Přejít na obsah

PRIM AUTOMATIC


Doporučené příspěvky

  • po 2 týdnech...

Všechno je opravitelné :-)  /něco je trošku dráž/ .Dnes mi dalo zabrat i srážení ořechů,hlídal jsem děcka a aby mi klacek nespadl na hlavu a tak mě praštil do hodinek.Naštěstí přes rukáv mikiny,hrklo ve mě,že je po skle,ale nakonec je to v pohodě  /alespoň zatím/.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je už jasný, straspol nosí hoďky jen na pravý ruce, to je tedy ta, kterou šmrdlá šmytcem. My normální smrtelníci si to umíme představit  jen když si honíme svoje dvoumetrový anakondy- pardón, leváky vynechávám- jen strašpol tím šmytcem šouní cca dvacetkrát rychleji. To je vlastně dokonalý vibrátor, který je však pro naše drahé polovičky z oblasti  říše snů. Prostě, strašákova pravačka udělá každý Primky.... Je to borec, proto teď už 4 měsíce nosí jen kvarcky. :clap: Kuuwa, už ten Cabernet Savignon z třílitrovýho begu pít nebudu, slibuju...do té doby, než koupím další :wine:  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je už jasný, straspol nosí hoďky jen na pravý ruce, to je tedy ta, kterou šm.dlá šmytcem. My normální smrtelníci si to umíme představit  jen když si honíme svoje dvoumetrový anakondy- pardón, leváky vynechávám- jen strašpol tím šmytcem šouní cca dvacetkrát rychleji. To je vlastně dokonalý vibrátor, který je však pro naše drahé polovičky z oblasti  říše snů. Prostě, strašákova pravačka udělá každý Primky.... Je to borec, proto teď už 4 měsíce nosí jen kvarcky. :clap: Kuuwa, už ten Cabernet Savignon z třílitrovýho begu pít nebudu, slibuju...do té doby, než koupím další :wine:  

Jen si ještě lokni, máš ji veselou...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je už jasný, straspol nosí hoďky jen na pravý ruce, to je tedy ta, kterou šmrdlá šmytcem. My normální smrtelníci si to umíme představit jen když si honíme svoje dvoumetrový anakondy- pardón, leváky vynechávám- jen strašpol tím šmytcem šouní cca dvacetkrát rychleji. To je vlastně dokonalý vibrátor, který je však pro naše drahé polovičky z oblasti říše snů. Prostě, strašákova pravačka udělá každý Primky.... Je to borec, proto teď už 4 měsíce nosí jen kvarcky. :clap: Kuuwa, už ten Cabernet Savignon z třílitrovýho begu pít nebudu, slibuju...do té doby, než koupím další :wine:

Ač jsem pravák, tak hodinky nosím taky na pravačce a asi mám pouze pomalé pohyby - Stráša se nezdá ...

Jinak piju klokaní Shiraz - tak na zdraví!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Jako by tam ještě něco chybělo.....

 

jakej tam chybí model? Abych věděl, zda to je ten, co mám doma nebo ne... Mě chybí fialový

 

 

Tak koukám, že se nepřipojil původní obrázek. Psal jsem dotaz pod fotku televizí v boxu, kde je jeden volnej chlívek. Na str. 4.

Upraveno uživatelem Čibi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...