Přejít na obsah

Jakou značku piva pijete?


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 2,5tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 6 minutami, Harwey napsal:

Wau, taky vyber... Co si este vybral?

Toto je ale smakocinka

 

Jenom to, co je na foto. Oni solo maji jen shity, zbytek po 4 nebo 6 ks. A jelikoz skoro kazdy den prejizdime, tak beru jen ten maly pack. A i tak se mi to trochu hromadi, no, aspon mam treba na dnesni vecer mix 3-4 druhu z predchozich dni. Ale nejprve nas ceka Bryce  canyon a venku uz je ted vedro jak blazen. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Gustaf Touché! 👍 😀 Citra je výborná ...

Mě třeba Gambáč desina neuráží - koneckonců jsem na tom vyrost (a na Chodovaru). A v Plzni ho maj v jednom výčepu tankovej a to je fakt pitelný... Ale když jsem v malým pivovaru, tak by mě to ani nenapadlo... V Čižicích žijou čtyři moji kolegové, teď už v důchodu, a jsou tam v podstatě štamgasti no a lemtaj nejvíc jejich ležák a Citru, Géčko nikdo... 🤷‍♂️

No a chtěl jsem užIMG_20240623_153255_156.thumb.jpg.bd3f7e0994abda14e7dc3833c78d138c.jpg domů, ale volal kamarád, že jede z Radyně a jestli nedáme jedno v Radobyčicích. Tak co jsem měl říct..? 😐

Upraveno uživatelem M.K.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, Gustaf napsal:

Citra 🤣

Jen se vždy divím, jak k tomu mají pro paprdy i gambac 10. Bych se posral 🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️ minipivovar a vesnickej dědek v něm radši bude lemtat splašky 

 

před 2 hodinami, M.K. napsal:

@Gustaf Touché! 👍 😀 Citra je výborná ...

Mě třeba Gambáč desina neuráží - koneckonců jsem na tom vyrost (a na Chodovaru). A v Plzni ho maj v jednom výčepu tankovej a to je fakt pitelný... Ale když jsem v malým pivovaru, tak by mě to ani nenapadlo... V Čižicích žijou čtyři moji kolegové, teď už v důchodu, a jsou tam v podstatě štamgasti no a lemtaj nejvíc jejich ležák a Citru, Géčko nikdo... 🤷‍♂️

No a chtěl jsem užIMG_20240623_153255_156.thumb.jpg.bd3f7e0994abda14e7dc3833c78d138c.jpg domů, ale volal kamarád, že jede z Radyně a jestli nedáme jedno v Radobyčicích. Tak co jsem měl říct..? 😐

Jsou sériový desítky který se dají, byť furt jenom desítky. U Gambrihnusu se dlouhodobě nedá ani dvanáctka. Bohužel. A to to dycky jednou za čas zkusím točený i z láhve, abych jim nekřivdil, ale je mi líto. My těmhle pivům doma říkáme eurosračky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, M.K. napsal:

@Gustaf Touché! 👍 😀 Citra je výborná ...

Mě třeba Gambáč desina neuráží - koneckonců jsem na tom vyrost (a na Chodovaru). A v Plzni ho maj v jednom výčepu tankovej a to je fakt pitelný... Ale když jsem v malým pivovaru, tak by mě to ani nenapadlo... V Čižicích žijou čtyři moji kolegové, teď už v důchodu, a jsou tam v podstatě štamgasti no a lemtaj nejvíc jejich ležák a Citru, Géčko nikdo... 🤷‍♂️

No a chtěl jsem užIMG_20240623_153255_156.thumb.jpg.bd3f7e0994abda14e7dc3833c78d138c.jpg domů, ale volal kamarád, že jede z Radyně a jestli nedáme jedno v Radobyčicích. Tak co jsem měl říct..? 😐

Mě taky gambac neurazí, ale čepovat to v minipivovaru, kde mají takový lahůdky, je zhovadilost. To samý mají i v Druztovy. Bavil jsem se o tom s majitelkou a taky kroutila očima... Proste je to nesmysl.....

No, tak je jasný, že kámošovi neujedes 🤣🤣🤣

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Gustaf @M.K.  Ještě že je ta síť těch minipivovarů v okolí Plzně poměrně hustá, máte na trasách dobré "servisní" zóny 😀 👍.

Taky bylo dobré pivko v Kyšicích v pivovaru Pod Lípou a ve Šťáhlavicích, nevím jak teď teda...

Upraveno uživatelem milomac
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 39 minutami, Bert napsal:

U mne nic nového pod sluncem .....

 

cb2ab5fa3abe1de90a3100e7c2668f8a.jpg

Taky pěkně...já teď polknul 3 pivka se sousedem přes plot a teď nám nalityho Francizskanera....😁

@milomac jj, servisních zón je naštěstí plno. Ve Šťáhlavicich jsem ještě nebyl...ale vím o nich. Myslím ale, že tam jedou klasiku ležáky....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...