Přejít na obsah

Apple


Doporučené příspěvky

No asi jo, když ti to tak vyhovuje... :) Místo starého MBP mít Mini Server, místo nového MBP + Cinemy mít iMac a k tomu Air by asi dávalo větší smysl. Resp. jinak - když máš na cesty ten Air, proč máš jako pracovní stroj taky notebook? Docela mě to zajímá, sám to teď řeším tak, že mám taky 15" Pročko (jen s antiglare hi-res), ale používám to na všechno, na práci, na doma, na cesty, všude, ale nejspíš koupím aktuální Cinemu, která díky thunderboltu funguje jako docking station vč.napájení...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Starej MBP funguje pro celou domacnost jako iTunes a file server (ma pripojeny dva RAIDy) - Home Sharing atd... Novej MBP je muj hlavni stroj a s Cinema Display na nem delam hlavni praci, nosim ho do kancelare atd... No a 11 Aira beru na cesty, ke klientum atd...

 

... naprosto chápu - nemá smysl (pokud to není bezpodmínečně nutný) prodávat starýho Maca - vždycky nahradí minimálně rádio :)

Mám to doma podobně a postupně vybavuju i své rodiče. Prostě s tím není problém - nemusím jim to opravovat, čistit a co půl roku přeinstalovávat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Konečně pročítám info ohledně nových modelů, byl jsem nalomenej na přechod k Apple včetně telefonu, 13" retina Macbook Pro sice zatím není, ale v říjnu se snad dočkáme. Co mě ale totálně dožralo je, že Apple musel snad jak naschvál změnit všechny napájecí konektory a to i u notebooků, na kterých nedělal žádné designové změny a jen updatoval procesor a grafiku. To samý bude s novým iPhone. Přítelkyně má 2011 Macbook Air + iPhone 4S (takže nic co má v plánu brzo obměnovat)'a tak jsem si říkal, že by konečně zmizelo z domova milion nabíječek k různým telefonům a notebookům a i na cestování by stačilo sbalit jen jednu nabíječku... Takže mě dokázali naštvat a to od nich ještě nemám jedinou věc :) Ale uznávám, že to mají zmáknutý skvěle a lidi jim to žerou. Jak řekl Tim Cook když ho Jobs najímal (volný překlad): "Apple byl jediná IT společnost o které jsem věděl, kde i přestože zákazník byl na firmu naštvaný a rozlobený, kupoval dál. Když se lidi naštavali na Compaq, koupili Dell, když je naštval Dell, koupili IBM. Zákazníci Apple jsou jedinečný druh s citovou vazbou, která není běžná".

 

Zatím jim to funguje, no uvidíme co za 3 roky až dojdou nápady ze šuplíku od Jobse.

Upraveno uživatelem kloubik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak jsi přišel na to, že Apple změnil všechny napájecí konektory? MagSafe 2 je jen u MacBooků s Retinou a u Airů. U všech ostatních 13" a 15" zůstává MagSafe.

Jinak Apple nabízí konvertor. Furt lepší než tahat více nabíječek...

 

"Apple byl jediná IT společnost o které jsem věděl, kde i přestože zákazník byl na firmu naštvaný a rozlobený, kupoval dál. Když se lidi naštavali na Compaq, koupili Dell, když je naštval Dell, koupili IBM. Zákazníci Apple jsou jedinečný druh s citovou vazbou, která není běžná."

.... no nevím..., jestli to nebude tím, že zákazník Applu má vazbu především na Mac OS. No a i kdyby mě Apple naštval sebevíc, tak pokud budu chtít používat Mac OS (legálně a funkčně), tak mi jiná alternativa než HW od Applu prostě nezbývá...

 

Upraveno uživatelem Leclerc
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...