Přejít na obsah

Kdo čím jezdí


Doporučené příspěvky

před 5 minutami, Ajaj napsal:

jojo, gray magno je nej. Mat ted brown frozen na bmw, ale medved byl lepsi

@Sphinxx- jestli chces opet folii, tak ti muzu poslat kontakt (synovec od zeny dela ve firme co polepuje vsechno mozny)

A8C87C45-8448-4A89-9C2B-E372D3B3193B.jpeg

Copak to vidím CLS SB? Nádherný auto. Dlouho jsem váhal jestli právě tohle nebo eSko, ale chtěl jsem V8 a moc jich na výběr není. Nakonec vyhrálo eSko, tohle je totiž malé, ale nejkrasnější Medvídě ...

Za kontakt budu moc rád, klidně do SZ. Děkuji.

Edit: Teď to řešit nebudu, ale do budoucna rád. Teď musím řešit kompresor na vzduch. podvozek, nějaké špičkové leťnáky, olej, všechny filtry, vyladit do TOPu podvozek, zkrátka je pořád co dělat, jako u @JoyStick, viď Ondráši ? :D

Upraveno uživatelem Sphinxx
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, JoyStick napsal:

No jéje. Tyhle auta jsou jako barák. Nikdy nemáš hotovo :D 

Jinak Dejve gratulace k vozíku, škoda že ne v longu, pětikoule by si to zasloužila. A tu šedou bych tam nechal osobně. Jinak polep Ti udělá Honzík.

Přesně tak a u Tebe s "Máslem" to platí dvojnásob :D ... ale když ji miluješ (V8/12) není co řešit. Ano, máš pravdu, sehnat "langoše" v dobrém stavu a pětikuli není sranda, jak já s auty, tak i s hodinkami to jest "fšechnoftopu". :D  A dnes jsme se viděli neplánovaně s @Maxel, prozradila ho lokace a samolepka CHRNMG, tímto Tě zdravím ještě jednou, aneb Praha je malá :D ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Sphinxx napsal:

Přesně tak a u Tebe s "Máslem" to platí dvojnásob :D ... ale když ji miluješ (V8/12) není co řešit. Ano, máš pravdu, sehnat "langoše" v dobrém stavu a pětikuli není sranda, jak já s auty, tak i s hodinkami to jest "fšechnoftopu". :D  A dnes jsme se viděli neplánovaně s @Maxel, prozradila ho lokace a samolepka CHRNMG, tímto Tě zdravím ještě jednou, aneb Praha je malá :D ...

Zajdem na kafe příští týden, jsem zase pár dnů v praze, písni sesemesku :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 16 hodinami, Maxel napsal:

Taky na dálku zdravím!  
Máš to parádní 😉

👍

před 13 hodinami, JoyStick napsal:

Zajdem na kafe příští týden, jsem zase pár dnů v praze, písni sesemesku :) 

Ondro, zajdem určitě, akorát volněji budu mít až v září. Tento týden jsem si myslel, že si odpočinu aspoň dnes a zase to mám full. Takže to nějak vymyslíme, ale spíš září+.

A ještě jedna věc k jinému autu. Mám ještě OI RS a má vysvícené xeny, původně mi říkal mechanik, že je to jen o tom, vyměnit žárovky, jsou tam prý nějaké speciálky, ale teď jsem se dozvěděl, že se musí pravděpodobně nechat zrenovovat celé světlo/a. Dal mi odkaz na svitlip.cz, akorát říkal, že ty ceny jsou nesmysl (vycházejíc z jeho Audi RS6, kde mu to dělali za 25K). Trošku se obávám, abych to neudělal a pak to nějaká fetka nezčořila. Ono vůbec tohle auto je problém pro potenciální nenechavce, protože už to jde nahoru a v barazech nabídka skoro nulová, po originálním kousku. Pojištovna to nepojistí na více, jak 70Kkč, což je děs, protože jen v servisu je člověk skoro za 40 a to není zdaleka konec. A teď ještě ta světla.

Máte tip na někoho, ideálně v Praze nebo kolem, ale asi dojedu i dál, kdo se tomu věnuje a dělá to poctivě za rozumnou cenu s přihlédnutím na fakt, že je to OI? Můžu případně udělat fotku světla (xenu).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na svitlip neuděláš chybu, to už se tak nějak ví. Měl jsem od nich MB211 cca za 12tis bez žárovek, ty mám vždy vlastní. A pak MB GL X164 za cca 15tis. Ale prostě spokojenost jak sviň. Pak je jeden na Bohdalci a k tomu prej ne e. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Borci, minulej rok jsem kamošovi dovezl fungl Fiestu ST. Už když jsem to tehdy malinko projel, bylo jasný, že to je skvělý auto. Teď už to má 30 najeto, tak to mám na pár dní a musím říct, že tolik zábavy mnohdy nenabídnou ani 2,5x dražší auta. Je v tom tříválec 1.5, ale jak to jede!!!! V zatáčkách parádně funguje svor, řízení je dokonalý, podvozek zábavnej ( v zatáčce jezdíš po třech kolech ), zvuk tříválce je návykovej. Kdo řeší zábavnej hotheč, zapomeňte na Polo GTI apod., tohle je prostě trefa do černýho
8e09bbc142e13cce9aff1811758eabd0.jpg

aca12d347a345094ccfbbe3fa93e32dd.jpg
6cd5ea169791f7c46f3f210ca8c7fa9c.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, trochu OT, ale musím se zeptat. Plánuji větší nákup Thule vybavení (hagusy, rakev, držák na kolo, paddleboard, k tomu dost příslušenství), nemáte někdo možnost pomoci s nabídkou a cenou? Díky za tip / kontakt. Bohouš

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 hodinami, lloffass napsal:

Budu končit druhý měsíc a novým povozem... A spokojenost náramná. Tři litry a šest hrnků do takové žáby, to umí člověku udělat happy face 😀

IMG_20210808_212837.jpg

Paráda, gratuluji. Tohle jsem sháněl v RWD před rokem tak dlouho, až jsem koupil caymana

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...