Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Odesláno

To Alda: na The Black Keys jsem koukal (živák v Abbey Road) v pondělí a moc se mně to líbilo.

 

Já sem přihodím nějaký holky. Projekt Kim Deal z Pixies (+ Tanya Donelly z Throwing Muses) mně dělal v první polovině devadesátek fakt radost. A zůstalo mně to dodnes. :)

 

Takže The Breeders a jejich největší pecka Cannonball + výbornej kraťas No Aloha

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=Qpoqzt2EHaA&feature=related http://www.youtube.com/watch?v=o9hAS2uHG_I

Odesláno

Minulý týden jsem dostal od táty LPčko "Mama Bubo - Baňatost"... teď frčím na titulním hitu - nějak mi přesně pasuje i k dnešní době :).... Alespoň titulní song doporučuju!

co zrovna poslouchate - mate pustene ?

 

me tu bezi farnz ferdinand (album franz ferdinand) zrovna skladba - take me out

 

Odesláno

Včera večer jsem byl po delší době v klubíku a mé stokilové tělíčko se dalo do největšího pohybu na ověřenou stálici - Faithless : Sun To Me. Viva La iTunes - remixované album stáhnuto hned v noci do jablka.

 

Odesláno (upraveno)

deska SuperHeavy - po Vaškovi Neckářovi pro mne druhá hudební událost měsíce :), i když to někteří kritici zdrchali, třeba, že Jagger to nevede a nechá se ovlivňovat Marleyem a Rahmanem, říkám jim jděte do p....e nebo něco sami tvořit. Mi se to zkrátka líbí.:smile_anim:

 

http://www.youtube.com/watch?v=MTF7T1Nw5OU&feature=related

Upraveno uživatelem tombed

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...