Přejít na obsah

Vybiram mobil ...


Doporučené příspěvky

Po spatnych zkusenostech od operatora uz telefon nikdy nekoupim...to je jediny duvod proc ne vodafone...specifikace a recenze jsou dobre

 

Honor x5 je se da koupit za 6tis...to jeste prekousnu. Je jeste neco od napr. lenovo, huawei co bych mel zahrnout do vyberu? Jeste pridavam podminku 2GB ram a taky nemusi byt dual sim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z1C se dá stále pořídit nová. Sice je to starší model, ale výkonově stále dostačuje a není to plácačka na mouchy. Sám ji mám a dokud bude sloužit, tak o změně neuvažuji. Manželka má Xiaomi Redmi 2 (enhanced) a je taky spokojená. Telefon má podobné parametry jako Z1C jen byl za polovinu.

Upraveno uživatelem Traveller
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Xiaomi bych se osobne nebal vyzkouset, ale pritelkyne by se s tim miui systemem mohla trapit, nedej boze ze by nekde narazila na cinstinu...zatim stale ve vyberu honor 5x a sony z1c...kazdy je uplne jiny rozmerove, tak asi necham finalni volbu na ni 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Xiaomi bych se osobne nebal vyzkouset, ale pritelkyne by se s tim miui systemem mohla trapit, nedej boze ze by nekde narazila na cinstinu...zatim stale ve vyberu honor 5x a sony z1c...kazdy je uplne jiny rozmerove, tak asi necham finalni volbu na ni 

 

Moje žena má starší Xiaomi Redmi a i když je to dost starej telefon a nemá LTE tak přechod na novej je problém. Aby to bylo výrazně lepší je třeba hodně připlatit. 

Jedinej problém u Xiaomi je, že nemaj podporu všech pásem LTE, což je v dnešní době už základ.

 

Přemýšlel jsi o Huawei P8 lite ??

 

Ad Lenovo, sice maj celkem dobré parametry, ale servis a jejich systém je hroznej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

u Huawei sem se rozhlizel nejdriv...mame doma Mipad m2 , se kterzm panuje 100% spokojenost a to se mi jeste u zadneho telefonu/tabletu zatim nestalo. Nastavba nad androidem mi i pritulce taky maximalne vyhovuje.

P8 Lite sem zvazoval, ale  vadi mi tam slaba baterie. P9 Lite by byl asi optimum, ale ten uz je drahy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nebo mě teď napadlo, kamarád objednal z Amazonu todle: 

Motorola Moto G 3rd Generation (čistej Android - https://www.amazon.co.uk/Motorola-Generation-SIM-Free-Smartphone-Exclusive/dp/B014KT0KWE/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1463056088&sr=8-1&keywords=motorola+g)

A je fakt velmi spokojen, LTE frčí, má teda tuším T-Mobile, tak bych si ohlídal ty pásma co to podporuje... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Ještě tedy

Lenovo P70

Huawei Y6

Gigabyte GSmart EliteStar

Allview P8

Huawei nee na Alze špatný popis baterie 4000mAh (2200)

Nakonec to bude novinka Honor 7lite za 6000...ten ma specifikaci presne podle predstav plus nejnovejsi android plus kovove telo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...