Přejít na obsah

Kdo čím jezdí


Doporučené příspěvky

Diky vsem za reakce. 

S tim odrazenim a pootocenim uz jsem to taky nekde cetl. A prave tohle by pripadne mela ukazat i vyvazovacka s pritlakem myslim. A jinak jak pise long a jak jsem psal ja ze behem tyden 2 ruzny pneuservisy a kazdej ukaze vyrazne jine vyvazeni. Myslim ze kvalita prace a udrzba vyvazovacky bude asi hlavni problem.

Zkusim tam hodit jine disky s letnakama a porovnat. Ale jak jsem psal... ja jsem tam mel ty zimni disky se staryma pneu uz cely podzim a nic nevibrovalo, tzn. podvozek nebo hozeny disk je velmi nepravdepodobny.

Akorat jsem na podzim nestihl poresit nove zimni pneu a stary mely porad cca 4.5 mm, tak jsem si jen sam prehodil disky na aute a rikal si ze az opadne prezouvaci silenstvi, tak v prosinci to necham prezout. Takze jsem s tim ted 2 mesice jezdil bez problemu, dokud mi na ty disky nedali jine pneu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám velmi dobrou zkušenost s tímto pneuservisem:

http://www.pneumracek.cz/clanek/pneuservis

Už jsem si u nich nechával 2x rovnat disk (20", bez viditelných poškození), kolegové, které jsem tam poslal vždy po nějakém problému jinde, tak také vždy spokojení (ba nadšení)... tak třeba by to mohla být cesta.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, nechci rozmychavat nejakej flame, ale zena loni zborila nase mestsky auto Renault Modus ( ve francouzstine to myslim znamena problemovy nebo neco takovyho ) a ja se v tech dnesnich sunkach uz vubec neorientuju. Chci neco koupit, idealne s atmosferickym benzinem, nejakej hatchback. Nevite co by stalo za to koupit? Radeji bych se vyhnul francii a italii, ale nejak zrovna neduveruju ani koncernu. Prijde mi ze cim starsi auto, tim kvalitnejsi motor. Jizdni vlastnosti jsou druhej parametr nad kterym bych nechtel mavnout rukou. Klidne auto stari 5let. Diky za poznatky, libi nelibi umim taky ale o to mi moc nejde. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S tím Fiat Tipo bych byl teda opatrný, má ho přítelkyně a jako nic moc. Hezky je vidět, proč to auto bylo levnější než konkurence, protože si to vezme zpět na servisu :( 

Jak už psal exBURN - Mazda 3, tuplem když to má být klasická atmosféra

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 59 minutami, tmx napsal:

Super video! Diky. To jsou cenne informace. Pritomnost klasickych hydrostelu a retezu me pomerne uklidnila ( zaroven jsem dost zpozornel pro pripad predchozich generaci ) jinak uz me zbytek utvrdil v tom ze se svet zblaznil a nebo ja. Jinak asi dobry, focus mel jinak opakovane uchazejici jizdni vlastnosti. Dobrej tip. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vaculik ted chvalil i hyundai i30 s tou 1,5dpi atmosferou. Ale to budou novejsi auta, ne petileta.

@shaggy do focusa vazne davali tu 1,6 jeste tak dlouho? Nejsem si tim uplne jistej. Jsem mel za to, ze s tim skoncili se treti generaci pred prvnim faceliftem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím do kolika peněz, ale nebal bych se toyoty yaris a coroly, mazda v benzinu je fajn, jen nevim jestli už se zamysleli nad antikorozni úpravou. A ani škoda fabia 1,2 tsi kolem roku 2015-2017 není špatná, bavím se o 4 válci s řemenem. 90 a 105 koní. Tu má mladej a jezdí kolem 5,8 benálu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyz uz je tady doporucovacka, manzelka se po x letech rozjizdi, nejaky tip na male, bezpecne auto s automatem? 

Moc nechapu ten zensky strach z “velkych aut”, radeji bych ji videl ve starsim Touaregu, XC90 nez v aygo. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

12 minutes ago, AndyAaron said:

Vaculik ted chvalil i hyundai i30 s tou 1,5dpi atmosferou. Ale to budou novejsi auta, ne petileta.

@shaggy do focusa vazne davali tu 1,6 jeste tak dlouho? Nejsem si tim uplne jistej. Jsem mel za to, ze s tim skoncili se treti generaci pred prvnim faceliftem.

Nasiel som par na bazosi z roku 17-18. Ono to bude ta Ti-VCT verzia ale so snizenym vykonom na 105 koni kvoli emisiam. A iba 5-stupen. Dost slabota. Ked sa to nalozi, tak to moct nepojde...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dotaz na místní BMW Fans prosím.

Motor v trojkové řadě, konkrétně 330i (E90/91) s 200kW z roku 2007 je v pořádku? Je to ten spolehlivý šestiválec, co se na něj pějou ody nebo ne, prosím? Nedostal jsem se k označení motoru, proto disponuji jen informací kolem roku výroby a výkonu. Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...