Přejít na obsah

Kdo čím jezdí


Doporučené příspěvky

Je to neuvěřitelný, ale k dnešku mám za sebou první rok s RS3, tak si to tu odložím.

Nemá smysl cokoliv extra psát. Pokud nepočítám Stařenu, tak tenhle prcek je nejlepší auto, co jsem kdy měl. Lehce použitelný a krotký daily, který na požádání předvede chuligánství nejhoršího kalibru. Dlouhý cesty, krátký cesty, město, lítačky po okreskách, dálniční stíhací lety, zimní klouzačky, i lehčí terén...

Cokoliv po něm chcete, dodá to. Bez zaváhání. Prostě skvělý!

A něco čísel, pokud by někoho zajímalo:
Nájezd: 29.164 km
Palivo: 3.193 litrů (100 oktan)
Průměrná spotřeba: 10,8 l/100 km
Nejnižší dosažená spotřeba na nádrž: 7,9 l/100 km
Výměny oleje a servisní prohlídky: 3 (při koupi a pak po 15 tkm)
Počet launch control startů: cca 8
Počet závad: 0
Počet čelních skel: 2
Roční náklady: to nechceš vědět 😀

Doporučil bych auto dalšímu? Samozřejmě!

 

vyroci.jpg

Upraveno uživatelem KFL
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 hodinami, KFL napsal:

Je to neuvěřitelný, ale k dnešku mám za sebou první rok s RS3, tak si to tu odložím.

Nemá smysl cokoliv extra psát. Pokud nepočítám Stařenu, tak tenhle prcek je nejlepší auto, co jsem kdy měl. Lehce použitelný a krotký daily, který na požádání předvede chuligánství nejhoršího kalibru. Dlouhý cesty, krátký cesty, město, lítačky po okreskách, dálniční stíhací lety, zimní klouzačky, i lehčí terén...

Cokoliv po něm chcete, dodá to. Bez zaváhání. Prostě skvělý!

A něco čísel, pokud by někoho zajímalo:
Nájezd: 29.164 km
Palivo: 3.193 litrů (100 oktan)
Průměrná spotřeba: 10,8 l/100 km
Nejnižší dosažená spotřeba na nádrž: 7,9 l/100 km
Výměny oleje a servisní prohlídky: 3 (při koupi a pak po 15 tkm)
Počet launch control startů: cca 8
Počet závad: 0
Počet čelních skel: 2
Roční náklady: to nechceš vědět 😀

Doporučil bych auto dalšímu? Samozřejmě!

 

Příjemné 👌 Nás dnes vyškolil Pažout 2008, au. Ráno se rozsvítila porucha motoru+nízký tlak oleje v motoru. V servise mi řekli že některé 1,2 Puretech měli špatné rozvodové řemeny, které se kolem 40, 50oookm začínají drolit, ucpávají olejové čerpadlo a další fíčuriny. Ano, řemen je v olejové lázni motoru, proč tam ty Francouzský choboti nedali řetízek nikdo nechápe. Dva měsíce po záruce, 51000km najeto, paráda 😖 Prý mě můžou uklidnit, že nový řemen je již mnohem kvalitnější 😂 Upřímně trochu zklamání pažoutek a to jsem ho tak chválil....a teď čtu všude v recenzích že tento motor tím skutečně trpí ve velkém a může se klidně zadřít.

DSC_3920~2.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, African napsal:

Ano, řemen je v olejové lázni motoru, proč tam ty Francouzský choboti nedali řetízek nikdo nechápe.

Řetěz způsobuje vyšší emise, protože má větší ztráty třením. Takže důvodem jsou emise a nekřesťanské snahy o jejich snížení. Že se to pokazí po konci záruky, to je pouze další benefit pro výrobce.

Upraveno uživatelem tmx
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co hlavně nechápu, když si výrobce uvědomí že dal vadný řemeny a že to nedávají do naplánované výměny 100.000km nebo šest let, no a že hrozí vážné poškození motoru, že neudělá svolávací akci. To je pro mě absolutně nepochopitelné, jsou případy že se začali sypat již po 40.000km. Borec v Pažout servisu, no my víme že tam ten problém je a já, tak proč to vy choboti nevyměníte? Prej, dokud nesvítí závada motoru, tak to my nemůžeme, anebo můžeme ale ne v rámci záruky. To je krach 😖

Upraveno uživatelem African
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 minutami, M3maniac napsal:

To není krach, to je nová doba 🤣, já osobně bych dnes nekoupil auto bez připlacené záruky aspoň na 4-5 let.

My měli pět let, nebo 100.000km, co přijde první. Před 2 měsíci skončila záruka 😅 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 minutami, geometr napsal:

Řemen máchanej v motorovým oleji, brr.

Jsem ani nevěděl, že něco takového existuje 😁 Další věc, první volný termín v nejnižším Pažout servise půlka února, jezdit s tím nesmím a odhad cena 30 litrů. NASRAT! Po dlouhé době budu opravovat mimo autorizovaný servis....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...