Přejít na obsah

Vybiram mobil ...


Doporučené příspěvky

Fakta - anketa majitelů HD2: http://smartmania.mobilmania.cz/forum/view...129&t=17027 - 86% z nich je spokojeno (a otázkou je, kolik z těch 14% jich telefon skutečně vlastní, anebo jen fanatičtí majitelé iPhone hlasují proti).

 

Windows Mobile jako systému hrozně škodí to, že se dělají telefony s 320x240 displejem 2.8" bez Sense, neovladatelné prstem a jen se starým IE 5.0, ale také špičkové HD2 s 800x480 4.3" LCD, 1GHz CPU a s Operou 9.70 a HTC Sense. Někdo si pak koupí "Touch" či "Touch 3D", což je hrůza, a pak je i "Touch HD" nebo "Touch HD2" špatný.

 

Marketingově je lepší mít jeden slušný telefon (3.5" 320x480, Safari - Webkit) než padesát mizerných, 20 slušných a 2 špičkové (4.3" 480x800, Opera Mobile, Opera Mini, Webkit, Firefox, IE6, plus Flash) protože spousta lidí poté toto nerozlišuje.

 

A to je asi hlavní důvod, proč pro Windows Phone 7 budou určené dost striktní požadavky na HW zařízení, aby to ta mizerná sekce nekazila té špičkové ;)

 

prepac,ale toto su fakty ? :D kde hlasuje 90 ludi a z toho maju vsetci HTC ? Hlasuju tam aj ti,co sa ho vzdali napriklad ? :) Objektivnost takejto malej vzorky je nulova :) A nerozumiem,preco by tam chodili nejaki majitelia iPhonov hlasovat proti, co by tym dokazali ? :D podla mna ludia moc riesia iPhone ako nieco,co je choroba, ktora nakazila ostatne telefony a teraz sa ju vacina vyrobcov snazi napodobnit a majitelia tychto strojov sa ho boja... Nerozumiem tomu,preco sa vytvara taky opar az nenavisti medzi majitelmi iPhonu a inych smartphonov... aj v tvojom prispevku to citit, ako keby kazdy,kto obhajuje iPhone chodil tajne na ine fora kazit hlasovania :D Neni to predsa smiesne ? :) Kazdy ma predsa to,co sa mu paci,co mu vyhovuje a co ho bavi ;)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

HTC HD2 mám a mohu jen doporučit, naprostá spokojenost, displej je prostě bezkonkurenční, velice pohodlné ovládání a prohlížení internetu je taky velice dobré a WM s HTC Sense je prostě úžasný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

prepac,ale toto su fakty ? :D kde hlasuje 90 ludi a z toho maju vsetci HTC ? Hlasuju tam aj ti,co sa ho vzdali napriklad ? :) Objektivnost takejto malej vzorky je nulova :) A nerozumiem,preco by tam chodili nejaki majitelia iPhonov hlasovat proti, co by tym dokazali ? :D podla mna ludia moc riesia iPhone ako nieco,co je choroba, ktora nakazila ostatne telefony a teraz sa ju vacina vyrobcov snazi napodobnit a majitelia tychto strojov sa ho boja... Nerozumiem tomu,preco sa vytvara taky opar az nenavisti medzi majitelmi iPhonu a inych smartphonov... aj v tvojom prispevku to citit, ako keby kazdy,kto obhajuje iPhone chodil tajne na ine fora kazit hlasovania :D Neni to predsa smiesne ? :) Kazdy ma predsa to,co sa mu paci,co mu vyhovuje a co ho bavi ;)

A kde jinde vezmes tolik uzivatelu v CR, kteri maji HD2 a jeste budou hlasovat? :crying_anim: Kde jinde bys mohl dostat v ramci moznosti vetsi objetivnost? A proc by tam chodili uzivatele iphonu? A proc by nemohli? Smartphony existovaly dlouho pred iPhonem a budou existovat jeste dlouho po nem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A to třeba mne jako uživatele HTC, potažmo WM opravdu štve - proč není výrobce schopen dodat ROM stejně funkční jako "kuchtíci" na XDA??? Škoda, že když už "využívají" XDA a celou komunitu jako "neplacené beta-testery", tak proč výsledky jejich práce neposkytnout koncovým uživatelům?

 

Jo, používám Touch Pro 2, neb HW klávesnice je pro mne nutností a asi bych neměnil, byť mne už dnes "obtěžuje" zbytečné flashovaní / kde jsou ty časy, kdy jsem poprvé flashoval MDA se zatajeným dechem :-), pardón za špetku nostalgie - kdo nezažil nepochopí :-) / a zkoušení ukuchtěných ROM :-(.

