Přejít na obsah

Apple


Doporučené příspěvky

Pouzivate nekdo online fotogalerii?Nebo mate nekdo zkusenosti?Idealne aby fungovala dobre na macu , ipadu, pripadne i Blackberry ( ale to chci asi moc)

Predem diky za info

 

 

Na macu a iphone můžeš používat fotostream na icloudu pod jedním apple id účtěm. Pak to co vyfotíš iphonem vidíš za chvilku na Macu, nemusíš fotky extra přenášet (pokud jsi tedy na internetu). Vedle toho nezávisle na platformě picasa a flickr. iCloud a flickr používám pravidelně. Picasu moc ne, ale je kromě webu aplikace na Mac i iP. Nevím jak je to s aplikací na BB.

 

Edit: Tak jsem vygooglil, že by mělo být něco na flickr i picasu i na BB

Upraveno uživatelem dknespl
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Nevíte někdo prosím, proč se mi nedaří přetáhnout originál CD do iTunes? Jedná se o 4 CD (ze zatím importovaných 150-ti) a zajímavé je, že 3x jsou to Tata Bojs. Sice se naimportují (jedno CD trvá asi 2 hodiny), ale zvuk je neposlouchatelný, praská. Dříve se mi tyto CD podařilo přes moje staré PC v pořádku přetáhnout, nyní to přes notebook nejde...

Díky za případnou radu co s tím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

... 1 CD 2 hodiny? To je buď dojebaná mechanika nebo ten disk (disky). Zkus vyčistit mechaniku.

 

Noťas mám 3 měsíce a jiné CD zvládne za 10 minut. Zkoušel jsem si udělat kopie přes Ashampoo, ale ani v tomhle programu se nenačtou - že by měly nějakou ochranu? Ale že je moje staré PC bez problémů načetlo...?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud to jsou originály, pak nemůže být rozdíl mezi mechanikami v PC a NTB, pokud jsou vypalované, tak záleží na kvalitě CD, málokdo ví, že CD vydrží klidně i pár let a pak mají problém s přehráním. Rozhodně CD není trvalé úložiště dat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak problém bude zřejmě s mechanikou (SlimtypeDVD A DS8A5SH), která originál CD nenačte, ač nemá žádné upozornění o tom, že by bylo chráněno. Když si CD otevřu, vůbec se nenačtou audio stopy, jen bonus video (u jednoho je). CD jinak hraje ve stolním přehrávači bez problémů, navíc jak jsem psal - stará mechanika ho bez problémů načetla. Nechce se mi přes iTunes kupovat CD, když ho mám originál...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty CD bejvaj značený přeškrtnutými písmeny "PC"

Jestli máš originál, tak si stáhni z netu kopii a můžeš mít čistý svědomí ;)

 

Přeškrtnutý PC ani jinej znak oznamující ochranu před načtením v PC tam není. Zkouším CD vypálit přes CloneCD, ale jednu skladbu to načítá cca 30 minut... Měl jsem ještě snahu CD přečíst pomocí Daemons Tools Lite - tady ale zcela propadlo zařízení mezi klávesnicí a židlí... Upraveno uživatelem ricous
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přeškrtnutý PC ani jinej znak oznamující ochranu před načtením v PC tam není. Zkouším CD vypálit přes CloneCD, ale jednu skladbu to načítá cca 30 minut... Měl jsem ještě snahu CD přečíst pomocí Daemons Tools Lite - tady ale zcela propadlo zařízení mezi klávesnicí a židlí...

 

Muže být taky problem v softwaru, na rip origo cd do všech možných formátu používám dbpoweramp, je to free a bez problemu
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Muže být taky problem v softwaru, na rip origo cd do všech možných formátu používám dbpoweramp, je to free a bez problemu

 

Dík za tip, ale ani tento program nepomáhá - po převodu do mp3 ve skaldbách nadále praská, navíc převod jedné skladby trvá opět cca 20 minut...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měl bych pro uživatele iCloudu otázku. Nevím jestli správně chápu logiku cloudu.

 

Aby cloud dával smysl, chtěl bych v něm mít veškerou svoji hudbu, filmy, fotky, případně i pracovní věci (které mám teď na sugar syncu). Jen tak se dostanu ke svým datům z každého zařízení a vše se mi synchronizuje a nemusím už nikdy nic nikam kopírovat ručně.

 

Takto to zní idylicky. Jenomže co když mám fotek hodně, hudby ještě víc a i pár filmů by se našlo. Tím pádem je mi základních 5GB k ničemu. Ale beru to, když chci víc, tak si prostě musím připlatit. Když ale fotím zrcadlovkou a každá fotka má 10MB, tak si dokážu představit, že ani maximálních 55GB mi nebude stačit. Neřkuli $100 za rok už není ani tak málo. Jak to řešíte? Synchronizujete jenom nějaký výběr a zbytek máte prostě uložený někde na disku?

 

Druhá věc, kterou moc nechápu. iPhoto je příjemná aplikace. Ale kdybych chtěl mít celý archiv svých fotek v iPhotu, musím je všechny mít na disku, je to tak? Zdá se to jenom mě, že mít celý archiv na hdd přenosného počítače je nesmysl?

 

Nebo nemám správné informace a iCloud a iPhoto umí pracovat s daty na NAS serveru?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, nacpat si kompletní hi-res fotoarchiv na iCloud je asi blbost :)

Pokud to má sloužit jako prezentace portfolia nebo sdílený album, tak pro tyto účely stačí fotky zmenšit. To zvládne i iPhoto.

 

U iPhoto si místo, kde fotky budou (knihovna/disk) nastavíš v předvolbách:

post-14036-047189400 1344516231.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravíčko,

 

chtěl bych si zkusit naprogramovat nějaký blbosti v Xcode, nemáte někdo dobré výukové materiály, nebo tip na knihu. Zkušenosti mam jen s Javou, C++ a shellem.

 

 

Díky;)

http://developer.apple.com/library/ios/#documentation/IDEs/Conceptual/xcode_quick_start/010-Tutorial_Using_Xcode_to_Write_Hello_World/hello_world_tutorial.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak mám hned dva problémy, se kterými bych chtěl poradit.

 

1) nejde se mi přihlásit k facetime. Objevuje se hláška "Nelze se přihlásit. Zkontrolujte připojení k síti a zkuste to znovu."

 

2) kupoval jsem mbp po člověkovi, který si na něm na svůj id účet koupil iphoto a garageband. Jelikož jsem viděl mac os x poprvé, neudělal jsem si vlastní účet celý znova, nýbrž jsem pouze přejmenoval jeho a změnil na něm id na svoje. Zůstaly mě ale v systému tyto dvě aplikace, které sice fungují, ale nedají se aktualizovat, jelikož jsou pořízeny na jiné id. Jak tyto aplikace dostat ze systému tak, abych si je mohl koupit na svoje ID? A ještě lépe (jelikož mám v iPhotu fotky) jak to iphoto koupit na sebe aniž bych ho musel nějak odstraňovat a znovu instalovat? Je to vůbec možné?

 

díky za pomoc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...