Přejít na obsah

Kdo čím jezdí


Doporučené příspěvky

https://cs.wikipedia.org/wiki/Opel_Calibra - s tím koeficientem to je pravda. Je tam jen 2lit benzín, ten nejslabší, 85kW, 8v, na druhou stranu asi nejmíň problematický motor. Není napadená žádným tunerem, to už se dnes moc nevidí, i to rozhodovalo, proč jsem do toho šel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To video je paradni, stejne jako auto :-) Doufam, ze casem prihodis par fotek a zkusenosti s BS!

 

Pánové, protože jsem se rozhoupal k upgrade víkendového auta, tak teď budu chvíli hledat vhodného páníčka pro to stávající - C63 coupé, 2014, 467koní, max. výbava, černá metalíza, najeto cca 28.000km, pravidelný servis a výměny oleje, na laku keramika, auto v garáži pod plachtou, extra komplet sada origo kol vč. zimáků (ale najeto mají tak 250km, takže téměř nic). Auto je na origo 18", což zajišťuje výborný jízdní komfort i na českých silnicích.

Je to první a poslední (to kvůli emisím) atmosférická V8, kterou udělalo AMG pro M-B, nejedná se tedy o tuning M-B motoru. Je to držák s obrovským charakterem, který se montoval třeba i do SLS. Chrchel, který jde z vejfuků (upozorňuji, že to nemá žádný repráčky ve vejfuku nebo podobný nesmysly, todle je poctivý německý inženýrink z počátku této dekády) je neskutečnej a zaručeně vykouzlí úsměv na tváři každého nadšence aut. Krásné video o výrobě tohoto motoru (to video doporučuji, i když Vás moje auto vůbec nezajímá, je to fakt nádhera ) je zde:



Někteří z chmagu auto znají ze společné vyjížďky, někteří s ním i něco sami najeli, někteří si po svezení v tom dokonce koupili své vlastní C63.

Tak kdyby někdo měl zájem a cena cca 1.45M by ho neodradila (bez extra sady kol a pneu dám 100t slevu), tak se ozvěte. Hodím příští týden i standardní inzerát na fórum a na mobile.de.

Díky za pozornost.






Sent from my iPhone using Tapatalk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jeje, calibra v červené barvě s 16V byl můj velkej sen, tak nějak to vyšumělo, ale podle mě ve své době velké dělo. Jinak zdravím z malého výletu. Počasí se umoudřilo, Hugo - Women - 911 - und schöne panorama :-)

 

997.1 GT3, to je prostě paráda. Clubsport ? :)

 

My byli s kamarádem a jeho 996 GT3 RS před pár lety na takové malé "Track days tour" po Itálii, Monza / Mugello / Imola během týdne:

 

post-2782-0-71502500-1503492790_thumb.jpg

post-2782-0-98139800-1503492772_thumb.jpg

post-2782-0-74399300-1503492785_thumb.jpg

post-2782-0-82297800-1503492778_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak je pravda že když jsem si v půjčovně mohl vybrat, vyhrála sousední Corvette, do které jsem zapadl jak do pelechu a z interiéru jsem vnímal jenom volant... ale obojí bylo novější, palubka v tomhle fakt zevnitř vypadá jak o 10 let starší japonec...

car_2183_5710_detail.jpg

Upraveno uživatelem Radek124
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...