Přejít na obsah

Jakou značku piva pijete?


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 2,5tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 15 hodinami, geometr napsal:

Ještě jsem nepil přijatelnou nealko pšenici. Ale tohle jsem ještě nezkoušel, tak že by...

No a jinak teď několik dní takhle:

IMG_20240225_1923408232.thumb.jpg.e7d5265a36e75ec98529e69bb38ed0d0.jpg

Na zdraví @Gustafe!

tyhle piva byly tuhle vysypaný v pivní zatáčce, Bavorsko, poblíž Bayreuthu, plná silnice Paulánů, pech...😎

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 16 hodinami, geometr napsal:

Ještě jsem nepil přijatelnou nealko pšenici. Ale tohle jsem ještě nezkoušel, tak že by...

No a jinak teď několik dní takhle:

 

 

Vsak jsi videl, co jsem daval hned nad tebou. Tohle docela uslo, jeste mam doma jedno nejaky jiny (oboje jsem dostal). 
No unor bude koncit, ale bohuzel jsem si zatim vytahl 7 zoliku 😁 takze to musim natahnout do brezna. 
A to jdu dneska na hokej 😁

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 33 minutami, pciza napsal:

Chutnal jsem to vloni v létě a překvapilo, pozitivně 

Od takovyho znalce to tesi 😁
Jeste dam vedet jak to 2. nealko. 

Btw v sobotu jsem si vytahl jednoho zolika na oslave, kde byl k dispozici jen Kozel, coz absolutne nesnasim. Druhej den me tak desne bolela hlava, ze se moje averze ke jmenovanemu moku ukazal jako zcela opravnenou (ackoli jisty podil v dusledku konzumace panaku rovnez nevalne kvality rovnez nelze vyloucit 😁). 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 minutami, warann napsal:

Od takovyho znalce to tesi 😁
Jeste dam vedet jak to 2. nealko. 

Btw v sobotu jsem si vytahl jednoho zolika na oslave, kde byl k dispozici jen Kozel, coz absolutne nesnasim. Druhej den me tak desne bolela hlava, ze se moje averze ke jmenovanemu moku ukazal jako zcela opravnenou (ackoli jisty podil v dusledku konzumace panaku rovnez nevalne kvality rovnez nelze vyloucit 😁). 

Já si nemůžu pomoct, ale i v Kozlovně z něj cítím takovou nějakou myšinu 😅 taky ho nemusim 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A jinak za znalce se moc nepovažuji 😅 stejně jako v hodinkách vyznavam jenom jednu značku 😉 jsem spíš takovej inspektor Ledvina z Adéla ještě nevečeřela, toulam se po Praze, navšťěvuju hospody s dobrym Plzeňskym a všechno vostatni považuju za břečku 😉

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, pciza napsal:

A jinak za znalce se moc nepovažuji 😅 stejně jako v hodinkách vyznavam jenom jednu značku 😉 jsem spíš takovej inspektor Ledvina z Adéla ještě nevečeřela, toulam se po Praze, navšťěvuju hospody s dobrym Plzeňskym a všechno vostatni považuju za břečku 😉

Tak mne to prijde jako peknej konicek 😁.

Jo a to druhy nealko byl Paulaner. Ujde, ale to prvni mi chutnalo trochu vic. 


S tim Breznakem jste me teda prekvapili, ja zatim nikdy nemel odvahu to zkusit, tak to asi napravim. 

IMG_9923.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska jsem vzal po dlouhé době něco jiného než Plzeň, jako na zkoušku a příjemně překvapil tenhle Zubr Gradus - pivo příjemné plné chuti a hořké tak akorát 👍

Zubrgradus.thumb.jpg.35c1424cef9e8e7901c0a35e920b6a53.jpg

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 18 hodinami, warann napsal:

Tak mne to prijde jako peknej konicek 😁.

Jo a to druhy nealko byl Paulaner. Ujde, ale to prvni mi chutnalo trochu vic. 


S tim Breznakem jste me teda prekvapili, ja zatim nikdy nemel odvahu to zkusit, tak to asi napravim. 

IMG_9923.jpeg

Nevim, já tohle nějak nedávám. A absolutně nejhnusnější nealko pšenice, co jsem pil, je Erdinger.

před 2 hodinami, milomac napsal:

Dneska jsem vzal po dlouhé době něco jiného než Plzeň, jako na zkoušku a příjemně překvapil tenhle Zubr Gradus - pivo příjemné plné chuti a hořké tak akorát 👍

Zubrgradus.thumb.jpg.35c1424cef9e8e7901c0a35e920b6a53.jpg

 

Zubr Grand je taky dobrej a mně teda chutná i Zubr 12.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...