Přejít na obsah

Vybiram mobil ...


Doporučené příspěvky

Problém velikost x výkon a přehlednost řeším taky. Posledních pár let jsem dospěl k Nokii 6300i a stále výkonnému PDA od HP. Nokii nosím stále, PDA když předpokládám že bude potřeba (což je taky skoro furt). Teď přibyl outdoorový Samsung na expedice do divočiny. Ale Nokia i PDA dosluhují a přemýšlím o HTC HD2, jediný důvod pochybností je velikost. V zadní kapse kalhot si na něj budu sedat, v kapse na boku bude tlačit, do spousty kapsiček na mobily se nevejde... Je to jako s foťákem - na co je mi super dělo, když leží doma protože se s ním nechci tahat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na boku v kapse mi vadi jakykoliv mobil, v kapse vzadu bych sedl taky na kterykoliv a v baleni je paradni kozene pouzdro. Nikdy jsem telefon v zadnem obalu nenosil, az na HD2.

O fotaku jsem sel naopak cestou co nejmensiho :) s dobrym vystupem.

Upraveno uživatelem nAscA
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

normalne jej nosim v dzinach a zadny problem. Sice oproti memu predeslemu Diamondu je o dost vetsi, ale i tak se nosi dobre. Predtim jsem mel HTC Vario a Universal a to bylo v kapse mnohem horsi. Ten display u HD2 za to stoji. Chce to proste vyzkouset.

je to mozne,ten displej je bez debat paradny :) Aka je vydrz baterie,ak sa mozem spytat ? :) Dnes som ho videl nazivo a je krasny :) sorry za OT :)

Upraveno uživatelem Benne
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý den, jak to tu čtu tak to bude ten iphone, určitě to není špatná volba. Kdybych si mohl vybrat já( a měl na to peníze) tak HTC HD2 je jasná volba. Stejně až bude to hd2 stát 5000 tak si ho koupím, to je jasné.

To bude už k mání HD3, nebo HD4 a tobě bude líto si kupovat starý krám, takže si ty peníze seženeš, protože ten poslední model prostě budeš muset mít. Věř mi, vím o čem mluvím :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měl jsem Nokii E71 cca 2 roky, teď mi odešla baterka. Koupil jsem novou, po dvou měsících je v háji taky - pravděpodobně odešlo něco, co v mobilu řídí nabíjení.. Do tý doby jsem byl s E71 maximálně spokojenej - šlo mi o výdrž, pohodlný zadávání a obsluha kalendáře (qwerty kl.), perfektní synchronizaci s notebookem, občané stahování mailů, přístup na internet a případně použití jako modem pro připojení nb na internet..

Internet na E71 byl trochu kritický kvůli velikosti a rozlišení displeje - nebýt tohoto, asi bych zvažoval i E72.

 

 

 

Teď jsem pořídil Samsung B7610 Omnia Pro. Je špičkovej pro kancelářské aplikace, emaily, internet apod. Sqělej displej - led, dotykovej, lze na něj dokonce kreslit jednoduché skicky apod. Výsuvný mechanismus plné klávesnice má větší vůli, než abych mohl říct, že je perfektní, klávesy jsou ploché a asi je třeba si na ně zvyknout. Na dotykové ovládání si zatím zvykám - na jednání, v kanclu apod. je ideální, venku mi příjde míň praktický..

Upraveno uživatelem mmuf
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je to mozne,ten displej je bez debat paradny :) Aka je vydrz baterie,ak sa mozem spytat ? :) Dnes som ho videl nazivo a je krasny :) sorry za OT :)

Zalezi na zpusobu uzivani, 1-2 dny, nic moc, ale ten procesor i display berou urcite dost energie. Ale jsem zvykly, kdyz prijdu domu to propojit s PC, tak mi to ani nevadi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak to si musis zhodnotit pre a proti a co chces od telefonu ;) Veta "ajfona nechci,ani nevim proc" ma uprimne rozosmiala :D To je bohuzial skoda,ze ho nechces a ani nevies preco, mozno prichadzas o vela :P

 

To jsem rad ze jsem te pobavil :) Kazdopadne jsem napsal pravdu. Ma ho pritelkyne a i kdyz me do nej nuti proste ho nechci. Asi vyhraje HD2.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měl jsem Nokii E71 cca 2 roky, teď mi odešla baterka. Koupil jsem novou, po dvou měsících je v háji taky - pravděpodobně odešlo něco, co v mobilu řídí nabíjení.. Do tý doby jsem byl s E71 maximálně spokojenej - šlo mi o výdrž, pohodlný zadávání a obsluha kalendáře (qwerty kl.), perfektní synchronizaci s notebookem, občané stahování mailů, přístup na internet a případně použití jako modem pro připojení nb na internet..

