Přejít na obsah

Apple


Doporučené příspěvky

bože to sou pindy = ty potřebuješ vidět v telefonu jak vypadá most nebo budova ? nebo je primární dostat se do cíle ? Jabko začalo místo gůglu používat TeleAtlas asi jako 70% všech navigací na trhu = tak se z toho poserem ? tak jo, poserem = TomTom stojí za h...o, IGo stojí za h...o, Nokia stojí za h...o ............................... a vlastně všechno stojí za h...o a Jabko nejvíc :D = z hovna je průjem :clap:

 

*podstané pro mě je , že v nouzi nejvyšší je v jabku už navigace, která naviguje

proč už vlastně nejsi moderátor? líbí se mi tvůj přístup

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník ?po

proč už vlastně nejsi moderátor? líbí se mi tvůj přístup

 

už na to mezi mastrubací a čtením apple příruček nemám čas

 

Ten odkaz, co jsem jsem dal? Nebo ten tvůj obsáhlý komentář?

Mě osobně ta 5 fotka pobavila. Ale máš pravdu v telefonu jsem to nikdy nepoužil. V každém případě ... odfláklá práce.

 

jo jo ...... mělo by se zavřít mnoho firem, které tyto mapové podklady používají a aplikují na prostý lid ................... co zavřít, já bych je rovnou zapálil :smile_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak už se nechte... Já oceňuju, že ty rozdíly a změny aspoň někdo otestoval za mě, takže s upgradem soukromého iP4 ani rodinných iPadů momentálně nemám vůbec žádný důvod spěchat. Minimálně než update některé ze "zásadních" aplikací které používám bude iOS6-only. A do té doby snad jabkouni nacpou do serverů dostatečné množství "vektorů", místo slevněných zimních fotek s mrakama časem nakoupí i použitelné fotomapy a poladí barvičky. Aspoň že si doteď nikdo z recenzentů nestěžoval na "zjevné zpomalení", "zvýšenou spotřebu" a podobné lahůdky, které na rozdíl od výše uvedených prkotin dokážou skutečně pokazit den.

 

Apropos, podobným způsobem lidi řvali při prvních verzích iOS4 i iOS5 - vzpomínkovej optimismus je svině, naštěstí po pár týdnech vyšly updaty které nejpichlavější průšvihy zahladily. A než k tomu dojde u šestky, kromě (dosud neexistujících) "šťastných vlastníků iPhone5" by snad měla být obnova poslední 5.x zálohy stejně snadná jako tenhle uspěchaný update...

Upraveno uživatelem Radek124
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Páni, zrovna čtu, co se děje při zahájení prodeje iphone 5 v německu. Že by na tý věci opravdu něco bylo ?? Každopádně je to teda úspěch marketingu - vždyť oni ani nedělají reklamu, nic - jen kasírujou. Každej novinář je nadšenej, když o tom může něco novýho napsat, každej, kdo to má vystavuje naodiv okousaný jabko, týýý brďo. Pořád a pokaždý už snad 20 let.

Upraveno uživatelem cigi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Řeším NTB. Mám T61, spokojenost, nosím ji za displej, trackpoint, ultrabay s druhým diskem... nicméně bych uvítal něco novějšího, (mám ho 4 roky) a hezčího. Líbí se mi myšlenka ultrabooků (kopie Airu).. Jenže kvalita zpracování, displej, atd. hovoří pro Air.. Takže asi fakt přejdu. Slušný ultrabook, je kolem 30ti, a to je i Air ve 13''. Máte ho? Spokojeni?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Macbook Air 13" má přítelkyně, design a zpracování je hodně dobré, líbí se mi vyladění OS přímo na daný hardware, s SSD chodí systém jak z praku, klávesnice ja taky docela dobrá. Pro ní s iPhonem a iPodem to byla logická volba. Záleží asi trochu co od počítače čekáš a v jakém ho chceš provozovat prostředí (máš další Apple zařízení nebo plánuješ jejich nákup?). Air je rozhodně pořád jedna z nejlepších voleb mezi ultrabooky, hlavně po update na Ivy Bridge procesory a výkonější SSD disky.

