Přejít na obsah

Apple


Doporučené příspěvky

Myslím, že ne. Taky se čekalo, že Apple přijde s iPhonem pro "chudý" - menší rozlišení displaye, nějak osekanej atd., ale nestalo se. Naopak Apple svý HW portfolio čím dál osekává, viz ukončení MacBook Pro 17", bílý MacBook.

Jsem zvědavej, jestli naopak Apple zvětší display iPhonu. Ačkoli, zas tak zvědavej nejsem...

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takze Iphone 5

 

4 palce displej rozliseni 1136x640

Procesor s grafickym cipem s oznacem A6 . 2x vetsi vykon nez iphone 4S

Wifi 2 pasma 2,4 a 5 ghz

LTE cip- v cechach bude podporavan Vodafonem

fotak 8 megapixel - vylepsena optika, panorama fotky

Kamera natáčí v rozlišení 1080p, má optickou stabilizaci, detekci tváří a můžete během natáčení pořizovat fotografie

iPhone 5 obsahuje celkem 3 mikrofony.

zmena dock konektoru- bude mensi a ma nove jmeno Lightning- bude redukce ze stareho konektoru na novy- nebudeme muset vyhazovat dockiny

 

 

cena bude stejna jako u iPhone 4s u nas se zacne prodavat 28 září

Upraveno uživatelem quest987
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlavne chcem spoľahlivý fon , doteraz som mal HTC desire a v celku bol v pohode no posledný mesiac neak často mrzne . Mením paušal tak sa neviem rozhodnúť nepatrím totiž k luďom čo menia mobil každé 2 mesiace . Neak podvedome ma to ťahá vyskúšať 4s no váham .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Naprostý souhlas, zkoušel jsem snad všechny druhy telefonů a neustále se vyhýbal Iphonu, nakonec jsem koupil minulý rok 3G, abych zjistil co od něj čekat a po půl roce používání jsem přešel na 4S.

Mám ho od Února a nemohu jsi ho vynachválit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

I já jsem to střídal,než jsem začal používat Iphone.A ještě teď,když si vezmu do ruky kámošův Samsung Galaxy,tak se zhrozím,co to je za plastovej sráč,oproti Iphonu.To,že věci od Apple fungujou,vědí všichni,kdo to používaj.

 

Galaxy ani nemluvím, neb je to hrůza plastová. Jak píšeš, kdo ho má tak ví :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...