Přejít na obsah

Co na nich všichni máte?


Návštěvník Kamil

Doporučené příspěvky

Jenom pro úplnost, měl jsem troje IWC a nebyl s nima nejmenší problém a šlapaly přesně. :-)

 

Take pro uplnost, netvrdim, ze to plati plosne a ze je IWC spatna znacka, rozhodne u me patri vyse nez RLX, ale v cenove kategorii Suby s vlastnim strojem vs. Ingenieur s Etou (nebo Selitou) za stejne penize mam jasno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Obvykle se do techto debat nezapojuju, ale zajimala by me Tvoje realna zkusenost s touto znackou?

Mel jsem sedmery IWC prvni troje by stary poctivy stroje (stary Ingenieur, 2xAquatimer), dalsi uz nove modely, koupeny nove nebo zanovni a bohuzel s kazdyma byl nejaky problem jako prach na ciferniku, spatne potistena vnitrni luneta, extremni nepresnost apod. Pokud vim nejsem sam, je zde vice borcu, kteri svoje IWC za 100+ reklamovali nekolik tydnu ci mesicu po nakupu. Cena servisu silena a doba taktez. (Bohuzel stejnou zkusenost mam i s Panerai). Naproti tomu mam ctvrte RLX a vzhledem k tomu jaky jsem hnidopich jsem na tech hodinkach (ani jednech) nenasel jediny problem.

 

A jedno male OT ... nechapu porad ten povyk kolem RLX a nikomu nevadi napr. Panerai se svym Unitasem za 100+.

Měl jsem Mark V,Aguatimery a nyní Spitfiry chronograf, neměl jsem zádný problém, jen jednou u Spitů malá nepřesnost v chodu v záruce,Dušák je zdarma odeslal  do servisu ve Vídni a od té doby vše OK.

Problém je v tom, že na rozdíl od příznivců jiných značek jsou NĚKTEŘÍ  majitelé této značky podobní muslimům Allah akbar-a neuznají,že i jiné se mohou jejich značce vyrovnat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník dlubix

Conrad - já to vidim opačně v tomhle vlákně. Muslimové útočí na rolády :)

 

PS: mě šly esdéška taky blbě, tak mi je v Carollinu seřídili, než jsem se nadlábnul v TGIF :smile_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měl jsem Mark V,Aguatimery a nyní Spitfiry chronograf, neměl jsem zádný problém, jen jednou u Spitů malá nepřesnost v chodu v záruce,Dušák je zdarma odeslal  do servisu ve Vídni a od té doby vše OK.

Problém je v tom, že na rozdíl od příznivců jiných značek jsou NĚKTEŘÍ  majitelé této značky podobní muslimům Allah akbar-a neuznají,že i jiné se mohou jejich značce vyrovnat.

 

Allahu Akbar nebo Allahu Ekber ;) a ja jsem bezverec. jen kdyz jsem si zadal o viza do Saudi, uvedl jsem, ze jsem protestant, bo bezvercum setnou hlavu hned na letisti :)

 

ale jinak si myslim, ze kazdy 'kultovni' brand ma sve vice a sve mene militantni priznivce, nejenom rolex

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO

a co se tobe - specificky na roladach (ne na 'kultovnich' znackach vseobecne) - nelibi? ;)

já je nemám a chtěl bych - tak bych chtěl vědět co se mi na nich má líbit, abych do toho krámu nešel jako blbec

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník tonytrubka

a co se vám na nich teda líbí ?

 

totok

 

... Rolex su v podstate uplne obycajne, evolucne konzervativne, velmi solidne vyrobene hodinky na denne pouzitie...

