Přejít na obsah

Kdo čím jezdí


Doporučené příspěvky

Tak manželka přehlídla patník. Je to maličkost, ale v autorizáku chcou kvůli perleti lakovat celý nárazník. Máte někdo zkušenosti s bonusem u havarijka? Mám CSOB a mám tam plné bonusy, spoluucast jen 1000,- ale nenapálí mi pak havarijko na všech autech třeba o 15% víc? Bonus mam za 220 mesicu bez škody a odecitaj pry 36 mesicu, coz by porad melo stacit na plne bonusy ale je tomu tak?
81b4fffd796ad667eb3c1d14457ad16e.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, exBURN napsal:

Tak manželka přehlídla patník. Je to maličkost, ale v autorizáku chcou kvůli perleti lakovat celý nárazník. Máte někdo zkušenosti s bonusem u havarijka? Mám CSOB a mám tam plné bonusy, spoluucast jen 1000,- ale nenapálí mi pak havarijko na všech autech třeba o 15% víc? Bonus mam za 220 mesicu bez škody a odecitaj pry 36 mesicu, coz by porad melo stacit na plne bonusy ale je tomu tak?
 

Tohle bych vůbec neřešil, je to plast, vem ho čert. Kdyby to bylo na plech, tak bych měl obavu ať se to nerozkvete na jaře, ale odřené plastové díly bych neřešil. Škoda bonusů, šetři si je na horší odřeniny.  

Upraveno uživatelem moco
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 20 minutami, exBURN napsal:

Kluci, to není felície. Chci aby to zas bylo pěkný, je to 3 roky starý auto. Uvažuju jestli to dát do lakovny a cvaknout opravu a nebo na pojistku do autorizáku - zas proč si pak to havárko platím...

No podle fotky to Rolls ani Bentley není, takže bych se na to, vzhledem k nastupujícímu období břeček, vykašlal a pak to eventuálně nechal nastříkat na jaře. Ono toho možná přibude.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak znova.... já se fakt neptám jestli opravovat nebo ne, ale jestli máte někdo zkušenost jak se promítne jedna pojistná událost za 10 let do bonusů u havarijka. Mám pojištěné 2 auta, tak pokud by mě to mělo zvýšit pojistku o 20% u obou na dalších 5 let, tak si to nechám opravit v nejbližší lakovně bez pojišťovny.

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dát lakovat celý nárazník je fakt blbost. Naopak případnou opravu laku schová šikula lakýrník  za hranu, ta struktura odřeniny na plastu bude stejně znát, i když se to bude zatmelovat a přebrušovat, ale nebude to bít do očí.. . Čím větší cirkus kolem toho uděláš, tím hůř to bude vypadat. Vyměníš celej nárazník, stějně Ti na něm autorizák netrefí dokonale odstín, dáš za to raketu, přijdeš o bonus a při nejbližší příležitosti Ti to ňáké šulin  odrbe na parkplacu u Lidla znovu a budeš si rvát vlasy, že ses na to nevykašlal...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Spoluučast 1000 kč (ve smluvním servisu pojišťovny). Malus by měl být 36 měsíců - bonus mám 220 měsícu. 

Podle totohle soudím že máš CSOB. Zkus si zjistit předběžnou cenu opravy (tou nejsnazší cestou) a cinkni jim na infolinku. Měli by být schopni ti říct, jak to do Bonus/Malus zasáhne.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, odečtou Ti měsíce bonusu, nám koopka třeba 12, což nic nemění na výši bonusu, pac jsme pořad přes 50%, šle zvedli i o par stovek pojistku d tím, ze do za rok mužů požádat o snížení. Když jsem řešil pojistnou událost pred15 lety, já ji způsobil, tak mi česká vzaly12 měsíců a bylo. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 hodinami, exBURN napsal:

Kluci, to není felície. Chci aby to zas bylo pěkný, je to 3 roky starý auto. Uvažuju jestli to dát do lakovny a cvaknout opravu a nebo na pojistku do autorizáku - zas proč si pak to havárko platím...

Nerozumím tomu, proč do autorizáku, kde samozřejmě prodají nejdražší opravu, co mají v katalogu. Zvlášť teda, když přemýšlíš o ceně. Autorizované servisy jsou pro milionáře a foremní fleety.

Lak může špičkově opravit profesionál buď z lokálního autoservisu nebo z lakovny. Rozstřikem, ne výměnou.

Teda nejen lak, cokoliv, dokonce i garanční prohlídku, akorát lidi milují rozhazování peněz za zbytečnosti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě teď, Laika napsal:

Nerozumím tomu, proč do autorizáku, kde samozřejmě prodají nejdražší opravu, co mají v katalogu. Zvlášť teda, když přemýšlíš o ceně. Autorizované servisy jsou pro milionáře a firemní fleety.

Lak může špičkově opravit profesionál buď z lokálního autoservisu. Rozstřikem, ne výměnou. A příp. pojistku uplatníš taky.

Teda nejen lak, cokoliv, dokonce i garanční prohlídku, akorát lidi milují rozhazování peněz za zbytečnosti.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, straspol napsal:

Dát lakovat celý nárazník je fakt blbost. Naopak případnou opravu laku schová šikula lakýrník  za hranu, ta struktura odřeniny na plastu bude stejně znát, i když se to bude zatmelovat a přebrušovat, ale nebude to bít do očí.. . Čím větší cirkus kolem toho uděláš, tím hůř to bude vypadat. Vyměníš celej nárazník, stějně Ti na něm autorizák netrefí dokonale odstín, dáš za to raketu, přijdeš o bonus a při nejbližší příležitosti Ti to ňáké šulin  odrbe na parkplacu u Lidla znovu a budeš si rvát vlasy, že ses na to nevykašlal...

Psal "manželka".... :D :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když už nic, tak autorizák má přesnou barvu, když pominu, že ta původní už bude "zvětralá".

Jinak se AD nijak nezastávám, jsou to ekonomičtí piráti :-), teď jsem nechal rozdělat jednu mřížku výdechu ventilace u posádky vzadu a za rozdělání a sestavení chtěli 1200 Kč, nic neměnili, jen cena práce cca 0,5h. Naštěstí jsem tam u přijmu potkal kamaráda a měl jsem to za 480 Kč.  

Upraveno uživatelem moco
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...