namátkou rouhelena)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ale v tom anglickym milostnym dopise je že jsi překročil počet nákupů za určité období.Tak jestli to nemá nějak omezený třeba během jednoho měsíce,čert ví.Zkoušej to dál a uvidíš.Je divný,že nereaguje.A na franštinu vem translator,třeba nějakej smysl vyleze.V každym případku,na konci milostnýho dopisu je odkaz,kde se máš dozvědět víc.A to ses nedozvěděl?Já vim,vyjely Ti ptákoviny,jedna přez druhou.

Přesně "ptákoviny", státnici z eng. bohužel nemám.

 

 

Nelze nutit kohokoliv do rozkoše. Jestliže nechce prodat, tak i kdyby bylo přiklepnuto či zaplaceno, je jednodušší cancel. Málokdy se jedná o natolik unikátní záležitost, že má smysl ze zalamovat.

Obecně doručování do některých zemí je neoblíbené, nejenom kvůli platební morálce, ale i jakémusi pohodlí při prodeji. Prostě se jim to nechce řešit a hotovo. V USA 3/4 prodejců nedoručuje mimo "kontinent" a respektuje se to.

Na prodejce trotla, co není schopen se rozumně domluvit bych se vy** a z vysoka. Zažil jsem Němce, který mně volal, protože tracking mu skončil na přepážce pošty (jestli mně neošidili ...) - mluvil anglicky a německy ... I s těmi "číňany" se lze domluvit ...

Nevím co potřebuješ, ale podobné zboží prodává více prodejců (pásky a kvalitní sety pouzder s cifry a ručkami, namátkou rouhelena)

Jenom jeden "blbej cifr", rouhelena ho bohužel nevede.No nic, pošlu mu ještě jeden Brief v tý fránštině přes translator a jinak na to kálím.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník eleven

No ale v tom anglickym milostnym dopise je že jsi překročil počet nákupů za určité období.

 

V tom dopise se pouze připouští, že by to mohl být jeden z důvodů...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...