Přejít na obsah

Kdo čím jezdí


Doporučené příspěvky

Nasrat dsg. Teď jsme jeli k rodině cca 200 km, tak jsem vzal Xceeda od ženy co jsme kupovali letos a já fakt nevím, ale mě ten automat vůbec nechybí, já to vlastně nevnímám. Navíc ecce homo je s tím fofrklackem lepší a 1,5 t-gdi není vůbec špatný motor.

Jinak na pasatu 2 měsíce zpět mě měnili kameru pro čtení značek - 20k, teď mechatronika pokud se vysere tak to bude 50k, by se mohlo ještě něco vysypat.
Na to že aktuální ceníkovka je u téhle konfigurace 1,62 mega, to by za to ale dal snad jen nesvéprávnej šílenec

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci prosim tip v Praze na kvalitni pneuservis aby umeli vyvazeni s pritlakem? 

Od te doby co mi dali na zimni disky nove pneu tak resim vibrace, uz jsem byl ve 3 ruznych pneu servisech, po poslednim vyvazeni je to vyrazne lepsi ale porad na dalnici vibrace. Na starych pneu to nedelalo, takze myslim ze disk ani nic jineho by to byt nemelo. Mozna spatne nasazena pneu na rafku? 

Ted jsem byl jeste u Klokocky na Barrandove, zda nemaji vyvazovacku s pritlakem, myslel jsem ze autorizak by to mit mohl ale taky ne... a hned ze to objedname, ze to muze byt poloosa :) ti by mi rovnou nejradsi vymenili pul auta. 

Pokud mate nejaky provereny pneuservis Praha 5 idealne, ale samozrejme cela Praha nebo blizke okoli budu rad, diky!

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 minutami, kloubik napsal:

Kluci prosim tip v Praze na kvalitni pneuservis aby umeli vyvazeni s pritlakem? 

Od te doby co mi dali na zimni disky nove pneu tak resim vibrace, uz jsem byl ve 3 ruznych pneu servisech, po poslednim vyvazeni je to vyrazne lepsi ale porad na dalnici vibrace. Na starych pneu to nedelalo, takze myslim ze disk ani nic jineho by to byt nemelo. Mozna spatne nasazena pneu na rafku? 

Ted jsem byl jeste u Klokocky na Barrandove, zda nemaji vyvazovacku s pritlakem, myslel jsem ze autorizak by to mit mohl ale taky ne... a hned ze to objedname, ze to muze byt poloosa :) ti by mi rovnou nejradsi vymenili pul auta. 

Pokud mate nejaky provereny pneuservis Praha 5 idealne, ale samozrejme cela Praha nebo blizke okoli budu rad, diky!

 

Zkus Horoměřice http://www.pm-pneuservis.cz/. Pan Petr Matějka - vždy spokojenost...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam jeste jednu sadu disky/letni pneu, ale ted uskladnene mimo Prahu. Pokud se dostanu na chalupu a bude cas, tak to pripadne zkusim. 

Pneu jsem daval vsechny 4 najednou, vsechny stejne, zustaly mi z druheho auta. Jsou jete jednu sezonu, jediny rozdil je predek maji obe 7mm a zadek 8mm, tim jak se na predku sjizdely vic. 

 

Upraveno uživatelem kloubik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Passat B7. Ještě si říkám že teď v zimě jsou kola plný bordelu a i když je hodí před vyvážením do myčky tak to nepomůže. Jinak nevím jak během týdne mi jeden servis vyváží kola a v druhým servisu to ukazuje třeba 25/15g mimo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 hodinami, kloubik napsal:

Passat B7. Ještě si říkám že teď v zimě jsou kola plný bordelu a i když je hodí před vyvážením do myčky tak to nepomůže. Jinak nevím jak během týdne mi jeden servis vyváží kola a v druhým servisu to ukazuje třeba 25/15g mimo.

Profesně  a osobně bych neřešil maličkosti a zaměřil bych se nikoliv na podvozkovou část, ale na kvalitu disků a pneu. Passat je zcela běžné předražené auto a nikdy to nebude jako BMW  a jejich podvozky, které reagují na všechno. Zkus si tam na to od někoho půjčit jiné pneu. 

Druhou věcí jsou brigádnící za stopade na hodinu v pneuservisech v době hromadné hysterie a sezonnímu přezouvání, tam vidím navíc druhý problém v kvalitě odvedené práce.

Za třetí a naposledy může být  problém absenci kalibrace vyvažovačky. To 90% servisů nedělá:-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 27. 12. 2022 v 23:06, KFL napsal:

Ja mam na RS3 DSG predepsano 60kkm, ale menil jsem preventivne ted ve 30ti.

Výměna se provádí dle předpisu výrobce a jejich dat, kdy u Tebe je to vzhledem k výkonu auta pochopitelné i když ne zcela běžné.

Na druhou stranu vidím jako totální nesmysl měnit náplň u SuperB nebo Passat ve 30 000 km s motorizací 2,0 tsi nebo tdi.

Pro to není důvod 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 hodinami, kloubik napsal:

Passat B7. Ještě si říkám že teď v zimě jsou kola plný bordelu a i když je hodí před vyvážením do myčky tak to nepomůže. Jinak nevím jak během týdne mi jeden servis vyváží kola a v druhým servisu to ukazuje třeba 25/15g mimo.

Ať ti gumu odrazí, pootočí a vyváží znovu... Zažil jsem to, vyvážení o.k. klepalo se to a tohle pomohlo.... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, TomTomTom napsal:

A zůstaly disky na svých místech nebo jsi prohazoval kola? Mně tohle dělal lehce nakoplý disk. Vyvážení bylo OK, ale přestalo to vibrovat až když jsem ho dal na zadní nápravu.

Jestli na mne, tak tahle "oprava" byla na stejných kolech. Jestli se to před tím prohazovalo, to si nepamatuji... Mě ten postup překvapil... ale fungoval. Bylo to na doporučení starého praktika...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...