Přejít na obsah

music


steel

Doporučené příspěvky

Rubin se na BB ale udelal, oni ho nasli nekde na Kolubijsky, kde studoval buh vi co, jako velky fanouska metalu a wrestlingu - coz se k nim hodilo asi jako zmrzlina do drzkovy polivky. Jo ill communication je skvely, uz ten prvni track - sure shot a pak samozrejme sabotage. Na apple tv je skvela vec jmenuje se to tusim The Story a je to zaznam z Brooklynu z nejakyho divadla, je to na pomezi stand-up a dokumentu, kde AD rock a Mick D na plose 1,5 hodiny odvypraveji celou historii BB, reziroval to Spike Jonze, fakt dobry - hlavne ty punk a hardcore zacatky, dlouho s nima hrala na bici holka. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já ten gramec zavařím :punk: Na Queens se hodně těším, konec konců i na Smetanu a Oldfielda, kterého jsem jednou potkal v RSA v kempu a pokecali jsme, rád na to vzpomínám... pohodový chlap. Myslím Mika samozřejmě, Béďu jsem neměl tu čest poznat osobně 😂

 

DSC_5850.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Jsem si říkal, že to nebude levné 😆 Radost veliká, přesně tuhle placku Springsteena jsem dostal s prvním gramcem Technics v Africe jako náctiletý před cca 35 lety, krásné vzpomínky a už se zase točí....texty potěšili :punk: 

DSC_5906.JPG

DSC_5902~2.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslouchám ‘Sunshine of your live’ a nemohu se furt rozhodnout jestli se mi víc líbí od Hendrixe, Ozzyho, anebo snad originál… Zatím vede o fous Hendrix s Claptonem nad Ozzym, anebo ne?? 😱

IMG_3713.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...