Přejít na obsah

Apple


Doporučené příspěvky

Hej fakt chces dát pade za pc a jezdit s tím pak do Vídně.... Já si myslím že tu klávesnici zvládnu utavit 3x za 2 roky :-). -je na to quallity program

 

quest987 - viděl jsem, ale taky se cukali, navíc jako youtuber měl celkem lepší vyjednávací pozici.

Bud rad za sipku nahoru, mne prestava fungovat Enter. :)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hej fakt chces dát pade za pc a jezdit s tím pak do Vídně.... Já si myslím že tu klávesnici zvládnu utavit 3x za 2 roky :-). -je na to quallity program

 

quest987 - viděl jsem, ale taky se cukali, navíc jako youtuber měl celkem lepší vyjednávací pozici.

nemyslím si, že se prezentoval jako youtuber.

klavesnice blby, no , ale myslel jsem to kvůli té praskline . 

cukali, ale po nekalé komunikaci to klaplo. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Někde jsem četl, že ten telefon, na který to chceš poslat musí být odemčený a otevřít obrazovku: nastavení -> Bluetooth - tím se zviditelní pro ostatní.

Zapnutý Bluetooth s Wi-Fi být musí to je pravda. On to někdo ještě v dnešní době vypíná? A taky pokud se nemáte vzájemně v kontaktech, musí být na obou telefonech zaply AirDrop pro všechny. Ale rozhodne nemusis do obrazovky s nastavením Bluetooth.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koupil jsem na konec iPad Pro 11? 256 GB cellular. A jsem z toho trochu rozpacitej. pozitiva jsou, ze se nehoupe na te hnusne bradavici (to jsem necekal) a ze vykonna displej jsou super (to jsem cekal). Problem je ale wifi. Nejen, ze je citliva na uchop, ale hlavne ma podstatne nizsi dosah nez na starem iPad Air 2 nebo iPhone X! Takze na mych 2 nejoblibenejsich mistech v dome se mi furt chce pripojovat pres LTE. Je to fail.

 

Zvuk mi neprijde tak skvely, jak popisuji recenze.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Potřeboval bych tip na internetové rádio do pergoly ideálně s podporou AirPlay a Spotify Connect. No a taky aby to mělo zvlášť repraky, abych je mohl roztáhnout tři metry od sebe. Jo a ještě by to nemuselo stát ranec, až to tam zapomenu na zimu :) Pro vás to bude určitě hračka :)

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten always on displej na hodinkách je dobrej. Až se budu modlit u oběda se zamotanyma rukama, konečně uvidím, kolik je hodin.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Upraveno uživatelem hreba
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele - za mě je iphone fakt super, ale podle mě přestává mít smysl kupovat nové modely a neustále upgradovat. Jako polovina funkncí je u nových tel jen softwarově ořezaná - nevěřím že by XS nezvládl zpomalené selfie ( a už vůbec nevím, kdo by je vlastně využil). Ipady jsou mimo mě - pro verze stojí stejně jak macbook a ten je stále pro mě top (i přes to že se celkem sype) , a levné verze ipadu mě ničím nezaujaly.

 

 

Budu filozofovat, ale chybí tam ta " one more think", prostě vystoupit z komfortní zony a něco předvést - to když přišel Jobs na podium (v době kdy průměrný notebook vážil 7 kg a na výšku mél 5cm) a z poštovní obálky vytáhl macbook..... to jen sálem zašumělo a lidi zkameněli v němém úžasu.

 

 

Aspoň kdyby se zbavili toho výřezu kua, čtečka otisku v displayi taky nic (to už konkurence umí).

Upraveno uživatelem exBURN
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele - za mě je iphone fakt super, ale podle mě přestává mít smysl kupovat nové modely a neustále upgradovat. 

Já jsem neříkal, že je špatný. Ale za ty peníze se začíná vytrácet to, o čem píšeš. Rok je dlouhá doba, a konkurence nespí. 

Mrzelo by mě, když by na to dojeli, protože taky nejednou hnali ostatní, a byl to přínos pro všechny. 

Teď, když jsem to sledoval, si umím představit, že se na to konkurence dívala se zájmem, ale už bez orosených čel :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasný. Jako uživatel iphone jen tak na android nepřejde, ale spíš se vykašle na nákup nevého HW, páč to fakt nemá smysl.  A to může Apple mrzet

 

BTW představit nový Ipad s A10 procákem je dost dobrej joke - za desítku fakt super teda :-D to bych čekal pro indický trh. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No moje XS půjde do světa. Xr proste sedí lip v ruce a i víc vydrží. Portréty dela taky hezčí, když už jsme u fotek. Takže koupím 11 a aspoň vycistim zbytek budgetu :) Další rok čekat nebudu :)

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...