Mozna proto, ze tech telefonu je spousta. Nejen od HTC. iPhone je jeden, vydany v nekolika verzich, to se dela odladeny system urcite mnohem lepe. No vsak uz i WM pujdou podobnou cestou...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A kde jinde vezmes tolik uzivatelu v CR, kteri maji HD2 a jeste budou hlasovat? :crying_anim: Kde jinde bys mohl dostat v ramci moznosti vetsi objetivnost? A proc by tam chodili uzivatele iphonu? A proc by nemohli? Smartphony existovaly dlouho pred iPhonem a budou existovat jeste dlouho po nem.

na otazku sa predsa neodpoveda otazkou ;) Preco hovoris v ramci ciech, ceska republika je smerodajna krajina, podla ktorej si cely svet vybera mobilny telefon ? :D v ramci moznosti je via objektivnosti urcite vo forach,kde je ovela viac uzivatelov, pripadne dost casto rozhoduje aj pocet predanych kusov /aj ked to urcite nie je pravidlo :)/ preco by tam chodili uzivatelia iPhonu ? samozrejme, ze mozu, ale nevidim vobec ziadny dovod zamerne kazit niekoho hlasovanie,zda sa mi to dost prehnane a takisto aj zo sprav niektorych ludi tu vidim prehnanost,neobjektivitu a pod, co ma uprimne mrzi, nerozumiem, co v ludoch tak neskutocne spusta vlnu nenavisti voci iPhonom :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

preco by tam chodili uzivatelia iPhonu ?

 

Třeba zde se ptám na pár otázek k Androidu ve srovnání s WM:

http://smartmania.mobilmania.cz/forum/view...110&t=17925

 

Uživatel "Tralin", majitel iPhone, se zaregistroval jen proto (a napsal 3 příspěvky) aby zcela off-topic psal o iPhone v tématu o WM / Android. Proč? To ví jen on.

 

Když napíšu článek na MobilManii, kde se v článku řeší kompilace linuxových aplikací na Nokia N900, stejně je v diskuzi 30% příspěvků fanatických majitelů iPhone. Taková je prostě realita. Část majitelů iPhone jsou prostě "ovce". Dá se tedy předpokládádat, že část z 14% "nespokojených" s HD2 budou majitelé iPhone, kteří HD2 ve skutečnosti nikdy neviděli, jen potřebují světu sdělit, že iPhone je nejlepší :)

 

--

 

Nicméně k věci - zajít si do prodejny mobilů a hodinu si tam "hrát" je ideální pro tazatele :)

Upraveno uživatelem Radek Hulán
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hahaha,tak to je fakt na smiech,ze sa niekto zaregistruje na to aby napisal tri prispevky a napisal nieco zle na iny telefon,to je fakt smiesne a zaroven smutne :) predsa kazdy vyuziva to co chce a co mu viac vyhovuje,nerozumiem naco sa o tom hadat medzi sebou :D pride mi to fakt smiesne :) ale dakujem za objasnenie ;) bohuzial to tak vyzera,ze povest iPhonov dopredu ludia odsudia na zaklade "nazorov" takychto individuii :(

inac co tak sledujem,tak ten android je docela rychlo sa rozvijajuci sa system a vyzera skutocne zaujimavo :) No mozno predam symbian kusky a skusim aj ten android,paci sa mi celkom :) btw. tema sa snad moze pomaly premenovat na Aky mobil mate ? :D

Upraveno uživatelem Benne
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Třeba zde se ptám na pár otázek k Androidu ve srovnání s WM:

http://smartmania.mobilmania.cz/forum/view...110&t=17925

 

Uživatel "Tralin", majitel iPhone, se zaregistroval jen proto (a napsal 3 příspěvky) aby zcela off-topic psal o iPhone v tématu o WM / Android. Proč? To ví jen on.

 

Když napíšu článek na MobilManii, kde se v článku řeší kompilace linuxových aplikací na Nokia N900, stejně je v diskuzi 30% příspěvků fanatických majitelů iPhone. Taková je prostě realita. Část majitelů iPhone jsou prostě "ovce". Dá se tedy předpokládádat, že část z 14% "nespokojených" s HD2 budou majitelé iPhone, kteří HD2 ve skutečnosti nikdy neviděli, jen potřebují světu sdělit, že iPhone je nejlepší :)

 

--

 

Nicméně k věci - zajít si do prodejny mobilů a hodinu si tam "hrát" je ideální pro tazatele :)

Stejně tak je ovšem na netu spousta diskuzí o produktech Applu, do kterých jste své rádobychytré výkřiky psal vy, takže se divím, že máte tu odvahu někoho kritizovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemám rád zaslepené lidi ani pro jeden operační systém. Kdykoliv jsem byl ochoten uznat, že každému vyhovuje něco jiného a někteří kamarádi, co mají HTC jej používají dál i když uznali, že tak jak se chová iPhone se jim v řadě věcí líbí. Testovali jsme např. i rychlost zobrazení stránek iPhone vs Android a Safari byl výrazně (cca 2,5x) rychlejší v načtení stránek u stejného operátora ve stejném místě a době.

 

Radek Hulán je pro mě antiapplovský fanatik, který se možná jednoho dne se obalí výbušninou a půjde na přezentaci Steva Jobse, tak to vidím po těch letech jeho článků a vystupování na internetu. Tedy jeho názoru se nedivím a beru ho jako modní výstřelek.

 

Omlouvám se za OT, tím je toto téma pro mě uzavřené.

