Přejít na obsah

Kdo čím jezdí


Doporučené příspěvky

7DSG co se dávala 2018 k 140kw tdi. Už to louskám a vypadá to, že je to fakt častej problém. Je tam nějaká chyba na snímači spojky a to přesně vypsala diagnostika i u mě. 
Navíc mě naštvali s tím, že mobilitu sice mám, ale že zrovna nemaj auto atd. Já v autě děcka, venku kosa….

no prej když to zase zazlobí tak to můžu vymazat a zas to bude fungovat tak vozím sebou obd diagnostiku 😄 u passatu za mega, 4 roky starém… a pak že teda vyměnit mechatroniku. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jo, Das Prassat Auto - Bořku nezlob se, ty máš na tyhle prima plecháče prostě pech, stačí si vzpomenout na trápení s Renckem :crybaby:

Jen pro zajímavost, pro AT AISIN (pro nenapravitelné fandy všeho německého "rejže", Volvo nevyjímaje) se životnosti ve vážených zátěžových cyklech modelují na milion km :whistle:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 minutami, Roland Sands napsal:

Moc pěkný dáreček, gratulace 🍾. Až budeš mít něco najeto poprosím o pár vět ohledně charakteru ;).

Předem díky.

Milerad se podelim. Ja jsem nejvic zvedavej na chovani toho karbonoveho monokoku, protoze to jsem jeste nikdy v aute nevyzkousel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Radek124 napsal:

No jo, Das Prassat Auto - Bořku nezlob se, ty máš na tyhle prima plecháče prostě pech, stačí si vzpomenout na trápení s Renckem :crybaby:

Jen pro zajímavost, pro AT AISIN (pro nenapravitelné fandy všeho německého "rejže", Volvo nevyjímaje) se životnosti ve vážených zátěžových cyklech modelují na milion km :whistle:

Já si právě říkal, když jsem měl v S80 8-rychlostní hydroměnič automat a při 230 tis stále skvěle fungoval. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, MarekSTI napsal:

Tak jezisek to letos stihnul. Ted potrebuji aby slezla sul a bylo chvili suchol

Nádherné auto.

Jen málokterý sporťák se mi líbí stejně jako legendy od pana Ferdinanda a pana Enza. Toto je jedna z vyjímek.

Upraveno uživatelem Vit
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

4 hours ago, MarekSTI said:

Tak jezisek to letos stihnul. Ted potrebuji aby slezla sul a bylo chvili sucho.

3007594E-8E91-4618-AE91-2C35CB123E9D.jpeg

Tak to je super kara 👍. Velka gratulacia! 🍾

3 hours ago, moco said:

Gratuluji k parádní káře, asi jsi byl hodnější než většina 😂 

3 hours ago, MarekSTI said:

Dekuji. A byl 😁😁😁

Tak ja tak dobry asi nezvladnem byt 😪

Upraveno uživatelem bluman
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, M3maniac napsal:

Gratulace k pěknýmu sporťáku, jen hádám že auto ti nepřinesl ježíšek, ale že si ho cáluješ sám 🤣. Aby tady někteří zbytečně nečekali a nekreslili lamba za vokno ježíškovi 🤣

A já už jsem chtěl začít bejt hodnej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...