Internet na E71 byl trochu kritický kvůli velikosti a rozlišení displeje - nebýt tohoto, asi bych zvažoval i E72.

Teď jsem pořídil Samsung B7610 Omnia Pro. Je špičkovej pro kancelářské aplikace, emaily, internet apod. Sqělej displej - led, dotykovej, lze na něj dokonce kreslit jednoduché skicky apod. Výsuvný mechanismus plné klávesnice má větší vůli, než abych mohl říct, že je perfektní, klávesy jsou ploché a asi je třeba si na ně zvyknout. Na dotykové ovládání si zatím zvykám - na jednání, v kanclu apod. je ideální, venku mi příjde míň praktický..

Mám E 71 a zatím stále spokojenost a funkčnost.

Nicméně - taky už po 1.5 roku, co ji mám, pokukuji po tom, co ji nahradí. A zrovna Samsung mi taky přišel do zorného pole. Spíše ale Omnia II., ale i B7610.

Není velký rozdíl mezi WM a Symbian? Mám na mysli v uživatelské přívětivosti "telefonisty", který chce "chytrou nadstavbu". Prostě, ten Symbian umí myslím skvěle telefonní funkce a možnost fůru věci vyřešit jednou rukou a jedním stiskem (u E 71 extra klávesa pro sms/email, kalendář,kontakty, nadefinování dalších kláves, dl. stisknutím hvězdičky bluetooth, křížek = tichý profil atd..). je i WM v Samsungu takto "user friendly"? Je sice hezké, že Samsung by měl umět Divx filmy, jak je to ale s psaním třeba SMS/MMS? odpočítává znaky, umí doručenky? Emaily - lépe jsou u Nok, nebo Sams? Co rychlost běhu navigace? Jako dobrý bonus se mi nyní zdá bezplatná navigace u Nokie. Co myslíš, je plně konkurenceschopná k tvé B7610 třeba N97/N97 mini, když člověk dokoupí plnou verzi quick office do N modelů?

Z ohlasů na E 72 jsem zjistil, že zcela důstojným nástupcem není (nestabilita a chyby ve firmware)

 

bakere, promiň za plevel, jen jsem využil tvého vlákna před založením nového. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak co sis vybral Bakere? Asi me to take ceka, ma Nokia E51 dosluhuje. Pokukuju po HD2. Ajfona nechci ani nevim proc. Mozna jeste Xperia 2 nebo nejaka Nokie?

Uvidime, zatim to vypada na jablko, ale chci jeste pockat na HTC HD mini, ktery ma prijit na trh kazdym dnem.

 

bakere, promiň za plevel, jen jsem využil tvého vlákna před založením nového. ;)

Zadny problem, o tom to vlakno je, jsem rad za kazde moudro, protoze mobil je pro me nutnost, nikoli zabava.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

normalne jej nosim v dzinach a zadny problem. Sice oproti memu predeslemu Diamondu je o dost vetsi, ale i tak se nosi dobre. Predtim jsem mel HTC Vario a Universal a to bylo v kapse mnohem horsi. Ten display u HD2 za to stoji. Chce to proste vyzkouset.

 

V dzinach? To asi nosis o dve az tri velikosti vetsi a libujes si v ksandach, ne? :) Nosim obcas v dzinach Diamonda a je to utrpeni, i kdyz porad lepsi nez buranpouzdro na opasek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V dzinach? To asi nosis o dve az tri velikosti vetsi a libujes si v ksandach, ne? :) Nosim obcas v dzinach Diamonda a je to utrpeni, i kdyz porad lepsi nez buranpouzdro na opasek.

No, ze bych nosil dziny o 3 velikosti vetsi, tak to urcite ne. NOsil jsem v kapse i Diamonda a ta HD2 je sice vetsi, ale ze by to bylo o tolik, to zase ne. Proste jak je to takova placka, tak se to da. Znam vice lidi, kteri ho tak nosi. TO same s prvnim HD, ten taky neni o moc mensi a nosi se v pohode.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...