Přejít na obsah

Vybiram mobil ...


Doporučené příspěvky

Akuc: dobry tel., ze? Deti dostali k jezisku P8 lite a fakt je to dobry.

Ja cekam na Mate 8.

 

Podívejte se na video ?Huawei Mate 8 Unboxing+Walkthrough at ibuygou.com? na YouTube

https://youtu.be/P-EbJUU0NqE

 

 

Jeste ceska recenze:

 

Podívejte se na video ?Huawei Mate 8? na YouTube

 

 

Ahoj, ANO super telefon som spokojný, kovové telo , 5,5" , dobrý foťák ROM, RAM taky super, som milo prekvapený, menil som staručké HTC desire ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, ANO super telefon som spokojný, kovové telo , 5,5" , dobrý foťák ROM, RAM taky super, som milo prekvapený, menil som staručké HTC desire ...

Ja budu menit Samsung Note 3. Tesim se ;).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha, tak mi KFL poradil, že existuje sdílení internetu a mobilu. To jsem nevěděl. Funguje to v reálu? Roman v kavárně, slušný signál, zapnutý mobil jako hot spot a na noťasu pracuju. Nebo to je jen ke vzteku - ztráta konektivity, nemůžou se zařízení najít atd.

Fungovat by to mělo bez problémů, limitujícím faktorem je především to, s jakou rychlostí je mobil v daném místě schopen pracovat a už zmíněné FUP, které by mělo být v řádu gigabajtů. Pro častější práci takto mimo je určitě lepší mít na to samostatný mobil s dostatečně velkou kapacitou baterie (za malý peníz jich čína nabízí mraky).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý den všem

Momentálně zvažuju pořízení náhrady na svůj dva roky starý Samsung Note 3. Jelikož jsem si oblíbil stylus chtěl bych zůstat u Samsungu  řady note. Note 5 se u nás neprodává a proto by mne zajímala případná vaše zkušenost s Note 4. Zda se vůbec vyplatilo přejít z N3 na N4. Další varianta by byla ještě počkat a doufat v dostupnost Nota 6 v Čr.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý den všem

Momentálně zvažuju pořízení náhrady na svůj dva roky starý Samsung Note 3. Jelikož jsem si oblíbil stylus chtěl bych zůstat u Samsungu  řady note. Note 5 se u nás neprodává a proto by mne zajímala případná vaše zkušenost s Note 4. Zda se vůbec vyplatilo přejít z N3 na N4. Další varianta by byla ještě počkat a doufat v dostupnost Nota 6 v Čr.

mam tu istú dilemu,,,,
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý den všem

Momentálně zvažuju pořízení náhrady na svůj dva roky starý Samsung Note 3. Jelikož jsem si oblíbil stylus chtěl bych zůstat u Samsungu řady note. Note 5 se u nás neprodává a proto by mne zajímala případná vaše zkušenost s Note 4. Zda se vůbec vyplatilo přejít z N3 na N4. Další varianta by byla ještě počkat a doufat v dostupnost Nota 6 v Čr.

Mam rovnez Note 3. Vzhledem k tomu, ze Note 4 neni zadny slagr a 5 se tady neprodava a jeste stoji to vytahovani stylusu za kulovy, neni cesta. Budes muset cekat na Note 6, ktery ale uz zrejme nebude.

Osobne se Samsungem koncim, rada S mi nebere a stejne neakceptuji jejich politiku cen. Uz jsem vybral jinde.

Upraveno uživatelem tano
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A kde?

Podívejte se na video ?Huawei Mate 8? na YouTube

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

H Mate 8 vypadá velmi dobře, ale Já se nechci rozloučit se stylusem. Tak nevím co momentálně vybrat.

 

Odesláno z mého SM-N9005 pomocí Tapatalk

Chapu, ze je to tezke, ale ja uz jsem rozhodnut.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pomalu mi dosluhuje stařičký HTC Desire a současně mě štve pracovní mobil, který musím nosit také, tak bych to rád vyřešil jedním mobilem. Takže požadavky jsou dual-sim, LEDka, cena do cca 5k, rozumná velikost (popravdě mi těch 3,5" maximálně vyhovuje). Nejradši bych Win Mobile, ale jsem ochotný zůstat i u Androidu. Nějaké osvědčené tipy?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chlapi co koupit zene? V mobilech mam prehled, ale momentalne fakt nevim co ji vybrat - dosluhuje ji Sam S3Neo, ja dalsiho Sama nehci (no flame), zkousela Xperii, pry slozite - zjednodusene receno potrebuju nasmerovat na babsky(netechnicky) mobil (fotak a fotky, net, pocasi, volani, kecalci, slusny disp a to vse do max 6tis, bo to dycky dojebe:))

 

zvazuju Wokna, ale nemel jsem jeste tu cest

 

diky

Upraveno uživatelem dan83
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Viz můj příspěvek výše, ale pokud potřebuje aplikace pro sociální začleňování, musela by se obejít bez Snapchatu (nevím sice, co to je a nepoužívám to),  dle WP haterů se to na MS Store nevyskytuje...

Upraveno uživatelem Cova
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak s WP je v podstatě jediná možnost - Lumia 640 DS (ještě lépe DS LTE, do ceny se vejdeš), ale je to pětipalec. Sám ji mám a jsem nadmíru spokojený, menší už bych nebral...

 

Se 640 souhlas, jako alternativu bych si poškal na Acer m330 http://www.czc.cz/acer-m330-dual-sim-8gb-cerna/183904/produkt

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...