Přejít na obsah

Vybiram mobil ...


Doporučené příspěvky

Kluci, omlouvam se za dotaz ne uplne k tematu... Note 4 s LP,resp asi kterykoli android, jaky mate nastaveny smtp server, aby Vam posta odesla jak pres operatora, tak pres wifi kdekoli... Na lumii i bb q10 mam out.smtp.cz a beha to leta. Mam vodafone. Tady jsem bezradnej:)

diky

tl

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Ten flex budes brát? Jak je na tom ta zravost baterie? Vyplatí se to koupit? Nemá moc pozitivní recenze

Ja? Nechtel jsem Flex:). Osobne mi Flex nebere, to same Edge od Samsungu, moc vystredni a uzkoprofil imho. Upraveno uživatelem tano
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já si říkal kvůli te reakci. Je fakt ze ta cena je přijatelná, druhou veci je zravy displej, vystrednost a náročná nadstavba systemu..

Vidim to totozne, imho je to druha generace, nejake ale ( nedoresene tech. zalezitosti ), tam budou. Treba z Edge + od Samsungu mam rozpacite pocity, je to divny. Nejspise bych si na to nezvykl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já o něm chvíli uvažoval, ale pak si přečetl aktuální diskuze a recenze a mé nadšení ochladlo..takze čekám na nějakou lepší nabídku a zvažuju Samsung, LG nebo hujavej..proč se všecky mobily dělají velký jako plácačka na mouchy a každý malý je jak chudý příbuzný ..premyslim který vzit

Upraveno uživatelem tenge
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Já o něm chvíli uvažoval, ale pak si přečetl aktuální diskuze a recenze a mé nadšení ochladlo..takze čekám na nějakou lepší nabídku a zvažuju Samsung, LG nebo hujavej..proč se všecky mobily dělají velký jako plácačka na mouchy a každý malý je jak chudý příbuzný ..premyslim který vzit

Co LG G4? Je vetsi ale.., jukni na nej. Ja jsem v te same situaci, chci uhlopricku 6, tam je ten vyber jeste horsi:).

Upraveno uživatelem tano
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to mobil do prace a nejsem ochotny do toho dat víc jak 7 az 8k..uz z principu..prijde mi ze není v současné době možné koupit normální univerzální mobil s dobrým poměrem cena výkon výdrž velikost..

Co Huawei P8 lite?

 

Podívejte se na video ?Huawei P8 Lite - první pohled? na YouTube

Upraveno uživatelem tano
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co je spatneho na Samsungu edge a o jake vystrednosti je rec pokud pominu cenu?

Spatneho nic, je to muj pocit, nesedi mi to zaobleni:).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to mobil do prace a nejsem ochotny do toho dat víc jak 7 az 8k..uz z principu..prijde mi ze není v současné době možné koupit normální univerzální mobil s dobrým poměrem cena výkon výdrž velikost..

 

Získal som podobný pocit, keď som sa snažil nájsť niečo relatívne malé, ale výkonné pre manželku. Za rozumný peniaz, nezasraté nadstavbami. Nakoniec mi vyšiel iba Alcatel Idol, model už si nepamätám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro fandy vetsich uhlopricek;).

 

 

Huawei Mate 8 v benchmarku: Rozdrtil konkurenci? - http://www.svetandroida.cz/huawei-mate-8-benchmark-201511

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já - uživatel opatrná až přeopatrnělý - jsem utopil svůj 4 roky starej LG (je z něj krásná mrtvola, vypadá jak novej :crying_anim:) takže si musim koupit něco novýho. A vůbec se mi nechce nic vybírat, je mi to šumák. Přemejšlel jsem, co bych si tak od novýho mobilu opravdu přál a napadla mě (kromě čitelnosti na slunci) jen jediná věc: Existuje nějakej mobil, který umí okamžitě fotit a to pomocí nějakého hardwarového tlačítka - tedy bez šmrdlání prstem po displeji? Třeba i za cenu, že se to musí softwarově namapovat? Teď jsem na mobily čuměl v obchodech ale vidím jen placatý lesklý cihly.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...