Přejít na obsah

Apple


Doporučené příspěvky

Na úvod chchi říct, že jsem jabkem promorenej, ale řekněte mi, co jste čekali za inovace, že se tu píše, "že bude více inovativní"?

 

Sám nevím co bych na HW oproti 4S měnil

 

těším se na iOS 6, to ano, ale HW asi nic, velikost mě nezajímá, tahle mi stačí a dál co?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Problém je v tom,že lidi by ani nic nečekali,kdyby lidi z Applu před každým představením nehlásali,jak přijde revoluční telefon,který tu ještě nebyl a bude mít spoustu nových funkcí.Proto lidi píšou,co píšou,může si za to apple sám.Ale to hlásají každý rok,každý rok lidi nadávají a každý rok trhají rekordy:-).A pravdou je,že kvůli tady té novince nemuseli vydávat zase nový model,protože se v podstatě jen zvýšil výkon,který ale není až tak potřeba,takže se ani nedivím,že jsou lidi naštvaní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jabkori musi byt totalne ujeti na adaptery vseho druhu. Cely obor, ve kterem ma Jabko nejakych 17%, takze 83% celku, si vystaci s mikroUSB, ne tak Apple. Vzdyt kdyz kazdy zakaznik koupi jeste dva adaptery na svuj dock a na nabijecku do prace, tak to mame nejakych + 600 mil USD na trzbach jen do vanoc na blbych adapterech. A u kamose si top zase nenabijou. Slovy firmy samotne, je to proste "magical a revolutionary". Jsem hlava otevrena, cekal jsem na nej, jestli me treba nezaujme. Nezaujme. Jedine co Applistum zavidim je music data stream pres systemovy konektor. To mate fajne synci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jabkori musi byt totalne ujeti na adaptery vseho druhu. Cely obor, ve kterem ma Jabko nejakych 17%, takze 83% celku, si vystaci s mikroUSB, ne tak Apple. Vzdyt kdyz kazdy zakaznik koupi jeste dva adaptery na svuj dock a na nabijecku do prace, tak to mame nejakych + 600 mil USD na trzbach jen do vanoc na blbych adapterech. A u kamose si top zase nenabijou. Slovy firmy samotne, je to proste "magical a revolutionary". Jsem hlava otevrena, cekal jsem na nej, jestli me treba nezaujme. Nezaujme. Jedine co Applistum zavidim je music data stream pres systemovy konektor. To mate fajne synci.

No nevím,já mám jednu nabíječku,která je na iphone i na ipad.Víc nepotřebuju.

Upraveno uživatelem panedge
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kimmel dobrej, jako vzdycky. A Jabkori jednodusi a jednoduse oblbnutelni, jako vzdycky. Co taky chtit po nekom, kdo do nekonecna jako mantru opakuje, ze ten telefon hlavne FUNGUJE! Ergo, nebyl schopen ovladat, pouzivat a vyuzit neco jen o trosicku jineho. Haaaaaahaaa, jako by ostatnich 83% smartfounu a ostatnich pet systemu nefungovalo, nebo co. Achjo.

Upraveno uživatelem Hasňa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi je nacase zalozit zbierku pre niektorych clenov, ktori maju problem s par eurovym prislusenstvom...

Alebo je az tak tazke pochopit, ze taky, ci onaky adapter si kupi len ten, co ho potrebuje/vyuzije? Socializmus v hlavach niektorym stale funguje - ak by to bolo zadarmo, boli by ticho, co na tom, ze sa im to bude valat v sufliku.

