Brumad Odesláno 4. října 2015 Nahlásit Odesláno 4. října 2015 No to zní úplně jako hlas rozumu v mé hlavě. :-)
tano Odesláno 4. října 2015 Nahlásit Odesláno 4. října 2015 (upraveno) No to zní úplně jako hlas rozumu v mé hlavě. :-)Take jsem o nem jeden cas uvazoval, ale neni tam takovy rozdil jak byl mezi 2 vs 3. Mel jsem 2 a tu jsem prodal kamaradovi a ten ji ma do dneska a je stale velice spokojen. Preferujes jen Samsung? Upraveno 4. října 2015 uživatelem tano
Brumad Odesláno 4. října 2015 Nahlásit Odesláno 4. října 2015 Samsung mi sedi, ale pracovně jsem vázaný na stylus. Jinak Nota 2 jsem měl taky, ale o ten jsem přišel při nehodě na moto.
tano Odesláno 4. října 2015 Nahlásit Odesláno 4. října 2015 Samsung mi sedi, ale pracovně jsem vázaný na stylus. Jinak Nota 2 jsem měl taky, ale o ten jsem přišel při nehodě na moto.Ten stylus je pecka, podstatne odlisuje tento o zbytku. Hele ten Note 5 se da, nebo bude dat sehnat v Cr?
Brumad Odesláno 4. října 2015 Nahlásit Odesláno 4. října 2015 Zatím ještě ne, a navíc straší s nedostupnosti pro ČR, že by si samsung nechal ujít zdejší Mega trh? :-)
tano Odesláno 4. října 2015 Nahlásit Odesláno 4. října 2015 Zatím ještě ne, a navíc straší s nedostupnosti pro ČR, že by si samsung nechal ujít zdejší Mega trh? :-)Abych rekl, tak timto mne Samsung dost nakrkl, takze uvazuji o zmene staje.
El Nano Odesláno 9. října 2015 Nahlásit Odesláno 9. října 2015 potřeboval bych poradit. Už asi rok mám na Lumii prasklé sklo displeje a tak leží v šuplíku. Nejen, že je prasklé sklo, ale ani samotný displej vůbec nesvítí. Je pořád černý. Při zapnutí telefon akorát zavibruje a to je vše. Tak jsem to rozebral a na displeji nejde vidět žádné mechanické poškození. Nesetkal se s tím někdo? Teď uvažuju jestli má cenu vůbec objednávat displej a digitizer (sklo) a nebo jestli je poškození závažnější a samotná výměna těchto částí by nepomohla...
Liqid Odesláno 9. října 2015 Nahlásit Odesláno 9. října 2015 jaká lumie? může to být taky deskou, chtělo by to do servisu na diagnostiku
El Nano Odesláno 9. října 2015 Nahlásit Odesláno 9. října 2015 Lumie 620, právě ta deska mě taky napadla...
Liqid Odesláno 9. října 2015 Nahlásit Odesláno 9. října 2015 Hoď ji na Aukro a kup 640, opravovat tel s TFT a 512RAM nemá smysl, zvlášť když i základní modely s WP za dvojku mají lepší výbavu.
laskajefajn Odesláno 22. října 2015 Nahlásit Odesláno 22. října 2015 Kluci: Váš názor na LG Nexus 5x? Nějaká alternativa (lepší?)
siwi Odesláno 23. října 2015 Nahlásit Odesláno 23. října 2015 To už jsme tu probírali. Já jsem právě včera jako alternativu zvolil HTC One M8s
petr_cha Odesláno 23. října 2015 Nahlásit Odesláno 23. října 2015 (upraveno) Ja včera nevydrzel nervove treti restart telefonu ve trech dnech a zavesil na tuzemskem lg webu predobjednavku na toho Nexuse 5x... Cena moc nepotesila, puvodni plan byl vydržet do Vanoc, a ze v lednu uz to bude lepsi... No tak snad budu spokojen.. Upraveno 23. října 2015 uživatelem petr_cha
Návštěvník maxipesfik Odesláno 23. října 2015 Nahlásit Odesláno 23. října 2015 http://shop.blackberry.com/store/bbrryus/en_US/DisplayCategoryProductListPage/ThemeID.39123800/categoryID.70449700/sort.displayName%20ascending?utm_source=blackberry_blogs_consumer&utm_medium=social&utm_campaign=dv|priv_preorder|device_sales|ww|
siwi Odesláno 24. října 2015 Nahlásit Odesláno 24. října 2015 Hledám nějaký primitivní program na Android, který umí zmenšovat a zaostřit fotky. Může umět i úpravu kontrastu, jasu atd. ZONER Photo Studio obsahuje všechny tebou zmíněné funkce a je zdarma i s neomezeným online úložištěm fotek:https://play.google.com/store/apps/details?id=com.zoner.android.photostudio
Baldic Odesláno 24. října 2015 Nahlásit Odesláno 24. října 2015 Program, ktery umi zaostrit fortky neexistuje. Jeste tak v RAWu neceho docilis, ale jinak vubec nic.
siwi Odesláno 24. října 2015 Nahlásit Odesláno 24. října 2015 Koukám, že se to rozebírá i ve stavech - doporučení je pro Snapseed.Ten jsem nezkoušel, nemohu posoudit. Zoner ano a dle mého ti nabídne přesně to, co hledáš a ještě mnohem víc.
lloffass Odesláno 24. října 2015 Nahlásit Odesláno 24. října 2015 Já jich vyzkoušel pár a Snapspeed nakonec jako jediný zůstal.
Kostra Odesláno 27. října 2015 Nahlásit Odesláno 27. října 2015 Pánové, také hledám nástupce svého jabčáku 4s a už mě to nebaví. Jedno vím jistě, už nechci IOS.zůstávají tedy okna nebo android. Rád bych se vlezl někde do 7 tisíc, deset už mám jako strop. Požadavky nikterak přehnané: solidní výdrž na baterku, solidní foťák, 5 palců HD, ještě lépe full HD display (může být i méně, max pak 5,5), kapacita alespoň 32 GB. Jako bonus bych bral dual sim.Asi jsem divný, ale upřednostňuji plast před kovem. Z toho, co se mi zatím ustálilo ve výběru zmíním Lenovo P70, Xiaomi Mi3, Honor 7, lumia 640 Předem díky za případné další tipy nebo osobní zkušenosti uvedenými modely.
Doporučené příspěvky
Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.
Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat
Vytvořit účet
Vytvořte si nový účet. Je to snadné!
Vytvořit nový účetPřihlásit se
Máte již účet? Zde se přihlaste.
Přihlásit se