 

Nevím jak moc jsi závislej na ThinkPad klávesnici a trackpointu....někdo si zvykne rychle a přechod mu nedělá problémy, já po několika letech s X40 nejsem rozhodnutý, to rozložení kláves je prostě neskutečně dobrý a nedovedu si představit nemít trackpoint. Moje X40 nedávno odešla, mám dočasně X301 a zvažoval jsem právě Macbook Air a současně čekal na Lenovo X1 Carbon. Bohužel nové rozložení Thinkpad klávesnice je pro mě neakceptovatelné, výdrž na baterku taky nic moc (myšleno relativně, 5 hodin je dobrý ale Air nebo Samsung se blíží 8 hodinám). Nicméně mezitím jsem měl možnost osobně vyzkoušet nejnovější Samsung Series 9 13" a osobně u mě vede nad Macbook Air. Stejně velký displej při menších fyzických rozměrech laptopu, lehčí než Macbook Air, větší výdrž na baterku a hlavně neskutečně dobrej MATNEJ displej se super vysokým podsvícením (používáš počítač občas venku?). Kvalitá zpracování super, všechno pevný, nic se neprohýbá...pokud nezůstanu nakonec u X301 a šel bych do něčeho mimo Lenovo, tak pro mě je Samsung Series 9 favorit mezi ultrabooky.

 

Tyhle 4 ultrabooky jsou v současné době podle mě špička na trhu: Macbook Air, Asus UX31A s IPS displejem, Samsung Series 9 a Lenovo ThinkPad X1 Carbon. Každý je v něčem lepší a v něčem horší. Porovnej si je podle svých preferencí a vezmi co Ti bude nejvíc vyhovovat.

Upraveno uživatelem kloubik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja napriklad nechapem, co ludia vobec riesia nejake mapy v telefone. Ved ked to NAOZAJ potrebujem, tak si kupim navigacny soft nie? Ja mam v iPhone Navigon a iOS Mapy som spustil len aby som ich videl. A kto tie mapy realne nepotrebuje, tak mu moze byt jedno ake ma.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja napriklad nechapem, co ludia vobec riesia nejake mapy v telefone. Ved ked to NAOZAJ potrebujem, tak si kupim navigacny soft nie? Ja mam v iPhone Navigon a iOS Mapy som spustil len aby som ich videl. A kto tie mapy realne nepotrebuje, tak mu moze byt jedno ake ma.

 

já to třeba dost používám, abch se zorientoval při pochůzkách v praze - tam je navigon naprt.

v tom byly vestavěné google mapy geniální - zadal se název hospody a už to fičelo? mobilní verze google map není tak svižná a neumí natáčet mapu podle kompasu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak teď nevim, jestli mám aktualizovat na iOS6.., mapy prý nic moc, wooky čtečka nefachá... 

tak spousta aplikací, který určitě máš vyžaduje aktualizaci na ios6, mně o mapy nejde (btw. ty sou fakt na ho...) safari je rychlejší, v youtube jde přepínat rozlišení (ikona na ploše už není) a přibyla super aplikace Hodiny, je tam světový čas, stopky, minutka a budík v tejdnu už sem vstával za hudby Hymn to the sea z Titanicu, a jestli máš ipad 3 přibude i asistentka Siri, za mě určitě aktualizovat ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak spousta aplikací, který určitě máš vyžaduje aktualizaci na ios6, mně o mapy nejde (btw. ty sou fakt na ho...) safari je rychlejší, v youtube jde přepínat rozlišení (ikona na ploše už není) a přibyla super aplikace Hodiny, je tam světový čas, stopky, minutka a budík v tejdnu už sem vstával za hudby Hymn to the sea z Titanicu, a jestli máš ipad 3 přibude i asistentka Siri, za mě určitě aktualizovat ;)

 

co umí ta potvora? ... sírí..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tý diktuješ třeba smsku a ona jí píše za tebe, prostě komplet ovládání hlasem

dobrý... jen si neumím představit, jak diktuju : "hele, vole, sírí, pošli andree sms: "ve štyry u koně" .. a manželka vedle...

.. ale zase dobrý: "hele, sírí, mám kocovinu, vobjednej mi polívku"... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...