Ja osobne budem mat radsej nejaky ten adapter, ako drbnute microUSB + dalsie diery v telefone na MicroSD, miniHDMI a pod.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne. Bavim se dobre. Hele, ja nejsem zadny fanboy kohokoliv, vsak jsem psal, ze jsem cekal s cim vylezou a uvazoval o koupi, jestli to bude dobrej deal. Ale kdyz vidim maskaradu, tak ze proste bavim. Neber to tak vazne. Nicmene kdyz to clovek postavi vedle SIII, nebo Note II, tak se neubrani uvaze o tom, kdo je tady vlastne "inovative". Ty jejich velkohube slogany vypadaji ve svetle dnesni situace iP5 vs Sii vs Lumia 920 vs Razr HD jako spatny vtip. "Twice as fast, for half the price", "The fastest, most powerful iPhone yet.", "More to love, less to pay", "This changes everything. Again.", "It's the most amazing iPhone yet." Apple si za to muze sam. Hrajou machry jak jsou nejlepsi v celem znamem vesmiru a kdyz konecne po dvou letech vylezou s novym telefonem, ktery je navic jediny, ktery maji na starosti, tak jsou k smichu. Jedina inovace jejich jedineho telefonu v tak dlouhem casovem obdobi je pro nejvetsi spolecnost v Americe zalostny vysledek, navic kdyz se nakonec jedna o tak zalostnou inovaci. To se pak nikdo nesmi divit, ze se tim lidi bavi. Je to jedno, me proste ta Applovska omezeni, ty jejich priprietarni konektory, rozbitne skla, mekka hlinikova eloxovana zada, ktera po pul roce budou vypadat jak spodni kryt motoru na formuli 1, to prodavani pocitu vyjimecnosti za velke chechtaky, ta absence one vyjimecnosti, ta slepa vira uzivatelu, ze tohle je jedine fungujici reseni, to poslusne akceptovani nabidky, at uz je jakkoliv nestoudna, protoze proste jina alternativa neni, to vsechno mi na chuti utratitr u nich penize neprida. V souctu je to vlastne docela odpudivy balicek. Ale vhledem k sirce nabidky a mnozstvi jinych moznosti me to nesere, jen se mi to stara o zabavu. A jelikoz je patek, a ja mam gadgety vseobecne rad, tak se bavim. Nebo mozna je na potrebe ctyrech adapteru pro novy, s nicem nekompatibilni, konektor neco "magical"....kdo vi.

 

Edit: Tohle mi neda. Dalsi prispevek, nez jsem to dopsal a hned takova trefa. Na jedne diskuzi nekde na Engadget, nebo kde to bylo, nekdo plamenne obhajoval absenci SD slotu, jako ze je dobre, ze to tam neni, ze by to tam nikdy nechtel, protoze na boku by byla dira a podobne, no p...l nejvetsi, vsichni tam padali ze zidli. A uz je to tady taky! A k tomu ohaneni se penezma, jako ze zase blba socka nadava a zadarmo by brala. Ale o to mily priteli prece vubec nejde. Na tomhle foru ma na to Jabko kazdy, to ti garantuju. Cely muj prispevek byl o necem naprosto jinem. Novy konektor neprinasi vuci USB naprosto zadne vyhody, krome stranove simetrie. Neni tedy duvod, aby pouzili jine reseni krome zahledenosti do sebe. Jako ze EU prichazi s hroznyma kravinama, standardizace komunikacniho a nabijeciho rozhrani pro mobilni telefony a ted uz i mnoho dalsich zarizeni, byl jeden z mala rozumnych napadu. A se socializmem na me nechod, na to nemas. Ja se s kapitalizmem biju na svoje vlastni triko od svych sestnacti.

Upraveno uživatelem Hasňa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem na Apple odchovanej. Používám ho od roku '91, ale poslední představení, co pánové předvedli mě skoro urazilo.

Plná huba keců jako bych sledoval

a přitom nic - nic - nic.

Ano novej iOS6 přinese spoustu "úžasnejch" vychytávek - ale kolik se jich dá využít tady, tady v ... ČR?

Do novýho iPhonu nejdu ani náhodou, "novej" iPad jsem přešel bez zájmu ... myslím, že Apple lidi brzo začne sr.t

 

Ne, nejsem zhrzenej fanda, jenom mě vadí ten způsob prezentace neužitečnejch a nadhodnocenejch fíčur, který skoro nikdo nepotřebuje, jako světobornejch a "zlomovejch" inovací. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...