Upraveno uživatelem Josef01
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

iPhone vs Android a Safari byl výrazně (cca 2,5x) rychlejší v načtení stránek

 

Jaký "Android"? A jaký iPhone? 3GS anebo mnohem pomalejší první model? To je právě ten laický pohled, který škodí Anroidu, Windows Mobile i Symbianu. Třeba u WM jsou telefony se zastaralým 200MHz CPU páté generace anebo 1000MHz CPU sedmé generace. Rychlost je 10-20x jinde. Ale vše je to přitom "Windows Mobile". Já těch telefonů otestoval spoustu, ať už osobní koupí nebo na recenzi, a jsem schopen rozlišovat. Jak je vidět, běžný uživatel ale ne...

 

iPhone 3GS je slušný telefon (pokud člověku nevadí jeho systémová omezení, crackuje jej - jailbreak, a snese iTunes), ale stejně tak jsou slušné některé WM, některé Androidy a některé jsou i skvělé. Jediné co je opravdu tupé je psát "WM je pomalé, Android je pomalý, XYZ je špatné". To jen dokládá laickost hodnotícího. Je to stejně hloupé jako projet se ve Fabii HTP a prohlásit "Škoda je špatné auto". Fakt je i Superb s top motorizací špatné auto? Anebo vyhrál v posledním Top Gear? ;)

 

CPU v iPhone 3GS je zhruba 2x rychlejší než v HTC Hero s Androidem, 10x rychlejší než v HTC Artemis, ale zhruba 2x pomalejší než v HTC HD2 s Windows Mobile. Když si vezmu stejné jádro (Webkit - Safari, Iris browser, atd.) poznám to.

Upraveno uživatelem Radek Hulán
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zbytocna diskusia uz,myslel som,ze sa to mojim postom uzavre,ale ako vidim, existuju aj antiiPhone fanatici :D takze kludne maj HTC HDII,je rychlejsi,lepsi, brutalny,vsetko, mne sa vsak vyborne pracuje s iPhonom skrz jednoduchost a rychlost :) Nerozumiem zaslepenosti niektorych ludi, je to zbytocne, minuta energia by sa mohla efektivnejsie vyuzit inde :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja mam skusenosti aj s jablckom 3GS a aj HTC HD2...nakoniec vyhralo HTC-cko a Ibhone skoncil u priatelky. Mne osobne nevyhovoval (je to skor hracka),ale priatelka sa z neho velmi vytesuje a ja sa velmi vytesujem z HTC-cka. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na otazku sa predsa neodpoveda otazkou ;) Preco hovoris v ramci ciech, ceska republika je smerodajna krajina, podla ktorej si cely svet vybera mobilny telefon ? :D v ramci moznosti je via objektivnosti urcite vo forach,kde je ovela viac uzivatelov, pripadne dost casto rozhoduje aj pocet predanych kusov /aj ked to urcite nie je pravidlo :)/ preco by tam chodili uzivatelia iPhonu ? samozrejme, ze mozu, ale nevidim vobec ziadny dovod zamerne kazit niekoho hlasovanie,zda sa mi to dost prehnane a takisto aj zo sprav niektorych ludi tu vidim prehnanost,neobjektivitu a pod, co ma uprimne mrzi, nerozumiem, co v ludoch tak neskutocne spusta vlnu nenavisti voci iPhonom :)

Kdyby ses podival na predeslou stranku, vedel bys, na co jsem reagoval a proc jsem zminoval CR - viz

A kde jinde vezmes tolik uzivatelu v CR, kteri maji HD2 a jeste budou hlasovat?

napoveda - byla to reakce na

Četl jsem pár porovnání lidí co si koupili HD2 a po pár dnech až měsíci se toho zbavili. iPhone má podle většiny lidí, kteří s ním přišli do styku, nejlepší internetový prohlížeč, respektove, jeho ovládání je skvělé. Používal jsem Windows mobile dlouhá léta (HTC), ale nikdy jsem nenašel cestu s nimi k internetu.

A na druhou otazku. Protoze jsi v CR nebo SR. Vsichni tady vsemu rozumi, viz diskuze treba na idnes.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak se mi indikaci stavu baterie u HTC Touch Pro2 nepodarilo zprovoznit ani instalaci .cab souboru. Pouze zmenil design zobrazeni indikace uvnitr menu na barevny. Kdyby nekdo umel poradit byl bych rad.

 

V horni liste mam Ja hodiny misto kterych ma byt ikona baterie - vidim tak dva casy ale vubec nevim v jake kondici je baterie. viz obrazek.:

post-6982-1268332490.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Toto ti pomůže:

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=544979

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=612083

 

Anebo by měla stačit editace registrů, v HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Microsoft\Shell nastav ShowTitleBarClock na 0 a TBOpt na 1, vypnutím hodin se zapne ikona baterie.

Upraveno uživatelem Radek Hulán
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník SukHoi
Toto ti pomůže:

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=544979

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=612083

 

Anebo by měla stačit editace registrů, v HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Microsoft\Shell nastav ShowTitleBarClock na 0, vypnutím hodin se zapne ikona baterie.

:lol:

 

to je jak v nějakém sitcomu :D - "chlapče ten telefon nějak nefunguje " - " babi uprav si registry" - no není to p...l :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...