 

To o té neadekvátní ceně jsem umázl, páč tu prej nebudem mluvit o likviditě :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vacsinou sa drzim mimo, ale prispejem, vsak preco nie. Pre mna su rolady nieco ako cierny oblek v panskej mode. Je to osvedcena klasika, hodi sa na vsetky prilezitosti, netreba na nom vymyslat nic nove. Ano, su pekne aj ine, "sezonne" obleky a ked sa niekomu pacia, nech si kupi zlty alebo zeleny, vsak daco si obliect treba.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslim, ze na foru a pro magory, jako jsme my je likvidita jedna z klicovejch veci. Za tu dobu, co jsem tady jsem vystridal desitky hodinek. A pokud bych u kazdych mel problemy s prodejem (a nekdy jsem skutecne mel) anebo na kazdem kusu tratil tisice nebo desetitisice (taky byly takove), tak bych zdaleka nemel takovy moznosti vyzkouset vsechno.

Takze tak!

 

Priznaj rovno ze na to nemas gule a si chudobny ako kostolna mys :)

 

Obvykle se do techto debat nezapojuju, ale zajimala by me Tvoje realna zkusenost s touto znackou?

Mel jsem sedmery IWC prvni troje by stary poctivy stroje (stary Ingenieur, 2xAquatimer), dalsi uz nove modely, koupeny nove nebo zanovni a bohuzel s kazdyma byl nejaky problem jako prach na ciferniku, spatne potistena vnitrni luneta, extremni nepresnost apod. Pokud vim nejsem sam, je zde vice borcu, kteri svoje IWC za 100+ reklamovali nekolik tydnu ci mesicu po nakupu. Cena servisu silena a doba taktez. (Bohuzel stejnou zkusenost mam i s Panerai). Naproti tomu mam ctvrte RLX a vzhledem k tomu jaky jsem hnidopich jsem na tech hodinkach (ani jednech) nenasel jediny problem.

 

A jedno male OT ... nechapu porad ten povyk kolem RLX a nikomu nevadi napr. Panerai se svym Unitasem za 100+.

 

nikto nespochybnuje ich spolahlivost alebo kvalitu, ale otazka znie zi je Rolex dobry alebo IWC naprd. citaj detailne co pisem - ak to bolo na mna. urobene su velmi solidne

 

Jak nevadi, co nevadi - ale koho zaujima Panerai vo vlakne o Rolexe :)

 

ok, dejme tomu, ze pristoupim na tvoji argumentaci. pak mi ale vychazi

 

seiko spring drive = baterkace s prestrelenou cenovkou?

GS mechanicke modely = predrazeny o vterinu lepsi COSC (no, necim se museli marketingove odlisit od chronometru), ktere si v - o neco horsi kvalite provedeni strojku - muzu koupit za $100-$200? 

:lol2:  :lol2:  :lol2:

 

ale musim uznat, ze nejvic jsem zacal kroutit hlavou nad unitasem v PAM california dial za ctvrt mega... ;)

 

 

Odbornik prispel :)

 

Darmo, som zahanbeny sirkou zaberu a hlbou znalosti. Odchadzam a uz ma necakajte :)

 

eat-popcorn-3d_327084.gif

 

vítaj Ďoďú, tha de si bol doteraz. Chyba nam tu trocha tvojho nadhladu a citu pre situaciu :)

 

a co se vám na nich teda líbí ?

 

mne sa napriklad paci ze robia poctivy GMT kaliber. ked to tak dalej pojde tak to bude najlacnejsi true GMT mechanicky kaliber..  :crying_anim02:

Upraveno uživatelem instant
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník tonytrubka

a to si nemusel, cena nema s likviditou nic spolocne...

Má i nemá,záleží na úhlu pohledu.

Cenou to začíná, cenou to končí.Záleží na tom co ti dá TO co je mezi tím.

 

 

Tak jo dekujem,ze ste nam otevreli oci,du ten predrazenej kram prodat a koupim si neco s technologii raketoplanu.To mi bude strasne platny a urcite to vyuziju.A jeste to musi bejt skaredy,jinak me to nezajima.

Ozubené kolo a raketoplán asi dohromady nepůjdou nikdy,v tomhle směru bych zůstal v klidu :)

........

 

Mě by ale vážně zajímalo ne "co na nich všichni máte" ale proč jsou rolády jedny z nejvypičovávanějších hodinek na foru.

Upraveno uživatelem tonytrubka
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...